![]() |
Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
da eu am pus filmuletu dar vad ca melodia nu vrea sa urce pe site nu stiu de ce
se numeste tiesto feat charlotte martin - sweet things |
Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
sa inteleg ce deja nu mai sunt locuri in camping si ca trebuie sa imi gasesc gazda sau loc sa imi pun cortu!!! nasol!!
|
Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
nu nu ai intzeles bine locuri in camping mai sunt
|
Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
multam pt melod
|
Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
cu cine iau si eu legatura sa imi rezerv un loc de pus cortu in camping de acum !!! ca sa nu vin 500 km sa gasesc ca nu am unde sa dorm!!! se poate plati cumva inainte ?? prin virament bancar sau mandat postal??
|
Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
putina rabdare si se vor pune toate detalii ;)
|
Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
Spune mi te rog cum putem face o inscriere la o masina si rezervare pentru doua persoane.
|
Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
cu inscrierile pt masini se pot face si pe loc , cu rezervarea pt 2 persoane se va poate si asta (cu cortu) dar detaliile vor veni in cateva zile cu pret si alte detalii.
Inscrierile pt masini sunt gratuite , dar masina trebuie sa fie aprobata ( retineti este concurs Tuning , deci trebuie sa aiba asemenea modificari pt a intra in concurs fie motorizare , exterior , interior , audio ) |
Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
in cateva zile e de vreo 2 saptamani :| daca vin detaliile atunci cand va fii rpea tarziu, degeaba mai vin...fara suparare.
|
Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
Cazare gasiti sigur ori spre Navodari ori spre Mamaia, de manacat mai bine mancati in navodari sau in Constanta ca altfel va rup preturile mai ales ca a inceput sezonul oricum aveti Metro si Carrefour
|
Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
Quote:
Locuri de cazare sunt f multe in mamaia , chiar la 2 metri pe langa Hanu Piratilor si Intre Mamaia si Navodari destule . E adevarat vor fi centre de alimentatie dar in mare parte de bauturi pt ca va fi destul de cald , mici tot ce vreti , pt cei care stau toate 3 zilele este intradevar mai rentabil sa luati de la carrefour sau metro etc decat sa mancati in Mamaia unde preturile sunt cam mari! Ne cerem scuze pt intarzierea detaliilor! |
Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
nu cred ca este prea tarziu pentru detali mai este o luna si speram ca in cel putzin o saptamana sa punem totul la dispozitzia voastra mai avetzi un pic de rabdare.
|
Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
Vroiam sa stiu detalii deoarece masina este in faza de modificari,o sa ajungem la voi in 21 iulie si trebuie sa stim cum este cu inscrierea, daca se face pe loc dupa ce vedeti modificarile facute,cazarea...venim special din TIMISOARA pentru eveniment...
|
Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
Desi am doar 15 ani si sunt din bucuresti am vorbit cu mama si o sa vin si yo :D:D dabia astept....ash avea si yo o intrebare....cat sunt pretzuriile la hotel si camping....:D
|
Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
super tare dar cred k eu nu o sa pot sa ajung:cry: :cry:
|
| All times are GMT +2. The time now is 21:15. |
- Copyright 2026 4Tuning