Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Evenimente Auto (https://forum.4tuning.ro/25-evenimente-auto.html)
-   -   4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007 (https://forum.4tuning.ro/25-evenimente-auto/42924-4tuningfever-20-22-iulie-2007-a.html)

YZF-PWR 22-06-07 15:41

Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
 
da eu am pus filmuletu dar vad ca melodia nu vrea sa urce pe site nu stiu de ce
se numeste tiesto feat charlotte martin - sweet things

MAD_DMX 23-06-07 21:01

Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
 
sa inteleg ce deja nu mai sunt locuri in camping si ca trebuie sa imi gasesc gazda sau loc sa imi pun cortu!!! nasol!!

TheBig_X 24-06-07 04:03

Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
 
nu nu ai intzeles bine locuri in camping mai sunt

radar 24-06-07 18:36

Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
 
multam pt melod

MAD_DMX 24-06-07 23:08

Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
 
cu cine iau si eu legatura sa imi rezerv un loc de pus cortu in camping de acum !!! ca sa nu vin 500 km sa gasesc ca nu am unde sa dorm!!! se poate plati cumva inainte ?? prin virament bancar sau mandat postal??

MKE 24-06-07 23:13

Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
 
putina rabdare si se vor pune toate detalii ;)

WARN 25-06-07 23:35

Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
 
Spune mi te rog cum putem face o inscriere la o masina si rezervare pentru doua persoane.

YZF-PWR 26-06-07 18:57

Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
 
cu inscrierile pt masini se pot face si pe loc , cu rezervarea pt 2 persoane se va poate si asta (cu cortu) dar detaliile vor veni in cateva zile cu pret si alte detalii.
Inscrierile pt masini sunt gratuite , dar masina trebuie sa fie aprobata ( retineti este concurs Tuning , deci trebuie sa aiba asemenea modificari pt a intra in concurs fie motorizare , exterior , interior , audio )

Geo_ZGA 26-06-07 19:02

Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
 
in cateva zile e de vreo 2 saptamani :| daca vin detaliile atunci cand va fii rpea tarziu, degeaba mai vin...fara suparare.

al3x82 26-06-07 19:22

Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
 
Cazare gasiti sigur ori spre Navodari ori spre Mamaia, de manacat mai bine mancati in navodari sau in Constanta ca altfel va rup preturile mai ales ca a inceput sezonul oricum aveti Metro si Carrefour

YZF-PWR 26-06-07 20:07

Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
 
Quote:

Originally Posted by Geo_ZGA (Post 967991)
in cateva zile e de vreo 2 saptamani :| daca vin detaliile atunci cand va fii rpea tarziu, degeaba mai vin...fara suparare.

ai dreptate dar asta este situatia nici noi nu vrem sa fie lumea suparata dar sunt multe de facut , si prea tarziu nu va fi , pt ca atunci cand va afla un om vor afla in acelasi moment toti.
Locuri de cazare sunt f multe in mamaia , chiar la 2 metri pe langa Hanu Piratilor si Intre Mamaia si Navodari destule .
E adevarat vor fi centre de alimentatie dar in mare parte de bauturi pt ca va fi destul de cald , mici tot ce vreti , pt cei care stau toate 3 zilele este intradevar mai rentabil sa luati de la carrefour sau metro etc decat sa mancati in Mamaia unde preturile sunt cam mari!
Ne cerem scuze pt intarzierea detaliilor!

TheBig_X 26-06-07 20:44

Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
 
nu cred ca este prea tarziu pentru detali mai este o luna si speram ca in cel putzin o saptamana sa punem totul la dispozitzia voastra mai avetzi un pic de rabdare.

WARN 27-06-07 11:07

Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
 
Vroiam sa stiu detalii deoarece masina este in faza de modificari,o sa ajungem la voi in 21 iulie si trebuie sa stim cum este cu inscrierea, daca se face pe loc dupa ce vedeti modificarile facute,cazarea...venim special din TIMISOARA pentru eveniment...

Cosmin* 27-06-07 11:17

Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
 
Desi am doar 15 ani si sunt din bucuresti am vorbit cu mama si o sa vin si yo :D:D dabia astept....ash avea si yo o intrebare....cat sunt pretzuriile la hotel si camping....:D

dj_poznasu 27-06-07 11:57

Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
 
super tare dar cred k eu nu o sa pot sa ajung:cry: :cry:


All times are GMT +2. The time now is 21:15.

- Copyright 2026 4Tuning