![]() |
Re: Ramnicu Sarat
Cand am zis sa mergem la Buzau sa ne intalnim cu cei de akolo din 10 pers care se zice ca sunt prezentzi la intalnirii nici unul nu ma cautat sa zica daca merge sau nu!!!! Asta nu e pasiune fratilor eu baut m-am dus si m-am chinui sa trag de prieteni cu masinii sa mearga in fine nu cred ca va intereseaza!!
|
Re: Ramnicu Sarat
Quote:
|
Re: Ramnicu Sarat
da...k nu inteleg c vrei sa spui..??mai detaliaza...putin:lol:
|
Re: Ramnicu Sarat
in seara asta unde ne intalnim??:twisted: :twisted: :twisted:
|
Re: Ramnicu Sarat
pfuai de mine nu mai zce nimeni nimik?:evil: :evil: :evil: :evil:
|
Re: Ramnicu Sarat
ne am intalnit c tovarasii..am facut si niste "scarturi" k reno lu seby'...in rest c tovarasii...8)
|
Re: Ramnicu Sarat
Quote:
|
Re: Ramnicu Sarat
scart ...ne scart..a fost ceva..si knd neam intal c nova ala ce a fost fas.???alea din espero..bune buci...adik bucati:oops:
|
Re: Ramnicu Sarat
Daaaa...au facut ditamai scartzurile :lol: :lol: :lol: o frana , si vreo 2 demaraje.Baga scart , baga scart ca pana la urma nu erau cauciucurile lui (draky 90).Hai salut si la mai mare
|
Re: Ramnicu Sarat
6 Attachment(s)
am un tovaras k re vinde urgenta skula asta..cei kre sunt interesati...dati un pm...
|
Re: Ramnicu Sarat
VEVeritza power
|
Re: Ramnicu Sarat
Quote:
|
Re: Ramnicu Sarat
korect!!!...................
|
Re: Ramnicu Sarat
draky speak....moa....skimb dacia k un bmw seria 5...si respectivu sa mai bage diferenta vreo 9000$...da..park nas dao...ak sa vedem....c iese...
:twisted: |
Re: Ramnicu Sarat
4 Attachment(s)
poze q BYR-ul de aseara................spalat
|
| All times are GMT +2. The time now is 18:19. |
- Copyright 2026 4Tuning