Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Propuneri orase (https://forum.4tuning.ro/40-propuneri-orase.html)
-   -   Ramnicu Sarat (https://forum.4tuning.ro/40-propuneri-orase/42111-ramnicu-sarat.html)

s3bas71ans 04-06-07 18:13

Re: Ramnicu Sarat
 
Cand am zis sa mergem la Buzau sa ne intalnim cu cei de akolo din 10 pers care se zice ca sunt prezentzi la intalnirii nici unul nu ma cautat sa zica daca merge sau nu!!!! Asta nu e pasiune fratilor eu baut m-am dus si m-am chinui sa trag de prieteni cu masinii sa mearga in fine nu cred ca va intereseaza!!

dj_poznasu 04-06-07 19:09

Re: Ramnicu Sarat
 
Quote:

Originally Posted by Fast_wheels (Post 933242)
Ba...da nebunatici tare mai suntetzi cu atatia km l bord..mai ales miky..:)) oricum aseara eu am fost in bz si nu am putu sa apar...sa speram k in seara asta nu o sa mai plec...da-ti si voi p la mine p la masina si mai vedem noi ce facem mai incolo.Deci respectul meu si a lu draky

adica ce vrei sa spui ma???hai zi repede:evil: :evil: :evil:

draky90 04-06-07 20:51

Re: Ramnicu Sarat
 
da...k nu inteleg c vrei sa spui..??mai detaliaza...putin:lol:

dj_poznasu 05-06-07 17:36

Re: Ramnicu Sarat
 
in seara asta unde ne intalnim??:twisted: :twisted: :twisted:

dj_poznasu 05-06-07 18:10

Re: Ramnicu Sarat
 
pfuai de mine nu mai zce nimeni nimik?:evil: :evil: :evil: :evil:

draky90 05-06-07 23:41

Re: Ramnicu Sarat
 
ne am intalnit c tovarasii..am facut si niste "scarturi" k reno lu seby'...in rest c tovarasii...8)

s3bas71ans 06-06-07 00:11

Re: Ramnicu Sarat
 
Quote:

Originally Posted by draky90 (Post 935134)
ne am intalnit c tovarasii..am facut si niste "scarturi" k reno lu seby'...in rest c tovarasii...8)

Unde scarturi mey ca eu am tras doar o frana de mana la Venus de se uitau alea cu espero al visiniu XXl la mine disperate!! Si Meciu si Chintoiu erau mai jos in statie!!! :twisted: :twisted: :twisted:

draky90 06-06-07 00:38

Re: Ramnicu Sarat
 
scart ...ne scart..a fost ceva..si knd neam intal c nova ala ce a fost fas.???alea din espero..bune buci...adik bucati:oops:

Fast_wheels 06-06-07 08:59

Re: Ramnicu Sarat
 
Daaaa...au facut ditamai scartzurile :lol: :lol: :lol: o frana , si vreo 2 demaraje.Baga scart , baga scart ca pana la urma nu erau cauciucurile lui (draky 90).Hai salut si la mai mare

draky90 06-06-07 10:32

Re: Ramnicu Sarat
 
6 Attachment(s)
am un tovaras k re vinde urgenta skula asta..cei kre sunt interesati...dati un pm...

WGF 06-06-07 10:38

Re: Ramnicu Sarat
 
VEVeritza power

s3bas71ans 06-06-07 14:32

Re: Ramnicu Sarat
 
Quote:

Originally Posted by Fast_wheels (Post 935437)
Daaaa...au facut ditamai scartzurile :lol: :lol: :lol: o frana , si vreo 2 demaraje.Baga scart , baga scart ca pana la urma nu erau cauciucurile lui (draky 90).Hai salut si la mai mare

Propunetzi ceva!!!Din cate stiu eu repar la masina aia daca se strica ceva si tot eu o sa schimb un cauciuc dar nu il cumpar eu!!! Deci ia mai hop cu gura aia mare!!! Cred ca nu am muncit la dacie cat am muncit la renault !!!

draky90 06-06-07 16:42

Re: Ramnicu Sarat
 
korect!!!...................

Fast_wheels 07-06-07 13:22

Re: Ramnicu Sarat
 
draky speak....moa....skimb dacia k un bmw seria 5...si respectivu sa mai bage diferenta vreo 9000$...da..park nas dao...ak sa vedem....c iese...
:twisted:

WGF 09-06-07 10:47

Re: Ramnicu Sarat
 
4 Attachment(s)
poze q BYR-ul de aseara................spalat


All times are GMT +2. The time now is 18:00.

- Copyright 2026 4Tuning