Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Discutii generale masini (https://forum.4tuning.ro/27-discutii-generale-masini.html)
-   -   Masinele noastre preferate sau visele noastre....... (https://forum.4tuning.ro/27-discutii-generale-masini/369-masinele-noastre-preferate-visele-noastre.html)

cj82ufo 04-02-04 00:33

uau :shock: :shock: :shock: :shock:

FSF 04-02-04 00:39

Bai oameni intrati si voi daca vreti sa vorbiti pe mirc pe canalul 4tuning....

cj82ufo 04-02-04 00:40

k
in sfarsit

dracula 04-02-04 00:43

si daca e lag pe undernet puteti folosi IRC server vwclub :-)

/server irc.vwclub.ro

va puteti crea si acolo un canal 4tuning si usere exact ca pe undernet. acolo cel putin nus o gramada de tampiti cu boti si nu este lag si nici net split :-)

cj82ufo 04-02-04 18:00

2 Attachment(s)
un golfuletz super .simplu modest si adevarat

cj82ufo 04-02-04 18:02

am crezut ca innebunesc cand l-am vazut pur si simplu m-am indragostit de el asa o sa imi fac si eu unul daca am bani

dracula 04-02-04 18:11

ii superb !! :D

pimp_lex 04-02-04 18:30

Quote:

Originally Posted by \"cj82ufo\"
un golfuletz super .simplu modest si adevarat

simplu si modest da' are cateva mii bune bagate in el.......numai in ce se vede in poza(jante&cauciucuri, suspensii, vopsea,kit caroserie).....cine stie ce-o mai avea la motor si interior!

B12ZMD 05-02-04 07:46

SUPERB ! Fara indoiala ca s-au bagat cateva mii in el. proprietarul in afara de bani, a avut ambitie si bun gust. Respekt!

Ce vroiam sa zic este ca o masina la care visez este AC Cobra. :shock: :twisted: :twisted:

FSF 05-02-04 13:43

6 Attachment(s)
Frumos Golfu . imi place si bine inteles ca a costat ceva . Bun mai am aici ceva poze tari cu masini si muzica din ele .........................

FSF 05-02-04 13:55

6 Attachment(s)
Mai am aici un VW. tare , ce ziceti ?

cj82ufo 05-02-04 14:16

beton

da cat costa un turometru cum are golfu ala in stanga?
da sa fie argintiu

cj82ufo 05-02-04 15:02

6 Attachment(s)
dupa cum am promis am niste poze cu un golf demn de 3 fast 3 furious :lol:
400 m in 12,1sec
2 motoare vr6 biturbo
a, si filmuletzu dar nu stiu cum sa il trimit
daca stiti voi cum si unde sa imi spuneti
:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
mie imi plac tare ceasurile

xbogdanel 05-02-04 15:15

golful ala verde mi se pare cam naspa....adik nu-mi place deloc spolierul ala fata si sita aia dintre faruri..mi se par chiar de prost gust....

in rest imi place....si intrebare...ca nu ma pricep...de ce ziceti k a bagat multi bani in el?

xbogdanel 05-02-04 15:17

bestial golfu cu boxe in el....pare futurist asa....cred k in asta s-au bagat ceva bani....ceva mai multi..:)..dar e beton...

Quote:

Originally Posted by \"FSF\"
Frumos Golfu . imi place si bine inteles ca a costat ceva . Bun mai am aici ceva poze tari cu masini si muzica din ele .........................



All times are GMT +2. The time now is 10:36.

- Copyright 2026 4Tuning