![]() |
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
Marfa ... imi pare rau pt maroo si MSK-ullui dar stati linistit si 65 LAF-ul si MSK-ul revin cu forte proaspete si noi ... TINETI_VA BINE !!! I love bmw ursuletz... :-)
|
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
cum imi pun si eu poza aici ?? k nu stiu :(
|
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
Felicitari, organizatorilor si desigur participantilor!!! MSK imi pare rau de masina ta, bine ca nu a fost mai rau! Succes la reparatii, ca stiu cat iti doreai so scoti si acum se intoarce inapoi!!! VROOOM RACING VA FI LANGA TINE!!! ;)
|
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
-Am observat cand era pe platforma ca avea stiker......scuze ca l am prezentat independent la premiere.
|
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
Felicitari organizatorilor (foarte buna treba cu cele doua randuri de cosuri care au tinut publicul la distanta) si participantilor pentru spectacolul oferit.
Mai ales pentru spectacolul oferit de HAI si Florica "imblanzirea ursului" (sper ca urs era). am mai remarcat: - oprirea unui participant la limita fara a darama jalonul, destul de spectaculoasa manevra. - ursul AOX care pana la urma chiar daca avea 4x4 a reusit in runda doua sa rupa aderentza si le doresc repratii rapide si usoare celor care oferindu-ne spectacol au avut parte de ghinion, (masina care a luat foc, audiul , etc) Inca odata felicitari organizatorilor si participantilor pentru spectacolul oferit. |
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
felicitari organizatorilor.....ati facut o treaba buna....
|
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
un singur lucru am de zis: ,, e treaba coaie !!! " :))
|
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
Ce nebunie...cata lume se urcase pe cladire :) Eu am urmarit tot show-ul din bena unui Nissan Navara visiniu
Felicitari baietii |
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
Quote:
|
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
oricum.....au vazut cel mai bine aia de sus...a meritat efortul
|
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
Fratilor .... nu imi vine sa cred ... acum cateva momente a aratat la PRO TV o reclama-invitatie la 4tuning day ... in care desigur RIP-ul actor principal + alti cativa... era ceva gen "PRO FM va invita la 4tuning days 29 martie - 1 aprilie" ...
|
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
Evennimentul a fost superb! MEGA SMECHER!!!!
Picanteriile au fost si ele la locul lor - HAI-ul o sa ramana cu siburanta in amintirea tuturor iar RIP-ul - a facut un show aparte - BRAVO!!! Iar noi cei din primul rand am reusit sa strangem mult praf de cauciuc pe fete dar a meritat, baietii au facut spectacol la SUPERLATIV! FLORICA SI NADIR au fost ingerii pazitori ai evenimentului, reusind sa arate inca odata ca NSL si ANONYMOUS sunt cei mai tari!!!! Pentru ambele echipe JOS PALARIA |
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
1 Attachment(s)
-Filmul cu MSK-ul arzand..........calitatea slaba...Telefon!!!
|
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
hai cu mai multe filme!!! :D n-am apucat sa vad toate demonstratile...
|
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
nasol de baiatu ala.....cam fuea lumea de langa masina...pana la urma de ce a luat foc?
inca ceva....a fost si ceva in paralel ca eu am ajuns mai tarziu....daca da puneti si voi filmuletzele aici? ms |
| All times are GMT +2. The time now is 00:47. |
- Copyright 2026 4Tuning