Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Discutii generale moto (https://forum.4tuning.ro/571-discutii-generale-moto.html)
-   -   Poze cu accidente :( (https://forum.4tuning.ro/571-discutii-generale-moto/349-poze-accidente.html)

Anonymous 04-03-04 13:43

doamne fereste si pofta buna!

b99sha 04-03-04 14:15

Frate...DUMNEZEULE...
Insa eu am o vorba: decat sa mori in Dacie mai bine pe motor. (no offence pentru dacie - ideea conteaza)
Adik viata asta o ai sa traiesti, sa incerci totul, bine, cat se poate de cumpatat. Si daca n-ai mers pe motor, in masina, daca nu faci un copil, daca nu vezi marea, daca nu vezi muntele, daca nu faci secs, daca nu votezi, ETC, inseamna k traiesti degeaba. Asta e parerea mea.
Si cu motoarele e la fel: daca nu mergi macar o data...pierzi mult :wink:
Accidente naspa se intampla in orice domeniu, cu orice vehicul si fara. Un om cazut de la etajul 1o arata la fel de naspa - sa nu mai stam la bloc?
Exemple ar fi o mie :wink:
Care-s \"priceputii\"??

Hondarul 04-03-04 14:26

Hai frate...

Bah, nu zic ca asemenea poze mai educa figurantii, dar las-o mah draqu de treaba...

Macar cenzurati-le si voi, ca am vazut si copii prin pozele alea...

:oops: :oops: :oops:

bobbyadr 04-03-04 14:34

si eu astept sa-mi iau motor,nu de asta am dat exemplul
daca ar fi asa nu mai mergem nici cu avionul,trenul,colindul.... :lol:

cine o are in sange(adrenalina)nu se lasa pana cand...

@b99sha nu dau nume si sper ca nici cei de la PROtv,prima...
:!: :!: :!:
AM VAZUT MULTI IMPATIMITI DE MOMENT,ZMEI AR FI TERMENUL MAI POTRIVIT,CARE AJUG SA AIBA CATE CEVA(NU MAI SPUN DE LA CINE EXACT CA SUNT 2 POSIBILITATI CUNOSCUTE DEJA) SI NU MAI AI LOC DE EI SI IMPLICIT DE \"CUNOSTINTELE\" LOR

PS:TARE AS VREA SA MA INSEL.......

AleXuTz 23-12-05 00:00

1 Attachment(s)
ba bagati si voi ceva mai ushor nu cu morti.... capete sparte... din asthea de rocketi....

AleXuTz 23-12-05 00:02

1 Attachment(s)
bv. :lol: :lol: :lol: :lol: i-a uitatzi aici un szmeker :lol: :lol: :lol:

ce se sthie el :)) :wink:

AleXuTz 23-12-05 00:03

1 Attachment(s)
eu cred ca cel mai bine ar fii pe din asthea sa umblam ..poket bike :))

senzatie MAJORA cu 40 per ora :wink:

AleXuTz 23-12-05 00:05

1 Attachment(s)
:arrow: :?

Cosmin255 24-01-06 15:03

Raman la parerea ca sunt cimitire pe 2 roti...imi place sa le privesc dar si pe scuter nu ma simt in siduranta dapai pe un cosciug deasta la 200km/h

SEBASTIAN 01-02-06 21:27

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"b99sha\"
Nimic - acum e in Rai.

Ar mai fi o varianta...
Doar Dumnezeu stie ... :roll:

mpsk 22-02-06 00:09

aia nu e frate hayabusa se vede de la posta...xcum...aiurea rau

zahei 27-02-06 09:44

1 Attachment(s)
indiferenta la romani.

CobraArt 27-02-06 13:54

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"zahei\"
indiferenta la romani.

****-* in gura de prosti!!!! cat de imbeci sunt ma se uitau ca niste prosti ce sunt
DOMNE!!!! Fuck You Romania

TazzY 27-02-06 14:42

Asa e.. Sunt niste cretini. Cine era tipul... ? Mai stie cineva ceva de el.. ?

zahei 27-02-06 15:37

eu sunt.


All times are GMT +2. The time now is 20:31.

- Copyright 2026 4Tuning