![]() |
doamne fereste si pofta buna!
|
Frate...DUMNEZEULE...
Insa eu am o vorba: decat sa mori in Dacie mai bine pe motor. (no offence pentru dacie - ideea conteaza) Adik viata asta o ai sa traiesti, sa incerci totul, bine, cat se poate de cumpatat. Si daca n-ai mers pe motor, in masina, daca nu faci un copil, daca nu vezi marea, daca nu vezi muntele, daca nu faci secs, daca nu votezi, ETC, inseamna k traiesti degeaba. Asta e parerea mea. Si cu motoarele e la fel: daca nu mergi macar o data...pierzi mult :wink: Accidente naspa se intampla in orice domeniu, cu orice vehicul si fara. Un om cazut de la etajul 1o arata la fel de naspa - sa nu mai stam la bloc? Exemple ar fi o mie :wink: Care-s \"priceputii\"?? |
Hai frate...
Bah, nu zic ca asemenea poze mai educa figurantii, dar las-o mah draqu de treaba... Macar cenzurati-le si voi, ca am vazut si copii prin pozele alea... :oops: :oops: :oops: |
si eu astept sa-mi iau motor,nu de asta am dat exemplul
daca ar fi asa nu mai mergem nici cu avionul,trenul,colindul.... :lol: cine o are in sange(adrenalina)nu se lasa pana cand... @b99sha nu dau nume si sper ca nici cei de la PROtv,prima... :!: :!: :!: AM VAZUT MULTI IMPATIMITI DE MOMENT,ZMEI AR FI TERMENUL MAI POTRIVIT,CARE AJUG SA AIBA CATE CEVA(NU MAI SPUN DE LA CINE EXACT CA SUNT 2 POSIBILITATI CUNOSCUTE DEJA) SI NU MAI AI LOC DE EI SI IMPLICIT DE \"CUNOSTINTELE\" LOR PS:TARE AS VREA SA MA INSEL....... |
1 Attachment(s)
ba bagati si voi ceva mai ushor nu cu morti.... capete sparte... din asthea de rocketi....
|
1 Attachment(s)
bv. :lol: :lol: :lol: :lol: i-a uitatzi aici un szmeker :lol: :lol: :lol:
ce se sthie el :)) :wink: |
1 Attachment(s)
eu cred ca cel mai bine ar fii pe din asthea sa umblam ..poket bike :))
senzatie MAJORA cu 40 per ora :wink: |
1 Attachment(s)
:arrow: :?
|
Raman la parerea ca sunt cimitire pe 2 roti...imi place sa le privesc dar si pe scuter nu ma simt in siduranta dapai pe un cosciug deasta la 200km/h
|
Re:
Quote:
Doar Dumnezeu stie ... :roll: |
aia nu e frate hayabusa se vede de la posta...xcum...aiurea rau
|
1 Attachment(s)
indiferenta la romani.
|
Re:
Quote:
DOMNE!!!! Fuck You Romania |
Asa e.. Sunt niste cretini. Cine era tipul... ? Mai stie cineva ceva de el.. ?
|
eu sunt.
|
| All times are GMT +2. The time now is 20:31. |
- Copyright 2026 4Tuning