Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tulcea (https://forum.4tuning.ro/356-tulcea.html)
-   -   Masini vazute in Tulcea (https://forum.4tuning.ro/356-tulcea/33605-masini-vazute-tulcea.html)

DaViD TL 15-08-07 15:08

Re: Masini vazute in Tulcea
 
da lambo asta nu cumva a fost a lui ono ?!?

Eugen_TL 15-08-07 15:32

Re: Masini vazute in Tulcea
 
ba daaaaaaaaaaaaaaaaa ... cautati si voi ca gasiti rasp la toate intrebarile AICI ;)

Cosmin255 15-08-07 18:15

Re: Masini vazute in Tulcea
 
Masina nu se va vedea in actiune cum ar trebui .... probabil niciodata...stati linistiti

vlad_Mafiotu 16-08-07 13:35

Re: Masini vazute in Tulcea
 
ono crek era cel mai potrivit sofer pentru masina

Cosmin255 16-08-07 19:42

Re: Masini vazute in Tulcea
 
ono are o masina cel putin la fel de competitiva in momentul actual

Eugen_TL 22-08-07 20:27

Re: Masini vazute in Tulcea
 
5 Attachment(s)
am surprins o ALFA BRERA...superba masina 8)

Bogyciu 22-08-07 23:24

Re: Masini vazute in Tulcea
 
Am vazut-o si eu, sta pe la ANL-uri sau era in vizita la cineva pe acolo, am vazuto si prin oras, super tare!!! Mi-am adus aminte, Focusul rosu cu nr de Spania nu are nimic special, e doar NOUL FOCUS, cu FACELIFT fata de precedentul...;) Am mai vazut o Tigra galbena Tunata la greu, galben cu negru, nr Italia, era de vanzare la Pelican, 7000 euroi:shock: , mi-am adunat fata de pe asfalt si am plecat mai departe.... Si mai e ceva, o superba Octavia RS rosie cu nr de Grecia, are un Sound... Cre ca e modificata rau la motor, scoate un sunet Super tare...

Eugen_TL 22-08-07 23:41

Re: Masini vazute in Tulcea
 
da stiu tigra aia e superba.. dar cu nr de italia mai mult de 3000 ca arata bine nu isi ia :)))) si inmatriculata un 6000 !

Cosmin255 23-08-07 13:01

Re: Masini vazute in Tulcea
 
Quote:

Originally Posted by Bogyciu (Post 1060091)
Am vazut-o si eu, sta pe la ANL-uri sau era in vizita la cineva pe acolo, am vazuto si prin oras, super tare!!! Mi-am adus aminte, Focusul rosu cu nr de Spania nu are nimic special, e doar NOUL FOCUS, cu FACELIFT fata de precedentul...;) Am mai vazut o Tigra galbena Tunata la greu, galben cu negru, nr Italia, era de vanzare la Pelican, 7000 euroi:shock: , mi-am adunat fata de pe asfalt si am plecat mai departe.... Si mai e ceva, o superba Octavia RS rosie cu nr de Grecia, are un Sound... Cre ca e modificata rau la motor, scoate un sunet Super tare...

Despre focusul ala , gresesti , stii ce inseamna face lift?
Si despre Octavia aia RS , nu are nici un fel de tuning la motor:)....doar o mica valva si evacuarea Borla daca nu ma insel
Alfa Brera....e frumushica dar as prefera oricand un 350z , un TT sau un Z4 coupe in loc de ea (sa vorbim de aceasi clasa)

Eugen_TL 23-08-07 14:55

Re: Masini vazute in Tulcea
 
pai nu e aceeasi clasa! brera e considerata exotica ! tt 350z nu :)

Bogyciu 23-08-07 19:54

Re: Masini vazute in Tulcea
 
2 Attachment(s)
Facelift inseamna o inbunatatire minora fata de modelul precedent... Sa pun si o poza, ia spune, cine are dreptate?:rolleyes2

Eugen_TL 23-08-07 20:01

Re: Masini vazute in Tulcea
 
nu l-am prins niciodata oprit sa ma uit la el ! dar asa din mers am avut impresia ca are bari custom jante schimbate si suspensie sport! sistemul audio e super si e schimbat cu siguranta la cum se aude :)

Cosmin255 27-08-07 12:00

Re: Masini vazute in Tulcea
 
Sincer nu imi sunt destul de clare acele poze cu focusul insa banuiesc ca in revista Ford a celor de la Romcar ar fi trebuit sa scrie despre un eventual facelift la Focus nu? Revista imi vine in cutia postala in fiecare luna , acum de exemplu o am pe birou pe cea din iunie - iulie....si nu vad sa scrie

Eugent , cei de la topgear au facut urmatorul VS :
Audi TT vs Alfa Brera vs Mazda RX-8...la care se mai pot adauga cu ushurinta si 350z si Z4

Eugen_TL 27-08-07 14:26

Re: Masini vazute in Tulcea
 
au facut ei..ei fac la multe..dar italienii au scos-o ca o exotica stiu..cel putin asa se vroia la inceput ! nu prea inteleg nici eu ce este exotica la ea dar asa au vrut :)

M_Flow 29-08-07 19:38

Re: Masini vazute in Tulcea
 
3 Attachment(s)
Nu e in TL vazuta e in Sibiu.........mia plac mashina......jante Giovanna Caracas solid cap.......las pozele sa vb


All times are GMT +2. The time now is 11:35.

- Copyright 2026 4Tuning