![]() |
Re: Masini vazute in Tulcea
da lambo asta nu cumva a fost a lui ono ?!?
|
Re: Masini vazute in Tulcea
ba daaaaaaaaaaaaaaaaa ... cautati si voi ca gasiti rasp la toate intrebarile AICI ;)
|
Re: Masini vazute in Tulcea
Masina nu se va vedea in actiune cum ar trebui .... probabil niciodata...stati linistiti
|
Re: Masini vazute in Tulcea
ono crek era cel mai potrivit sofer pentru masina
|
Re: Masini vazute in Tulcea
ono are o masina cel putin la fel de competitiva in momentul actual
|
Re: Masini vazute in Tulcea
5 Attachment(s)
am surprins o ALFA BRERA...superba masina 8)
|
Re: Masini vazute in Tulcea
Am vazut-o si eu, sta pe la ANL-uri sau era in vizita la cineva pe acolo, am vazuto si prin oras, super tare!!! Mi-am adus aminte, Focusul rosu cu nr de Spania nu are nimic special, e doar NOUL FOCUS, cu FACELIFT fata de precedentul...;) Am mai vazut o Tigra galbena Tunata la greu, galben cu negru, nr Italia, era de vanzare la Pelican, 7000 euroi:shock: , mi-am adunat fata de pe asfalt si am plecat mai departe.... Si mai e ceva, o superba Octavia RS rosie cu nr de Grecia, are un Sound... Cre ca e modificata rau la motor, scoate un sunet Super tare...
|
Re: Masini vazute in Tulcea
da stiu tigra aia e superba.. dar cu nr de italia mai mult de 3000 ca arata bine nu isi ia :)))) si inmatriculata un 6000 !
|
Re: Masini vazute in Tulcea
Quote:
Si despre Octavia aia RS , nu are nici un fel de tuning la motor:)....doar o mica valva si evacuarea Borla daca nu ma insel Alfa Brera....e frumushica dar as prefera oricand un 350z , un TT sau un Z4 coupe in loc de ea (sa vorbim de aceasi clasa) |
Re: Masini vazute in Tulcea
pai nu e aceeasi clasa! brera e considerata exotica ! tt 350z nu :)
|
Re: Masini vazute in Tulcea
2 Attachment(s)
Facelift inseamna o inbunatatire minora fata de modelul precedent... Sa pun si o poza, ia spune, cine are dreptate?:rolleyes2
|
Re: Masini vazute in Tulcea
nu l-am prins niciodata oprit sa ma uit la el ! dar asa din mers am avut impresia ca are bari custom jante schimbate si suspensie sport! sistemul audio e super si e schimbat cu siguranta la cum se aude :)
|
Re: Masini vazute in Tulcea
Sincer nu imi sunt destul de clare acele poze cu focusul insa banuiesc ca in revista Ford a celor de la Romcar ar fi trebuit sa scrie despre un eventual facelift la Focus nu? Revista imi vine in cutia postala in fiecare luna , acum de exemplu o am pe birou pe cea din iunie - iulie....si nu vad sa scrie
Eugent , cei de la topgear au facut urmatorul VS : Audi TT vs Alfa Brera vs Mazda RX-8...la care se mai pot adauga cu ushurinta si 350z si Z4 |
Re: Masini vazute in Tulcea
au facut ei..ei fac la multe..dar italienii au scos-o ca o exotica stiu..cel putin asa se vroia la inceput ! nu prea inteleg nici eu ce este exotica la ea dar asa au vrut :)
|
Re: Masini vazute in Tulcea
3 Attachment(s)
Nu e in TL vazuta e in Sibiu.........mia plac mashina......jante Giovanna Caracas solid cap.......las pozele sa vb
|
| All times are GMT +2. The time now is 11:35. |
- Copyright 2026 4Tuning