Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tulcea (https://forum.4tuning.ro/356-tulcea.html)
-   -   Diverse, evenimente, discutii, pareri (https://forum.4tuning.ro/356-tulcea/33602-diverse-evenimente-discutii-pareri.html)

Eugen_TL 12-03-07 15:58

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
just my job:bat:

mikafly 12-03-07 16:01

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Quote:

Originally Posted by TuningBoy (Post 794038)
just my job:bat:

Zelosule,,,,,,,,!!!!!

girafa 12-03-07 16:07

salut fly ce mai faci?

mihai sunt laur de la piese auo de la clopotel.apropo daca va pot ajuta cu piese auto cu cea mai mare placere numai import

raza 12-03-07 16:28

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Quote:

Originally Posted by girafa (Post 794094)
mihai sunt laur de la piese auo de la clopotel.apropo daca va pot ajuta cu piese auto cu cea mai mare placere numai import

Laur cat costa 4 jante oz michelangelo 8? 17"

mikafly 12-03-07 16:30

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Quote:

Originally Posted by raza (Post 794102)
Laur cat costa 4 jante oz michelangelo 8? 17"

Bah!!!...Grimet nu se ocupa cu tunning....doar piese de larg consum.....cauta undeva de specialitate.

mikafly 12-03-07 16:31

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Quote:

Originally Posted by girafa (Post 794094)
mihai sunt laur de la piese auo de la clopotel.apropo daca va pot ajuta cu piese auto cu cea mai mare placere numai import

Salut Laurica....nu am mai vb cu tine de ceva timp.Ai trecut la passat?...f bineeeee..felicitari.

Cosmin255 12-03-07 16:31

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Quote:

Originally Posted by girafa (Post 794094)
mihai sunt laur de la piese auo de la clopotel.apropo daca va pot ajuta cu piese auto cu cea mai mare placere numai import

Publicitate mascata:):):)

girafa 12-03-07 16:34

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
la jante nu am buni furnizori
doar pe rial italiene
nu sunt calitative,dar itipot face un pret la ele savb diseara in germani sa vedem vrei sa pui pe golf distanta 5x112

vlad_Mafiotu 12-03-07 16:34

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
clopotel e punctul de reper acolo toti smekerii din spiru (directoru . profesori ) isi petrec timpul la un paharel de alcool :)) cine stie cunoaste .. by the way .. wellcome laurica . sper sa respecti "legile" de pe aici

mikafly 12-03-07 16:34

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Nu e nimic mascat......toata lumea cunoaste magazinul...si pe cel de pe babadag..care e unu si acelasi...deci nu e nici o publicitate...

Cosmin255 12-03-07 16:35

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Glumesc:) (Sa nu ne vada CNA-u`...totusi)

raza 12-03-07 16:37

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Quote:

Originally Posted by mikafly (Post 794108)
Bah!!!...Grimet nu se ocupa cu tunning....doar piese de larg consum.....cauta undeva de specialitate.

Hahaha...jante oz - tuning...nicidecum...mai degraba styling :) ....nu ai mentionat de la ce service ejti..eram curios cat costa...

girafa 12-03-07 16:38

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
:lol: ce mai zici fly

mikafly 12-03-07 16:39

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Quote:

Originally Posted by raza (Post 794129)
Hahaha...jante oz - tuning...nicidecum...mai degraba styling :) ....nu ai mentionat de la ce service ejti..eram curios cat costa...

Enervantule.......i-ati ceva racing...gen oz superturismo...nu cacat....

girafa 12-03-07 16:40

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Quote:

Originally Posted by mikafly (Post 794135)
Enervantule.......i-ati ceva racing...gen oz superturismo...nu cacat....

stii ceva jante 5x112 secand


All times are GMT +2. The time now is 08:12.

- Copyright 2026 4Tuning