![]() |
Re: Un Cielo
Turbo electric adica electric supercharger?
|
Re: Un Cielo
Da...scuze. Asta e numai ca al meu arata diferit.Cu prima ocazie ii fac poze.
|
Re: Un Cielo
ok, la viteze mici am inteles ca ii ok, dar de la 120km/h am inteles ca mai rau face.
ce parere ai pana acum de el? serban o mai avut asa ceva acum 2 ani paremise |
Re: Un Cielo
...si a zis ca e o mare panarama. se ard foarte repede din cate am inteles. intr-un timp vroiam sa imi iau si eu unu de pe ebay dar m-au razgandit parerile. acum sa nu intelegi ca sunt carcotas, e doar o simpla parere extrasa din alte parerile altor fosti posesori.
|
Re: Un Cielo
|
Re: Un Cielo
1 Attachment(s)
Pai ce sa zic....pur si simplu nu am observat diferenta la nici o viteza.Nu spun ca esti carcotas...sincer si asta e parerea mea(ca sunt "petarde") dar mi-a picat in schimbul unui serviciu.Asa arata turbina mea.
|
Re: Un Cielo
2 Attachment(s)
Devil eye in my headlights !
|
Re: Un Cielo
1 Attachment(s)
New upgrade:
Jante ATS |
Re: Un Cielo
ATS Cup "15
Bravo! Arata foarte bine! cred ca vor veni bine si pe masina!! le vopsesti alta culoare? |
Re: Un Cielo
Nu cred ca le voi vopsi alta culoare.Imi plac asa cum sunt.Dar acum depinde cum vin pe masina.Daca nu imi va place am de gand sa fac interiorul negru si buza un gri cat mai spre crom.
|
Re: Un Cielo
sal ce se aude cu jantele :D
|
Re: Un Cielo
salut.din pacate jantele a trebuit sa le dau inapoi pentru ca era o buna bucata sarita dintr-una.Asta e....acum aspir la altele.
|
Re: Un Cielo
:( nasol
|
Re: Un Cielo
1 Attachment(s)
Salut! Mai nou am pus jante pe masina....MOMO asa se numesc.Ce parere aveti? Mai ales cu vopseaua data pe ele.Scuze de claritetea pozei....dar alta nu am deocamdata.
|
Re: Un Cielo
Modelul e frumos, insa pe masina ta par cam mici pe cat sunt?
|
| All times are GMT +2. The time now is 00:50. |
- Copyright 2026 4Tuning