Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Daewoo (https://forum.4tuning.ro/111-masina-mea-daewoo.html)
-   -   Un Cielo (https://forum.4tuning.ro/111-masina-mea-daewoo/33023-cielo.html)

Snapy_xxl 12-12-08 15:22

Re: Un Cielo
 
Turbo electric adica electric supercharger?

Fast_wheels 12-12-08 15:23

Re: Un Cielo
 
Da...scuze. Asta e numai ca al meu arata diferit.Cu prima ocazie ii fac poze.

Kent8 12-12-08 21:40

Re: Un Cielo
 
ok, la viteze mici am inteles ca ii ok, dar de la 120km/h am inteles ca mai rau face.
ce parere ai pana acum de el?
serban o mai avut asa ceva acum 2 ani paremise

Snapy_xxl 12-12-08 21:42

Re: Un Cielo
 
...si a zis ca e o mare panarama. se ard foarte repede din cate am inteles. intr-un timp vroiam sa imi iau si eu unu de pe ebay dar m-au razgandit parerile. acum sa nu intelegi ca sunt carcotas, e doar o simpla parere extrasa din alte parerile altor fosti posesori.

Kent8 13-12-08 09:03

Re: Un Cielo
 
eu am citit aici: https://forum.4tuning.ro/15-sisteme-turbo-nos/6535-supercharger-electric-pareri.html

Fast_wheels 13-12-08 17:00

Re: Un Cielo
 
1 Attachment(s)
Pai ce sa zic....pur si simplu nu am observat diferenta la nici o viteza.Nu spun ca esti carcotas...sincer si asta e parerea mea(ca sunt "petarde") dar mi-a picat in schimbul unui serviciu.Asa arata turbina mea.

Fast_wheels 15-12-08 12:33

Re: Un Cielo
 
2 Attachment(s)
Devil eye in my headlights !

Fast_wheels 17-12-08 22:04

Re: Un Cielo
 
1 Attachment(s)
New upgrade:
Jante ATS

RD-Woo 18-12-08 07:29

Re: Un Cielo
 
ATS Cup "15
Bravo! Arata foarte bine! cred ca vor veni bine si pe masina!!
le vopsesti alta culoare?

Fast_wheels 18-12-08 10:15

Re: Un Cielo
 
Nu cred ca le voi vopsi alta culoare.Imi plac asa cum sunt.Dar acum depinde cum vin pe masina.Daca nu imi va place am de gand sa fac interiorul negru si buza un gri cat mai spre crom.

Hot_M@n 05-01-09 18:12

Re: Un Cielo
 
sal ce se aude cu jantele :D

Fast_wheels 06-01-09 14:44

Re: Un Cielo
 
salut.din pacate jantele a trebuit sa le dau inapoi pentru ca era o buna bucata sarita dintr-una.Asta e....acum aspir la altele.

iviTe 07-01-09 12:35

Re: Un Cielo
 
:( nasol

Fast_wheels 23-04-09 09:32

Re: Un Cielo
 
1 Attachment(s)
Salut! Mai nou am pus jante pe masina....MOMO asa se numesc.Ce parere aveti? Mai ales cu vopseaua data pe ele.Scuze de claritetea pozei....dar alta nu am deocamdata.

Robert_MNW 23-04-09 09:39

Re: Un Cielo
 
Modelul e frumos, insa pe masina ta par cam mici pe cat sunt?


All times are GMT +2. The time now is 00:50.

- Copyright 2026 4Tuning