![]() |
re
kole esti belea....dar in a2a poza...in fata monitorului ce este?? chestia aia noua adusa din state?? optical tzuica via usb mmp and cucushe? belea cam gol cam gol paharul si parca si tu ai ochii cam mici :))) esti beleaaa :)) si ce dracu ...tu numai faci nimic pe acasa? pune si tu acolo ceva ca nu am mai vazut nimic de la tine :P
|
4 Attachment(s)
ia uitatzi ce am primit :))
|
daca ii mai punea si un sticker cu powerpuff girls sa mor de nu o cumparam... :wink:
|
nu vad legatura cu powerpuff girls ..... :roll: :roll: :roll:
|
Tu nu vezi cam multe !
|
Re:
1 Attachment(s)
Quote:
|
dacia aia era folosita in campionatu' national de raliuri de pe vremea lu' taica-miu.....a pus si tembelul ala de copil un eleron, o teava de esapament si o capota diferita...
mai bine o lasa cum arata pe vremea lu pazvante chioru' ;) |
dacia aia albastra am vazut-o \"live\" acum un an si ceva parca in galati....dar atunci \"era in lucru\" :lol:
|
Re:
Quote:
o fii fost ceva la vremea ei dar uite cum a ajuns :( |
ce tare WRC e \"tradus\" World rally car :))
|
lol gabi si ct99wuw :P
psycho, \"uitati ce am primit\" poate fi interpretat k ai primit tu masina aia.. s-o stapanesti (ne)sanatos :lol: |
Re:
Quote:
|
imi place foarte mult la spoilerul fata care e de spate de fapt,si jantele de pe oltcit!foarte tari....spinere pe 17'...impresionant...
|
JKV`ule baga draq odata pozele cu cielo ala sau le punem noi :))
|
3 Attachment(s)
:lol:
|
| All times are GMT +2. The time now is 06:54. |
- Copyright 2026 4Tuning