Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   Diverse kitch \"tuning\"-uri (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/3251-diverse-kitch-tuning-uri.html)

CT99WUW 05-12-05 22:28

re
 
kole esti belea....dar in a2a poza...in fata monitorului ce este?? chestia aia noua adusa din state?? optical tzuica via usb mmp and cucushe? belea cam gol cam gol paharul si parca si tu ai ochii cam mici :))) esti beleaaa :)) si ce dracu ...tu numai faci nimic pe acasa? pune si tu acolo ceva ca nu am mai vazut nimic de la tine :P

Psycho 05-12-05 23:57

4 Attachment(s)
ia uitatzi ce am primit :))

orlando 06-12-05 00:02

daca ii mai punea si un sticker cu powerpuff girls sa mor de nu o cumparam... :wink:

flaviutza 06-12-05 00:10

nu vad legatura cu powerpuff girls ..... :roll: :roll: :roll:

Gabi 06-12-05 00:13

Tu nu vezi cam multe !

CT99WUW 06-12-05 01:09

Re:
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by \"flaviutza\"
nu vad legatura cu powerpuff girls ..... :roll: :roll: :roll:

poate te ajuta asa ceva :tenisclap :flower: :grandmar:

Mustang 06-12-05 07:19

dacia aia era folosita in campionatu' national de raliuri de pe vremea lu' taica-miu.....a pus si tembelul ala de copil un eleron, o teava de esapament si o capota diferita...
mai bine o lasa cum arata pe vremea lu pazvante chioru' ;)

needBrain 06-12-05 11:32

dacia aia albastra am vazut-o \"live\" acum un an si ceva parca in galati....dar atunci \"era in lucru\" :lol:

Psycho 06-12-05 18:24

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Mustang Mach One\"
dacia aia era folosita in campionatu' national de raliuri de pe vremea lu' taica-miu.....a pus si tembelul ala de copil un eleron, o teava de esapament si o capota diferita...
mai bine o lasa cum arata pe vremea lu pazvante chioru' ;)


o fii fost ceva la vremea ei dar uite cum a ajuns :(

GolfuletzS 06-12-05 18:29

ce tare WRC e \"tradus\" World rally car :))

PYT 06-12-05 18:34

lol gabi si ct99wuw :P
psycho, \"uitati ce am primit\" poate fi interpretat k ai primit tu masina aia.. s-o stapanesti (ne)sanatos :lol:

Psycho 06-12-05 18:47

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"NikeFF\"
lol gabi si ct99wuw :P
psycho, \"uitati ce am primit\" poate fi interpretat k ai primit tu masina aia.. s-o stapanesti (ne)sanatos :lol:

nu frate daca primeam eu ozn`u ala nu`l puneam pe forum :) ... no 10x :))

dj16xxs 06-12-05 18:56

imi place foarte mult la spoilerul fata care e de spate de fapt,si jantele de pe oltcit!foarte tari....spinere pe 17'...impresionant...

Psycho 09-12-05 02:06

JKV`ule baga draq odata pozele cu cielo ala sau le punem noi :))

claudiu lucian 22-12-05 12:40

3 Attachment(s)
:lol:


All times are GMT +2. The time now is 06:54.

- Copyright 2026 4Tuning