Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Pitesti (https://forum.4tuning.ro/65-pitesti.html)
-   -   Cea mai tare masina din Pitesti? Astept propuneri... (https://forum.4tuning.ro/65-pitesti/3189-tare-masina-pitesti-astept-propuneri.html)

rhynn 18-06-10 20:25

Re: Cea mai tare masina din Pitesti? Astept propuneri...
 
Am observat ;) dar o sa revina el....

AnDrEiCa 18-06-10 21:39

Re: Cea mai tare masina din Pitesti? Astept propuneri...
 
Quote:

Originally Posted by amphetamine (Post 3450559)
Postul e de acum 5 ani si nici el nu mai e activ de-atunci:lol:

Ce tare :D:D


All times are GMT +2. The time now is 09:06.

- Copyright 2026 4Tuning