Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Daewoo (https://forum.4tuning.ro/111-masina-mea-daewoo.html)
-   -   Un Matiz Oradean (https://forum.4tuning.ro/111-masina-mea-daewoo/31813-matiz-oradean.html)

tavisor 08-03-07 23:36

Re: Un Matiz Oradean
 
Quote:

Originally Posted by M|cutz^ (Post 788752)
Ba frate no comment e prea tare Matizul .... Ceva modificari la motor...

la motor in afar de filtru sport si catalizatorul scos inca nimic,urneaza cipul si cam atata ca nu dispun de bani pt alte imbunatatiri

Cristy_mat 13-03-07 17:54

Re: Un Matiz Oradean
 
Quote:

Originally Posted by quick_5hifter (Post 783157)
eu am dat 10 mil. pe vopsea + manopera....si nu e alb nova, e alb volkswagen, cel mai clar...

PS: Tavisor, esti sigur ca exista mai multe modele de jante pentru Matiz/Tico in reteaua Metro? eu stiam de un singur model, iar restul sunt 4x100 la prezoane...

Am mai vazut inca un model de jante pt matiz in metro in afara de vechiul model.Nu sunt 100% sigur ca se potrivesc eram grabit si leam pus peste alea care se potrivesc si erau la fel in privinta prezoanelor dar si a marimii. Si erau mult mai frumoase decat celelalte:D

tavisor 13-03-07 22:03

Re: Un Matiz Oradean
 
Quote:

Originally Posted by Cristy_mat (Post 796101)
Am mai vazut inca un model de jante pt matiz in metro in afara de vechiul model.Nu sunt 100% sigur ca se potrivesc eram grabit si leam pus peste alea care se potrivesc si erau la fel in privinta prezoanelor dar si a marimii. Si erau mult mai frumoase decat celelalte:D

ar fii cazul sa maia duca si alte modele ca ne-am cam plictisit de modelul ala de cms)))))))))))))

Dr3adLorD 14-03-07 12:09

Re: Un Matiz Oradean
 
Seby zi-mi si mie ce praguri ar merge pe Matiz-ul meu ? (de pe site-ul horguemtuning) Zi-mi codul ;)

tavisor 14-03-07 15:50

Re: Un Matiz Oradean
 
Quote:

Originally Posted by Dr3adLorD (Post 797482)
Seby zi-mi si mie ce praguri ar merge pe Matiz-ul meu ? (de pe site-ul horguemtuning) Zi-mi codul ;)

pai ce are pe site se pot taia la lungimea dorita de tine,daca vrei imi zici si vb cu tipul

Dr3adLorD 14-03-07 18:22

Re: Un Matiz Oradean
 
Ok. Hai k osa te sun zilele astea sa fac rost de bani pentru bara fatza si imi zici la telefon si cu pragurile. :-)

tavisor 14-03-07 21:43

Re: Un Matiz Oradean
 
Quote:

Originally Posted by Dr3adLorD (Post 797974)
Ok. Hai k osa te sun zilele astea sa fac rost de bani pentru bara fatza si imi zici la telefon si cu pragurile. :-)

bine omule astept tel tau,mai vb

Dr3adLorD 15-03-07 01:18

Re: Un Matiz Oradean
 
Ai mai vorbit ceva cu coteschwan k am vazut pe undeva k zice k iti aduce ceva faruri sau stopuri clare. Daca da , posteaza niste poze aicea si niste preturi. :-)

tavisor 15-03-07 07:57

Re: Un Matiz Oradean
 
Quote:

Originally Posted by Dr3adLorD (Post 798832)
Ai mai vorbit ceva cu coteschwan k am vazut pe undeva k zice k iti aduce ceva faruri sau stopuri clare. Daca da , posteaza niste poze aicea si niste preturi. :-)

am vb cu careva dupa forum despre stapuri si faruri dar nu a mai dat nici un semn de viata.

tavisor 18-03-07 21:28

Re: Un Matiz Oradean
 
Quote:

Originally Posted by Dr3adLorD (Post 798832)
Ai mai vorbit ceva cu coteschwan k am vazut pe undeva k zice k iti aduce ceva faruri sau stopuri clare. Daca da , posteaza niste poze aicea si niste preturi. :-)

bara o trimit la dimineata spre tine,sa o folosesti fara evenimente

Dr3adLorD 19-03-07 02:24

Re: Un Matiz Oradean
 
Quote:

Originally Posted by tavisor (Post 805010)
bara o trimit la dimineata spre tine,sa o folosesti fara evenimente

Mersi mult man. O astept :D

nick_nasta 19-03-07 22:06

Re: Un Matiz Oradean
 
cat te-au costat jantele?sunt faine.ii sta bine.

tavisor 20-03-07 11:08

Re: Un Matiz Oradean
 
Quote:

Originally Posted by nick_nasta (Post 807023)
cat te-au costat jantele?sunt faine.ii sta bine.

am facut o combinatie,am dat jantele CMS cu cauciucuri cu tot si 150 euro si am primit astea cu cauciucuri cu tot jantele sunt pe 15 iar cauciucurile sunt yokohama de 195/45/15

Roby Tico 29-03-07 13:02

Re: Un Matiz Oradean
 
mai e o adresa Martincaraudio.hu tot aproape de media marct tipul este profesionist si are o gramada de marci profi

Bobby boss 29-03-07 13:11

Re: Un Matiz Oradean
 
E mic si agresiv felicitari la primavara speram sa apara fara desene pe el


All times are GMT +2. The time now is 17:55.

- Copyright 2026 4Tuning