![]() |
Re: Un Matiz Oradean
Quote:
|
Re: Un Matiz Oradean
Quote:
|
Re: Un Matiz Oradean
Quote:
|
Re: Un Matiz Oradean
Seby zi-mi si mie ce praguri ar merge pe Matiz-ul meu ? (de pe site-ul horguemtuning) Zi-mi codul ;)
|
Re: Un Matiz Oradean
Quote:
|
Re: Un Matiz Oradean
Ok. Hai k osa te sun zilele astea sa fac rost de bani pentru bara fatza si imi zici la telefon si cu pragurile. :-)
|
Re: Un Matiz Oradean
Quote:
|
Re: Un Matiz Oradean
Ai mai vorbit ceva cu coteschwan k am vazut pe undeva k zice k iti aduce ceva faruri sau stopuri clare. Daca da , posteaza niste poze aicea si niste preturi. :-)
|
Re: Un Matiz Oradean
Quote:
|
Re: Un Matiz Oradean
Quote:
|
Re: Un Matiz Oradean
Quote:
|
Re: Un Matiz Oradean
cat te-au costat jantele?sunt faine.ii sta bine.
|
Re: Un Matiz Oradean
Quote:
|
Re: Un Matiz Oradean
mai e o adresa Martincaraudio.hu tot aproape de media marct tipul este profesionist si are o gramada de marci profi
|
Re: Un Matiz Oradean
E mic si agresiv felicitari la primavara speram sa apara fara desene pe el
|
| All times are GMT +2. The time now is 17:55. |
- Copyright 2026 4Tuning