![]() |
Re: De toate pentru toti ...
au fost vreo 8 masini speedline ...si un motor ..in parcare (numai din ce am vazut eu)
|
Re: De toate pentru toti ...
a fost senzatie oricum .. mie-mi pare rau ca a durat asa putzin ca mai aveam de rupt niste capete ;)
|
Re: De toate pentru toti ...
1 Attachment(s)
ai dracului de rai :)))) lukas si zipy
|
Re: De toate pentru toti ...
Dj Rynno rezident Club Gossip ... sau mai pe intelesul tuturor ... Sorin cu Eclipse-ul rosu din Speedline a lansat o melodie SUPER TARE !!!! Redenumiti fisierul in mp3 si ... enjoy !
|
Re: De toate pentru toti ...
Sau se poate asculta DIRECT aici - http://www.speedline-motorsport.ro/forum/news.php
|
Re: De toate pentru toti ...
e lumea prin concedii???
|
Re: De toate pentru toti ...
da.........;)
|
Re: De toate pentru toti ...
Chiar unii mai au juma de sesiune... asa de distractie... :((
|
Re: De toate pentru toti ...
|
Re: De toate pentru toti ...
fratilor va anunt din timp ca este ceva tuning show la baia mare, liniutze si drifturi...care veniti???;)
p.s.: in data de 26 august pe aeroportul din baia mare |
Re: De toate pentru toti ...
deci eu sunt disperat dupa o legala!!!! poa sa fie ia si la 1000km eu vin :P
|
Re: De toate pentru toti ...
You are not alone ....... :P
|
Re: De toate pentru toti ...
Domnu ziceai ca este departe iasul si acuma te duci la baia mare =))
|
Re: De toate pentru toti ...
Disperat dupa o legala ... nu am spus ca ma duc la mamam dracu sa ma dau. Lui Pepy ii convine ca are masina de consum . Afara cred ca scoate 9% .
|
Re: De toate pentru toti ...
sub 7 probabil.......:))
|
| All times are GMT +2. The time now is 07:34. |
- Copyright 2026 4Tuning