Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S. Speedline Motorsport (https://forum.4tuning.ro/336-speedline-motorsport.html)
-   -   De toate pentru toti ... (https://forum.4tuning.ro/336-speedline-motorsport/30243-a.html)

LKS 02-05-07 06:56

Re: De toate pentru toti ...
 
au fost vreo 8 masini speedline ...si un motor ..in parcare (numai din ce am vazut eu)

ady_gti 04-05-07 11:28

Re: De toate pentru toti ...
 
a fost senzatie oricum .. mie-mi pare rau ca a durat asa putzin ca mai aveam de rupt niste capete ;)

LKS 14-05-07 16:42

Re: De toate pentru toti ...
 
1 Attachment(s)
ai dracului de rai :)))) lukas si zipy

Lucian 17-06-07 00:52

Re: De toate pentru toti ...
 
Dj Rynno rezident Club Gossip ... sau mai pe intelesul tuturor ... Sorin cu Eclipse-ul rosu din Speedline a lansat o melodie SUPER TARE !!!! Redenumiti fisierul in mp3 si ... enjoy !

Lucian 17-06-07 12:09

Re: De toate pentru toti ...
 
Sau se poate asculta DIRECT aici - http://www.speedline-motorsport.ro/forum/news.php

Bigu 26-06-07 15:28

Re: De toate pentru toti ...
 
e lumea prin concedii???

blondu_glf 2 27-06-07 00:43

Re: De toate pentru toti ...
 
da.........;)

B11EAU 27-06-07 10:22

Re: De toate pentru toti ...
 
Chiar unii mai au juma de sesiune... asa de distractie... :((

M Y U 27-06-07 19:41

Re: De toate pentru toti ...
 
https://forum.4tuning.ro/showthread.p...099#post970099

Yackone 10-08-07 01:18

Re: De toate pentru toti ...
 
fratilor va anunt din timp ca este ceva tuning show la baia mare, liniutze si drifturi...care veniti???;)

p.s.: in data de 26 august pe aeroportul din baia mare

pepy 10-08-07 04:56

Re: De toate pentru toti ...
 
deci eu sunt disperat dupa o legala!!!! poa sa fie ia si la 1000km eu vin :P

Lucian 10-08-07 16:18

Re: De toate pentru toti ...
 
You are not alone ....... :P

TheBig_X 11-08-07 04:11

Re: De toate pentru toti ...
 
Domnu ziceai ca este departe iasul si acuma te duci la baia mare =))

Lucian 11-08-07 11:11

Re: De toate pentru toti ...
 
Disperat dupa o legala ... nu am spus ca ma duc la mamam dracu sa ma dau. Lui Pepy ii convine ca are masina de consum . Afara cred ca scoate 9% .

pepy 11-08-07 18:01

Re: De toate pentru toti ...
 
sub 7 probabil.......:))


All times are GMT +2. The time now is 07:34.

- Copyright 2026 4Tuning