Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   ANUNTURI ... Vanzari,cumparari,matrimoniale,etc.(caterinca) (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/2942-anunturi-vanzari-cumparari-matrimoniale-etc-caterinca.html)

ffocus 22-01-05 11:46

schimb apartament central+masina+firma+sotie pentru vila pe plaja in maui

Carmen 22-01-05 13:01

Cumpar vila pe plaja in \"maui\" :D

darkager 22-01-05 21:16

Vand galeata cu nisip sau schimb cu 2 piersici +1 sambure de pruna :weee:

darkager 22-01-05 21:32

vand tanc rusesc ...pret atractiv ofer cumparatorului bonus un OBUZ :woowoo:

EvLSant0S 22-01-05 23:49

vand imaginatia celui de mai sus :D

NSL_Doru 23-01-05 00:21

Sa incercam acum un mic anunt matrimonial al domnilor ! :D

Domn bine in jurul la 40 de ani (= are 52 si cauta de 25),fire poetica (= scrie pe faianta din baie),constitutie atletica (= sta in fotoliu si se uita la Eurosport),aspect normal (= crestere neobisnuita de par in nas, urechi si pe spate) cu un spirit deschis (= se culca cu sora ta dar ea nu este interesata) caut numai prietenie (= cata vreme prietenia inseamna si nuditate).
_________________
no past ... no future ... just NO SPEED LIMIT

darkager 23-01-05 09:25

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"EvLSant0S\"
vand imaginatia celui de mai sus :D

EvLSant0S o dau la schimb pe 2 l de benzina shi fisha centrala :lol:

EvLSant0S 23-01-05 09:48

se rezolva :) stiu ca bishop mai avea o fisa parca... dar nu mai stiu pe unde e , poate-l imbarlig sa mi-o dea :) mai cumpar 2 l de benzina :) si tzi le trimit prin pojta :) :) ... da tu cu imaginatia ? .. cum rezolvi ? :) cum mi-o trimiti ? :P

darkager 23-01-05 10:27

pai mai asteptam pana in anul 2100 cand se va putea face transfer de memorie de la un om la altu.... :woowoo: :blahblah:

nu ma bagati in seama :roll: ... s-a tacnit marmota :lol:

EvLSant0S 23-01-05 11:41

hai sa ne congelam , sa prindem anul 2100 , ca sa putem sa facem combinatia :D


so


Cumpar CONGELATOR , BUN :D si MARE :D

aicad 23-01-05 12:12

vand dacie by renault 20.000 $

motor: V8 (6L) biturbo (640 CP)
performante 0-100 km/h:
treapta 1: 50 sec (sta mai mult pe loc)
trepata 2: idem
treapta 3: 10 secunde

cu TC activat : 2,8 secunde

cutie in 6 trepte + marsalier

pentru cunoscatori ofer si instalatie gpl

PS: consum: urban 12% extraurban 8% mixt 11%

pentru -poze pm me

darkager 23-01-05 14:42

cumpar 100l de azot lichid pt frigideru lui EvLSant0S sau dau la schimb un lacat taiat shi o cheie rupta :lol:

SpeedeR 23-01-05 16:36

nu vrea nimeni restantele?!

haideti...ingramaditiva...sunt 4 free ;)

darkager 24-01-05 12:07

Urgent!!! Vand betisoare de urechi folosite numai intr-o parte :omfg: sau le dau la schimb pe bete de chibrite arse (max pana la jumatate) :ballbounc

Mr.Nice 24-01-05 13:13

Cedez sesiune de examene periaoda 25.01 - 10.02 2005.
Rog seriozitate si intelepciune.




PEACE
:peace:


All times are GMT +2. The time now is 19:54.

- Copyright 2026 4Tuning