Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E36 - DNG (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/287622-e36-dng.html)

gaby0606 23-08-12 15:51

Re: E 36 DNG
 
5 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by Joltanu` (Post 5144072)
Multumesc mult baieti.
M-am simtit foarte bine la meeting, pacat ca am fost mai putin prezent din cauza nuntii, de unde mai fugeam sa mai vin in camping:-).

PS: Daca are cineva poze cu masina, il rog sa posteze si aici.

Multumesc!

Uite aici boss, facute de mine, asta ca sa vezi ca ti-am admirat masina:

mihayruncanu 24-08-12 10:42

Re: E 36 DNG
 
Arata foarte bine mai ales jantele sunt bestiale bafta!

Joltanu` 24-08-12 13:52

Re: E 36 DNG
 
Quote:

Originally Posted by luci4n_vl (Post 5147036)
felicitari pt premiu,ai o masina foarte frumoasa si bine intretinuta.tine`o asa si bucura`te de ea MAXIM!!!!!

Multumesc, ma bucur de ea in fiecare zi, chiar si atunci cand ma supara:-). Masina ta m-a lasat masca, sa ai grija de ea, toate cele bune!

Quote:

Originally Posted by DEVIL's Style (Post 5147553)
O sa ne vedem cu siguranta , conversia la kompressor la voi in brasov o fac, stiu ca mai sunt maruntisuri si pe mine tot asta ma omoara la masina , multumesc frumos de urari !

Neaparat sa dai un semn inainte sa vii.

Quote:

Originally Posted by gaby0606 (Post 5148838)
Uite aici boss, facute de mine, asta ca sa vezi ca ti-am admirat masina:

Ms de poze domnu`!

Quote:

Originally Posted by mihayruncanu (Post 5149723)
Arata foarte bine mai ales jantele sunt bestiale bafta!

Multumesc!

Joltanu` 27-08-12 10:49

Re: E 36 DNG
 
24 Attachment(s)
:arrow:

mihai_antony 13-10-12 18:29

Re: E 36 DNG
 
Frumoasa masina. Imi place simplitatea si agresivitatea pe care o exprima in acelasi timp.

Plus ca este clean style
:)

xxdadixx 14-10-12 11:42

Re: E 36 DNG
 
Pune-i farurile de pe cea rosie :D

Joltanu` 16-10-12 12:57

Re: E 36 DNG
 
Quote:

Originally Posted by mihai_antony (Post 5207977)
Frumoasa masina. Imi place simplitatea si agresivitatea pe care o exprima in acelasi timp.

Plus ca este clean style
:)

Multumesc, cam acesta era scopul.


Quote:

Originally Posted by xxdadixx (Post 5208590)
Pune-i farurile de pe cea rosie :D

:D

BrownBear 19-10-12 13:05

Re: E 36 DNG
 
Frumos ai progresat cu ea. Sa o stapanesti sanatos! Foarte frumoasa.

Paul 19-10-12 13:28

Re: E 36 DNG
 
Frumoasa pisica, live arata mai bine. Sa o stapanesti sanatos! :)

Alex1187 20-10-12 12:59

Re: E 36 DNG
 
E pe maini bune si e ce trebuie!

Sa o stapanesti sanatos si multumesc pentru ajutorul acordat ;)

Joltanu` 22-10-12 20:47

Re: E 36 DNG
 
12 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by BrownBear (Post 5215175)
Frumos ai progresat cu ea. Sa o stapanesti sanatos! Foarte frumoasa.

Quote:

Originally Posted by Paul (Post 5215194)
Frumoasa pisica, live arata mai bine. Sa o stapanesti sanatos! :)

Multumesc!

Quote:

Originally Posted by Alex1187 (Post 5216239)
E pe maini bune si e ce trebuie!

Sa o stapanesti sanatos si multumesc pentru ajutorul acordat ;)

Ms, n-ai pentru ce ;)


Cateva poze inainte sa vina vremea urata:)

Darkside_89 24-10-12 08:03

Re: E 36 DNG
 
Au iesit super pozele!!!!!!!!!!!

Provenzano 25-10-12 00:54

Re: E 36 DNG
 
da, frumoase pozele.

Joltanu` 29-10-12 19:31

Re: E 36 DNG
 
2 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by Darkside_89 (Post 5220483)
Au iesit super pozele!!!!!!!!!!!

Quote:

Originally Posted by Provenzano (Post 5221642)
da, frumoase pozele.

Ms, domnilor.


Next stage:twisted:
Par cam iesite dar se rezolva:-)

RIcKO 29-10-12 21:20

Re: E 36 DNG
 
E grav rau de tot ,sper sa te tina aripile :))) Spor la treaba


All times are GMT +2. The time now is 02:53.

- Copyright 2026 4Tuning