Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Evenimente Auto (https://forum.4tuning.ro/25-evenimente-auto.html)
-   -   FEMEI + MASINI = FILMARE ! (https://forum.4tuning.ro/25-evenimente-auto/2835-femei-masini-filmare.html)

TheSinner2 25-12-04 20:31

is curios cu cat il plateste pe sobolanul care ii scrie textele :) nu de alta.. dar din ce se vede in poze si in filme.. fata asta abia trece strada de una singura. parerea mea

COObra 25-12-04 22:26

eh, ce mai conteaza. noi sa fim sanatosi.
hai craciun fericit si la multi ani.
cum e vremea pe la iasi? ca pe aici nu am apucat sa ma dau pe gheata (cu masina adica) :wink:

MC Mate 26-12-04 00:21

Am si eu o intrebare pentru Blonda.Dak tot zice k ea e cea din film.Cum ii chiama pe Profeti sau care sunt poreclele lor.

COObra 26-12-04 09:45

eh si tu acuma
Quote:

adicatelea 2x512 KB cache=1 MB
dupa mintea ei ar trebui sa zicem de acum incolo ca avem doar o roata la masina ca de e 1x4=4
apropo MC Mate - felicitari pt ideea cu videoclipul (am inteles ca tu ai fost tartoru :twisted: )

tricky_joint 26-12-04 15:23

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"MC Mate\"
Am si eu o intrebare pentru Blonda.Dak tot zice k ea e cea din film.Cum ii chiama pe Profeti sau care sunt poreclele lor.

Desigur Mate !
Baietii, care isi trag piesele la prietenul meu in studio sunt Lucian (Jock) si Moshu' (Nini).
Satisfied ? :P

tricky_joint 26-12-04 15:27

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"COObra\"
eh si tu acuma
Quote:

adicatelea 2x512 KB cache=1 MB
dupa mintea ei ar trebui sa zicem de acum incolo ca avem doar o roata la masina ca de e 1x4=4
apropo MC Mate - felicitari pt ideea cu videoclipul (am inteles ca tu ai fost tartoru :twisted: )

Inca un lucru ! Multumim Mate pentru efortul facut de a aduce bestiile de masini la filmare ! A iesit super bine pentru un eveniment organizat practic ad-hoc. Wow, ce cuvant am putut sa zic....ad-hoc, ce-o fi aia ? :D

Important e ca a iesit un super clip, nu ca am eu un neuron singuratic. Apropos, sa stii ca neuronul mai si stranuta din cand in cand, dovada fazele cu Opteron ;)

La multi ani !

MC Mate 26-12-04 16:35

Ideea a fost a mea si cu ajutorul baietilor am ,,puso'' in practica :D
Astazi cred k voi vedea pt prima data Videclipul in varianta aproape finita.

Ali G 27-12-04 09:58

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"tricky_joint\"
Quote:

Originally Posted by \"Ali G\"
Mah eu am fost acolo si faza cu sapca .... nu trebuia aruncata dar ....e blonda s-a ras 10 min dupa faza aia. ca si faza cand se intalnesc ele doua,intre masini, daca ascultatzi bine se aude cand li se spune sa bata cuba dar vedeti ce a iesit :P pacat ca nu prea gandeau ca in rest .......

Buna, sunt blonda ! Poti sa repeti, te rog, ca nu am inteles subtitrarea. Intre timp adu niste apa plata cu lamaie, poate pana atunci o sa invatzam ce inseama CUBA :P.
Referitor la viteza de compilare, afla despre mine ca sunt bine, sanatoasa, sunt dotata cu un procesor OPTERON pe 64 de biti, cu cache de 512 kB, si pot sa merg singura pe picioarele mele, atata timp cat nu trantesc usi de tramvai 41 sau autobuze 368. In momentul filmarii nu prea eram atenta in jur, pentru ca faceam streaming direct de pe net si aveam si de ars un CD la 52x cu buffer underrun, deh...blonda...multitasking, multiuser, dar ma rog, nu cred ca stii bancul, n-are rost :P:P:P:P
Numai bine, sanatate, si upgrade-uri pline de lumina, fericire, si GHz balonatzi la stomac.

Semneaza: BLONDA UCIGASA DE SEPCI (rosii, cu alea verzi chiar sunt prietena, mergem si la bere). :D

Buna blondo'(Alina parca nu?) esti sau te crezi foarte desteapta! scuze esti la un nivel foarte inalt fata de noi (da-te jos din pom!)

Cuba - vb., ind. prez. 3 sg., (a bate cuba)expresie din popor folosita de obicei dupa anumite obiective indeplinite.

de acum foloseste dex-ul cand vrei sa dai o replik.
Nu te mai lua tu de toti ca asta nu e un forum in care fiecare se da mare asa cum faci tu. si inca odata iti dau un sfat ca intre prieteni (DA-TE JOS DIN POM!!!)

Mr.Nice 27-12-04 10:33

Ce-aveti ma cu fata? CE RAI SUNTETI.......





PEACE
:peace:

ascona-gsi 27-12-04 17:04

Bruneta nu zice nimik ?? :D

Ali G 27-12-04 17:58

Bruneta nu zice nimik pt ca nu e Blonda ca donsoara' .
Si inca ceva pt tine Blondo' : Tu ai bad-uri pe hard sau nu suporta placa de baza sistemul pe care zici tu ca-l ai in cap !
Respect pt bruneta...am auzit ca s-a combinat cu Lucian (Jock) (unul din profeti)

ascona-gsi 27-12-04 22:23

jock e fratele lui Mosu ?

MC Mate 27-12-04 22:55

Posibil :D

TheSinner2 28-12-04 02:38

************
ZoliaT : off-topic .... (excludem faza cu blonda pt ca trebuie sa ii acordam dreptul la replica)

morghen 28-12-04 19:41

tipa a venit sa se scoata...ce e rau in asta? ca e in pom...nush daca e treaba mea sau a altcuiva....e doar treaba ei.


All times are GMT +2. The time now is 13:32.

- Copyright 2026 4Tuning