![]() |
Re: Polo GTI vs...
:D astazi am pornit-o... putsintica rabdare ;)
|
Re: Polo GTI vs...
Quote:
|
Re: Polo GTI vs...
Quote:
|
Re: Polo GTI vs...
Quote:
|
Re: Polo GTI vs...
Quote:
|
Re: Polo GTI vs...
Quote:
|
Re: Polo GTI vs...
pai facem asa...care are drum cat mai aproape de orasul celuilalt sau chiar in Bucuresti ,respectiv Bacau...anuntza...k?
|
Re: Polo GTI vs...
Quote:
|
Re: Polo GTI vs...
Ce e aia soft normal?
Lafel ca cel de pe diesel care mergea in 2 bari? |
Re: Polo GTI vs...
La Leon a mers in 2 bari doar putin timp. De obicei era in 1,75.
Zis ca este chip normal pentru ca merge in... 0,8. |
Re: Polo GTI vs...
Quote:
|
Re: Polo GTI vs...
Chiar nu stiu exact la ce ture... in treapta a 3-a. Totusi eu inca am turbina de fabrica... Si, apropo de presiunea de 0,8 - atat au motoarele de 180cp dupa A3, FR (sau TopSport), Octavia RS... de fabrica.
Hai, vorba lunga, saracia omului... Te-ai intors? RC-ul mai are pana iese pe strada?! |
Re: Polo GTI vs...
Cred ca in max o saptamana o sa mearga.
Mecanicul e la Essen sa vedem cand vine, motorul si cutia sunt deja gata. Da parca 0,8 - 0,9 facea leonul meu top sport la 180cp dar mergea bine si la 1,3. La aspiate cred ca pot surclasa majoritatea masinilor de 2000cc singura mai rapida probabil fiind batranul cielo. |
Re: Polo GTI vs...
Quote:
|
Re: Polo GTI vs...
Quote:
am sa scot masina in curand si chiar o sa fie placerea mea sa ma dau cu tine... da' totusi... e mai bine sa te laude altii, ca stii tu vba cu lauda de sine... |
| All times are GMT +2. The time now is 11:36. |
- Copyright 2026 4Tuning