Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tuning Interior (https://forum.4tuning.ro/466-tuning-interior.html)
-   -   Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai (https://forum.4tuning.ro/466-tuning-interior/254466-vand-materiale-tapiterie-auto.html)

crysty.bobok 05-02-13 17:53

Re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by CoMy199 (Post 5349788)
Salut! cu mine ai vorbit.. pe verde nu ai ?

Îmi cer scuze, acum ți-am făcut poză cu ce am, din păcate nu este niciunul pe fond verde.

CoMy199 05-02-13 21:29

Re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
 
okkk. multumescc

99 JRK 05-02-13 22:07

Re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
 
2 Attachment(s)
salut! ai sau poti sa mi aduci modelul asta de material tartan burberry sau tartan black?

crysty.bobok 05-02-13 22:19

Re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
 
Quote:

Originally Posted by 99 JRK (Post 5350317)
salut! ai sau poti sa mi aduci modelul asta de material tartan burberry sau tartan black?

Deocamdată nu am.

99 JRK 05-02-13 22:24

Re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
 
dak aduci d ai un semn...vreau neaparat tartan burberry.ms frumos

crysty.bobok 10-02-13 16:12

Re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
 
3 Attachment(s)
O să postez cu siguranță aici când primesc modele noi.

Valabil !

20lei/ml lățime 1.40m pentru plafon,fețe uși, etc...
30lei/ml lățime 1.40m (poza1) pretabil în special pentru scaune/banchete.

mk1GTI 11-02-13 09:04

Re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
 
ceva pe verde pentru scaune ai ?

crysty.bobok 11-02-13 09:40

Re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by mk1GTI (Post 5357618)
ceva pe verde pentru scaune ai ?

Doar așa, până acum am vândut doar pentru plafon, este subțire nu știu cât de bine ar merge pe scaune.

Alex_19Mig 11-02-13 14:44

Re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
 
Asa ceva mai ai https://forum.4tuning.ro/attachment.p...7&d=1303505207[/QUOTE]

crysty.bobok 11-02-13 20:33

Re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
 
Quote:

Originally Posted by Alex_19Mig (Post 5357991)

Din păcate nu am.

Tweety_rzw 19-02-13 18:20

Re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
 
Quote:

Originally Posted by crysty.bobok (Post 5358477)
Din păcate nu am.

Vreau si vreo 4 m de modelul acesta!

https://www.facebook.com/photo.php?fb...type=3&theater

crysty.bobok 19-02-13 18:45

Re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
 
4 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by Tweety_rzw (Post 5369393)
Vreau si vreo 4 m de modelul acesta!

https://www.facebook.com/photo.php?fb...type=3&theater

[email protected]

Da-mi add să vorbim sau sună-mă mâine după ora 10.00.

Câteva poze cu Golf 4 - B 66 JOK 'coafat' cu materiale de la noi.

jock 19-02-13 19:08

Re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
 
:D .. recomand , baiat de nota 20

Multumesc

Pierdevaraa 22-02-13 12:29

Re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
 
Salut , as dorii si eu niste material in combinatie cu albastru .
Astept raspuns.
O zi buna !

crysty.bobok 22-02-13 12:31

Re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
 
Primele 2 modele din postul #126, puțin mai sus.


All times are GMT +2. The time now is 12:20.

- Copyright 2026 4Tuning