Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   NoSpeedLimit Romania Club (https://forum.4tuning.ro/99-nospeedlimit-romania-club.html)
-   -   Membri noi (https://forum.4tuning.ro/99-nospeedlimit-romania-club/24735-membri.html)

Slim29 17-04-07 13:04

Re: Membri noi
 
bine ai venit roberte!!

MARI_NSL 17-04-07 15:36

Re: Membri noi
 
bine ai venit in echipa si familia N S L ....si bafta cu imbunatatirea performantelor ;) ...la masina ;)

pHlow 17-04-07 15:43

Re: Membri noi
 
da.. :( tocmai am aflat azi ca la motorul asta de 1.9 .. singura imbunatatire ar fi sa .. il dau jos :)) chip + filtru sport.. nici nu se simte..

GolfuletzS 17-04-07 16:21

Re: Membri noi
 
baga un 2.5 24v :D

pHlow 17-04-07 16:24

Re: Membri noi
 
as baga direct motor de m3 daca as avea bugetul necesar..

George_P. 17-04-07 19:14

Re: Membri noi
 
Quote:

Originally Posted by GolfTuning (Post 856480)
baga un 2.5 24v :D

Pai ce ma e urs ??:lol:

330i direct...:D

MaTzA 17-04-07 22:36

Re: Membri noi
 
welcome....ca asa nu a zis nimeni :D

dr_pricop 27-04-07 21:44

Re: Membri noi
 
cum as putea saq devin si eu membru nsl?
am o dacia nova gt din 1998 si i-am adus mici modificari ,jante pe 195/50/15 si toba finala sport ma rog si praguri spoilar fata spate sunt luate din vitan.dar as vrea sa modific si motoru
dar inca nu am bani mecesari si oameni care sa ma ajute.va multumesc

LMX_Catalin 27-04-07 22:06

Re: Membri noi
 
In club este binevenit oricine. Noi ne intalnim in fiecare sambata seara la ora 21.00 la Bila in Drumul Taberei. Cred ca cel mai bine ar fi sa te cunoastem si sa stam de vorba face to face! :)
Daca esti din afara Bucurestiului, vedem cum procedam in functie de zona.

RicardoM 27-04-07 23:22

Re: Membri noi
 
Mah baieti vreau si eu la voi in club, am un 407 dar nu are nici o imbunatatire... se poate?

GolfuletzS 27-04-07 23:26

Re: Membri noi
 
la fel.... cu a zis si lmx`u ..... in fiecare sambata.. ora 21:00 parcarea bila dr taberei

vlad_9791 28-04-07 01:51

Re: Membri noi
 
Quote:

Originally Posted by GolfTuning (Post 874604)
la fel.... cu a zis si lmx`u ..... in fiecare sambata.. ora 21:00 parcarea bila dr taberei

nu chiar in fiecare sambata .... sambata asta nu stiu cati vin dar sambata viitoare daca nu-i nici un eveniment te asteptam

sambata asta intalnirea e mai devreme si in alt loc : la 12-00 A2, Km 19

LMX_Catalin 04-05-07 11:57

Re: Membri noi
 
Toti doritorii de aderare la NSL sunt rugati sa se prezinte sambata 5.05.2007 la ora 21.00 in parcarea Bila Drumul Taberei!

MaTzA 04-05-07 14:37

Re: Membri noi
 
si in caz ca nu ajungeti la 9... noi mai stam pana pe la 11... :D
zic asta pt ca eu prima data am ajuns pe la 10 30 ... golfu' stie :))

andrey17 04-05-07 14:40

Re: Membri noi
 
mmmda imi aduc si yo aminte ca te-ai ratacit prin Buc:)))))))


All times are GMT +2. The time now is 04:56.

- Copyright 2026 4Tuning