![]() |
Re: Membri noi
bine ai venit roberte!!
|
Re: Membri noi
bine ai venit in echipa si familia N S L ....si bafta cu imbunatatirea performantelor ;) ...la masina ;)
|
Re: Membri noi
da.. :( tocmai am aflat azi ca la motorul asta de 1.9 .. singura imbunatatire ar fi sa .. il dau jos :)) chip + filtru sport.. nici nu se simte..
|
Re: Membri noi
baga un 2.5 24v :D
|
Re: Membri noi
as baga direct motor de m3 daca as avea bugetul necesar..
|
Re: Membri noi
Quote:
330i direct...:D |
Re: Membri noi
welcome....ca asa nu a zis nimeni :D
|
Re: Membri noi
cum as putea saq devin si eu membru nsl?
am o dacia nova gt din 1998 si i-am adus mici modificari ,jante pe 195/50/15 si toba finala sport ma rog si praguri spoilar fata spate sunt luate din vitan.dar as vrea sa modific si motoru dar inca nu am bani mecesari si oameni care sa ma ajute.va multumesc |
Re: Membri noi
In club este binevenit oricine. Noi ne intalnim in fiecare sambata seara la ora 21.00 la Bila in Drumul Taberei. Cred ca cel mai bine ar fi sa te cunoastem si sa stam de vorba face to face! :)
Daca esti din afara Bucurestiului, vedem cum procedam in functie de zona. |
Re: Membri noi
Mah baieti vreau si eu la voi in club, am un 407 dar nu are nici o imbunatatire... se poate?
|
Re: Membri noi
la fel.... cu a zis si lmx`u ..... in fiecare sambata.. ora 21:00 parcarea bila dr taberei
|
Re: Membri noi
Quote:
sambata asta intalnirea e mai devreme si in alt loc : la 12-00 A2, Km 19 |
Re: Membri noi
Toti doritorii de aderare la NSL sunt rugati sa se prezinte sambata 5.05.2007 la ora 21.00 in parcarea Bila Drumul Taberei!
|
Re: Membri noi
si in caz ca nu ajungeti la 9... noi mai stam pana pe la 11... :D
zic asta pt ca eu prima data am ajuns pe la 10 30 ... golfu' stie :)) |
Re: Membri noi
mmmda imi aduc si yo aminte ca te-ai ratacit prin Buc:)))))))
|
| All times are GMT +2. The time now is 04:56. |
- Copyright 2026 4Tuning