![]() |
re: E36 318IS Slow Build
Quote:
|
re: E36 318IS Slow Build
Quote:
Quote:
Aveam rupt colierul de la mijloc in care vin prinse tobele si de aia facea asa :) Quote:
|
re: E36 318IS Slow Build
Aveam rupt colierul de la mijloc in care vin prinse tobele si de aia facea asa :)
Da mi-am dat seama ca e rupta am zis asa la gluma :P :P ok Era doar o gluma...fii sigur ca nu o sa ii pun GPL[/QUOTE] E ok atunci de nu ii pui ;) Bafta in cont cu masinuta. |
re: E36 318IS Slow Build
Am vazut ceva pisici cu gaz,unele chiar "dichisite"
Cred ca e mai rusinos sa bagi benzina de 30 de lei decat gaz de 30 |
re: E36 318IS Slow Build
Quote:
|
re: E36 318IS Slow Build
Superba masina, imi place mult culoarea! Bafta cu ea in continuare si nu te zgarci la poze:shock:.
|
re: E36 318IS Slow Build
Quote:
|
re: E36 318IS Slow Build
Frumoasa! pare foarte ingrijita :D
|
re: E36 318IS Slow Build
E bine ca pare, ca te asigur eu ca nu e :))
|
re: E36 318IS Slow Build
Quote:
|
re: E36 318IS Slow Build
Quote:
Ontopic: mai fa si tu niste poze la masina sa o mai vada baietii sa nu isi de-a doar cu parerea |
re: E36 318IS Slow Build
eu mi-am dat cu parerea...si raman constant: pare ingrjita :) mie unu imi place...
|
re: E36 318IS Slow Build
Quote:
Daca vrei o scoatem sa ii tragem ceva poze. Imi zici numai cand ai timp. Eventual vin si eu cu "al meu". P.S.: Am vrut sa ii pun 01 SIB, ca la dacia aia veche rau a mea, dar nu mai era liber. I-am pus 16 SIB pana la urma. |
re: E36 318IS Slow Build
Quote:
|
re: E36 318IS Slow Build
Asta sa fie paguba...
Macar sa mai iesi si tu 'reacu din casa, ca nu te-am mai vazut cred ca de 2 luni... |
| All times are GMT +2. The time now is 15:03. |
- Copyright 2026 4Tuning