![]() |
Re: E36 - My e36 TM
Quote:
|
Re: E36 - My e36 TM
ehe... un dans la bariile din masina nu strica niciodata!! :lol:
|
Re: E36 - My e36 TM
3 Attachment(s)
x men..............spioniii
|
Re: E36 - My e36 TM
dankeshon her kox 8) am pus si capacele :D chiar imi plac....promit sa nu mai pun la indoiala vorba ta :lol:
|
Re: E36 - My e36 TM
sunt Borbet A ? si ce J au ?
|
Re: E36 - My e36 TM
booorbet...8,5 cu zeshe(10) :lol:
|
Re: E36 - My e36 TM
sunt foarte tari, am mai vazut E36 cu Borbet A dar nu aveau zeshe J :d si nu aratau foarte bine dar a ta cum arata !!! imi place la nebunie, acum imi caut sa vad si eu pt a mea doar ca a mea e mai puturoasa si nu as pune 10J ...
l.e.: apropo, nu-ti freaca ? |
Re: E36 - My e36 TM
ba esti nebun in ce mare fel poate sa arate... :lol:
in mers e nebunie masina. hai cu polishu la buzeee (de la jante :D ) |
Re: E36 - My e36 TM
superb arata ...dar cum te descurci pe mirificele noastre drumuri ?
|
Re: E36 - My e36 TM
Quote:
Quote:
Quote:
|
Re: E36 - My e36 TM
bah man, nu zici nimic....cum a iesit putin soarele cu ti-ai luat "sandale noi" :yikes: ... arata belea:dance:
|
Re: E36 - My e36 TM
datenfratiitai :woowoo:
|
Re: E36 - My e36 TM
Quote:
|
Re: E36 - My e36 TM
ma tu esti un nebun ma:)) drifting boy, ne ai lasat fara cuvinte pe aeroport, poti sa o trantesti mai mult de cur, mai e mult loc :)) pffff eroticule:peace::peace::peace:
|
Re: E36 - My e36 TM
:lol::lol::lol: ms ms....o trantesc de tot :lol:ai ceva flanse de 1 ma?:-)ai plecat prea devreme ma ca dupa o fost spuma si cand vb cu caius intreabal ce era sa patim pe drum frate :lol::lol: horror remorca de tir pe contrasens :lol:final destination 7 :lol:
|
| All times are GMT +2. The time now is 07:54. |
- Copyright 2026 4Tuning