Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E36 - My e36 TM (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/243003-e36-my-e36-tm.html)

Z E K Y 19-04-11 15:13

Re: E36 - My e36 TM
 
Quote:

Originally Posted by laurentiu_tim (Post 4268517)
nu am vrut teava de inox ca nu imi pun balustrada in masina :lol:

fiecare cu parerea lui...altii cu muzica altii cu altceva.....amandoi aveti dreptate din punctu vostru de vedere....

daca tie-ti place, nimic nu mai conteaza 8)

Caius TM 22-04-11 07:38

Re: E36 - My e36 TM
 
ehe... un dans la bariile din masina nu strica niciodata!! :lol:

kox_24 26-04-11 23:09

Re: E36 - My e36 TM
 
3 Attachment(s)
x men..............spioniii

laurentiu_tim 27-04-11 01:16

Re: E36 - My e36 TM
 
dankeshon her kox 8) am pus si capacele :D chiar imi plac....promit sa nu mai pun la indoiala vorba ta :lol:

bogdan.t 27-04-11 01:29

Re: E36 - My e36 TM
 
sunt Borbet A ? si ce J au ?

laurentiu_tim 27-04-11 01:31

Re: E36 - My e36 TM
 
booorbet...8,5 cu zeshe(10) :lol:

bogdan.t 27-04-11 01:40

Re: E36 - My e36 TM
 
sunt foarte tari, am mai vazut E36 cu Borbet A dar nu aveau zeshe J :d si nu aratau foarte bine dar a ta cum arata !!! imi place la nebunie, acum imi caut sa vad si eu pt a mea doar ca a mea e mai puturoasa si nu as pune 10J ...

l.e.: apropo, nu-ti freaca ?

Caius TM 27-04-11 08:48

Re: E36 - My e36 TM
 
ba esti nebun in ce mare fel poate sa arate... :lol:

in mers e nebunie masina.
hai cu polishu la buzeee (de la jante :D )

viruszatu1 27-04-11 09:31

Re: E36 - My e36 TM
 
superb arata ...dar cum te descurci pe mirificele noastre drumuri ?

laurentiu_tim 27-04-11 12:05

Re: E36 - My e36 TM
 
Quote:

Originally Posted by bogdan.t (Post 4284532)
sunt foarte tari, am mai vazut E36 cu Borbet A dar nu aveau zeshe J :d si nu aratau foarte bine dar a ta cum arata !!! imi place la nebunie, acum imi caut sa vad si eu pt a mea doar ca a mea e mai puturoasa si nu as pune 10J ...

l.e.: apropo, nu-ti freaca ?

nu freaca ca s-o tras de aripi f mult:-)

Quote:

Originally Posted by Caius TM (Post 4284774)
ba esti nebun in ce mare fel poate sa arate... :lol:

in mers e nebunie masina.
hai cu polishu la buzeee (de la jante :D )

da fratele caius...facem si polish...8)

Quote:

Originally Posted by viruszatu1 (Post 4284895)
superb arata ...dar cum te descurci pe mirificele noastre drumuri ?

ma descurc....mai planific ruta din timp....in mare e ok nu e problema...

cryssTM 27-04-11 21:25

Re: E36 - My e36 TM
 
bah man, nu zici nimic....cum a iesit putin soarele cu ti-ai luat "sandale noi" :yikes: ... arata belea:dance:

calin.massive 28-04-11 16:51

Re: E36 - My e36 TM
 
datenfratiitai :woowoo:

Nosfer 29-04-11 02:03

Re: E36 - My e36 TM
 
Quote:

Originally Posted by kox_24 (Post 4284283)
x men..............spioniii

pfff cum poate sa stea de spateee. E crima masina asta cu Borbet A:shock:.

TM 77 ADF 01-05-11 22:54

Re: E36 - My e36 TM
 
ma tu esti un nebun ma:)) drifting boy, ne ai lasat fara cuvinte pe aeroport, poti sa o trantesti mai mult de cur, mai e mult loc :)) pffff eroticule:peace::peace::peace:

laurentiu_tim 01-05-11 23:30

Re: E36 - My e36 TM
 
:lol::lol::lol: ms ms....o trantesc de tot :lol:ai ceva flanse de 1 ma?:-)ai plecat prea devreme ma ca dupa o fost spuma si cand vb cu caius intreabal ce era sa patim pe drum frate :lol::lol: horror remorca de tir pe contrasens :lol:final destination 7 :lol:


All times are GMT +2. The time now is 07:54.

- Copyright 2026 4Tuning