Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi.html)
-   -   Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean (https://forum.4tuning.ro/36-iasi/235747-intalniri-membrii-4tuning-traficul-iesean.html)

RazvanMRG 04-04-11 21:45

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by CRyS` (Post 4226906)
De la NFS i se trage! :lol:

bai CRyS tu ai sechele cu nfsu, nu mai stii altceva. chiar ma grabeam sa ajung la neuro in tatarasi sa las pe cineva si nu mergeam chiar asa tare da am fortat un pic rondul. credeam ca nu ma vede nimeni..:rolleyes2

vlad87 04-04-11 23:14

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Am auzit eu un claxon, dar nu te-am mai observat..ca fulgerul :))

Bondellu 05-04-11 12:59

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
flash crys aseara statia recuperare la purcica.salutari nu stiu daca ai observat ca te-am vazut si eu tarziu.

Bogdan.IS 05-04-11 14:56

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by vlad87 (Post 4228053)
Am auzit eu un claxon, dar nu te-am mai observat..ca fulgerul :))

ma grabeam , sa nu fac vreo pana de motorina pe drum :lol:

CRyS` 05-04-11 15:27

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by Bondellu (Post 4229165)
flash crys aseara statia recuperare la purcica.salutari nu stiu daca ai observat ca te-am vazut si eu tarziu.

Eu ceva ceva am vazut,dar tarziu am reactionat si am dedus ca esti tu!

Salutari :D

2slow4u 05-04-11 18:32

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Azi: Bondellu si vlad in sfarsit ne intalnim :)) dar nu mi-ai vazut botul incruntat :D

N3n3a 05-04-11 22:30

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
azi 2slow4u la facultatea de constructii.. apropo.. cum a fost la ora d-lui profesor Taranu? :D

2slow4u 06-04-11 06:49

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by N3n3a (Post 4230796)
azi 2slow4u la facultatea de constructii.. apropo.. cum a fost la ora d-lui profesor Taranu? :D

hopa...sunt urmarit :o... Pai cum sa fie, ne-a dat liber ca se enerveaza usor :)) sa ma tragi de maneca sa imi zici, eu sunt nenea de pe 4t :D

Bondellu 06-04-11 10:24

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by 2slow4u (Post 4229875)
Azi: Bondellu si vlad in sfarsit ne intalnim :)) dar nu mi-ai vazut botul incruntat :D

Salutari vecine!

ZyZ 06-04-11 12:07

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by Bondellu (Post 4231627)
Salutari vecine!

Daca tu esti cel cu Peugeot-ul alb cu care m-am intalnit acum 10 minute, salut si scuze pentru reactia intarziata :rolleyes2

vlad87 06-04-11 20:36

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by 2slow4u (Post 4229875)
Azi: Bondellu si vlad in sfarsit ne intalnim :)) dar nu mi-ai vazut botul incruntat :D


:)) Nu dar am vazut-o cum da din fund pe strazi :)) :))

N3n3a 06-04-11 20:49

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by 2slow4u (Post 4231188)
hopa...sunt urmarit :o... Pai cum sa fie, ne-a dat liber ca se enerveaza usor :)) sa ma tragi de maneca sa imi zici, eu sunt nenea de pe 4t :D

cu prima ocazie cand mai vin la facultate am sa te trag de maneca.. :D

IS19CIP 07-04-11 19:12

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Trecut azi pe langa MRG in podu ros nu ai observat ca te uitai la ACCIDENT :lol::lol: Al cu loganu era sa plonjeze daca nu era gardu :lol::lol:

Bondellu 08-04-11 11:54

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by ZyZ (Post 4231941)
Daca tu esti cel cu Peugeot-ul alb cu care m-am intalnit acum 10 minute, salut si scuze pentru reactia intarziata :rolleyes2

Salutari si imi cer scuze si eu ca raspund tarziu dar nu am mai intrat pe forum ca au fost ceva probleme. Si eu vad DES ZYZ-ul argintiu prin canta dar nu stiam exact ce si cum e cu el.Salutari pe aceasta cale. Numai bine!

MihaiCsl 08-04-11 22:10

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
M-am intalnit in seara asta cu Bogdan IS, era sa scap doza de bere din mana ca am vazut ca servea alcool la volan. :D


All times are GMT +2. The time now is 23:02.

- Copyright 2026 4Tuning