Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Dacia (https://forum.4tuning.ro/109-masina-mea-dacia.html)
-   -   B 64 M V P (https://forum.4tuning.ro/109-masina-mea-dacia/22107-64.html)

coman razvan 14-08-07 18:53

Re: B 64 M V P
 
Quote:

Originally Posted by B-64-MVP (Post 1046642)
eu le-am primit cadou de la gagica :D da stiu ca a dat pe ele 110, asa ca puneti fetele la inaintare pt reduceri :D ! ! !

adica ce vrei sa zici sa mearga fetele la cumparaturi?...:)) eu stiam ca ele cheltuie...

B-64-MVP 20-08-07 00:37

B 64 M V P
 
7 Attachment(s)
:arrow: :arrow: am dus si M V P-ul la bronzat :lol: :lol: :lol: :!: :!:

coman razvan 20-08-07 12:20

Re: B 64 M V P
 
bine ai REvenit;) faine pozele, curata masina, imi place...ultima poza e de pus pe hi5:D

B-64-MVP 21-08-07 04:42

Re: B 64 M V P
 
dap razvane cred ca asa o sa fac :P. merci pt apreciere !!!

coman razvan 21-08-07 10:31

Re: B 64 M V P
 
io acuma vad ca ti-ai tras si stergatoare de calitate...mai...mai...ce firma sunt?eu am Kiodo...:D

sorin_pss 21-08-07 14:57

Re: B 64 M V P
 
cred ca sunt Bosch , la 140 lei , nu?

B-64-MVP 21-08-07 17:51

Re: B 64 M V P
 
nup nu sunt bosch, sunt VALEO, seat si vw mai lucreaza cu ei la chedere stergatoare si alte chesti precum incuietori, etc. Le am din vitan si am dat pe ala 100 ron.

coman razvan 21-08-07 17:55

Re: B 64 M V P
 
ok...10X...io am dat 70 de lei pe bucata...:(

sorin_pss 22-08-07 09:55

Re: B 64 M V P
 
MVP esti multumit de ele? Eu am avut de la valeo , normale , dar nu am fost multumit de ele

CT-82-PWR 22-08-07 12:15

Re: B 64 M V P
 
misto masina ta,sa o stapanesti sanatos

B-64-MVP 22-08-07 17:08

Re: B 64 M V P
 
Quote:

Originally Posted by sorin_pss (Post 1058777)
MVP esti multumit de ele? Eu am avut de la valeo , normale , dar nu am fost multumit de ele

sorine de sters sterg bine dar sunt putin cam galagioase fata de alte modele zic eu

B-64-MVP 03-09-07 01:02

B 64 M V P
 
ceva nou :arrow: :arrow: numere de inmatriculare smecherite. caractere departate 8) :!: :!: :!:

coman razvan 03-09-07 01:05

Re: B 64 M V P
 
un exemplu ceva...?;)

B-64-MVP 04-09-07 05:23

Re: B 64 M V P
 
o sa vina si exemplul cat de curand ;).....

B-64-MVP 08-09-07 21:32

B 64 M V P
 
3 Attachment(s)
inainte si acum :lol: :arrow: :arrow: :arrow:


All times are GMT +2. The time now is 18:58.

- Copyright 2026 4Tuning