Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte cluburi (https://forum.4tuning.ro/51-cluburi.html)
-   -   Danger Toys Club (https://forum.4tuning.ro/51-cluburi/220610-danger-toys-club.html)

B138ALX 15-12-10 01:54

Re: All 4 Speed
 
Quote:

Originally Posted by NXdev (Post 3898189)
Am vazut-o in trafic, splendida :D

Multumesc NXDev,oricum mai am o gramada de lucru la ea ,sper k macar ai vazut-o cand erea si ea cat de cat curata ...............la vremea asta frumoasa lasa de dorit masini curate!!:)) :)) :))

flipper 15-12-10 09:33

re: Danger Toys Club
 
Quote:

Originally Posted by kimi (Post 3897132)
Sa inteleg ca presedintele de la Fanatik stia mai multe detalii ?? In cazul asta o sa-l rog sa faca un blow job la toti invitatii petrecerii cand o sa se tina..:lol::lol::lol:

Simpaticule iti fac ce vrei tu, doar ca eu voi fi ultima persoana care iti va face o ......:-)

Luchian22 15-12-10 17:15

re: Danger Toys Club
 
8 Attachment(s)
Salut
Si cu masinuta mea cateva poze...

All4Speed 15-12-10 20:33

re: Danger Toys Club
 
4 Attachment(s)
Si buburuza mea:X

B138ALX 19-12-10 09:37

re: Danger Toys Club
 
Quote:

Originally Posted by flipper (Post 3899275)
Simpaticule iti fac ce vrei tu, doar ca eu voi fi ultima persoana care iti va face o ......:-)

https://forum.4tuning.ro/533-fotograf...ipper-mht.html
Doar am promis ca le voi posta!!!!!

flipper 20-12-10 08:25

re: Danger Toys Club
 
Quote:

Originally Posted by B138ALX (Post 3909878)
https://forum.4tuning.ro/533-fotograf...ipper-mht.html
Doar am promis ca le voi posta!!!!!

Si cand te gandesti ca imi erati atat de dragi......data viitoare voi stii cu cine defilez.

kimi 20-12-10 08:31

re: Danger Toys Club
 
Quote:

Originally Posted by flipper (Post 3912620)
Si cand te gandesti ca imi erati atat de dragi......data viitoare voi stii cu cine defilez.

Ma...cum sa ajungi in halul asta??..

ce denigrant...:lol:

flipper 20-12-10 09:37

re: Danger Toys Club
 
Quote:

Originally Posted by kimi (Post 3912630)
Ma...cum sa ajungi in halul asta??..

ce denigrant...:lol:

Gelosuleeeeeeeeeeee.:-)

B138ALX 20-12-10 10:42

re: Danger Toys Club
 
Quote:

Originally Posted by kimi (Post 3912630)
Ma...cum sa ajungi in halul asta??..

ce denigrant...:lol:

Recunosc ca il iubesc si asa...........e un scump
Hmmmmmmmm sa nu mai spunem cat e de sexy

belaclaudia 20-12-10 11:09

re: Danger Toys Club
 
Quote:

Originally Posted by B138ALX (Post 3913029)
Recunosc ca il iubesc si asa...........e un scump
Hmmmmmmmm sa nu mai spunem cat e de sexy

Se pare ca nu are tarie sa stea postat pe un site in care e cam cunoscut ... sa vada lumea ca viata lui inseamna si alceva decat GARAJ si ca isi mai traieste si el viata citam pe cineva!

B138ALX 20-12-10 11:14

re: Danger Toys Club
 
Quote:

Originally Posted by belaclaudia (Post 3913085)
Se pare ca nu are tarie sa stea postat pe un site in care e cam cunoscut ... sa vada lumea ca viata lui inseamna si alceva decat GARAJ si ca isi mai traieste si el viata citam pe cineva!

Ma sti cum e nu are cum sa il aprobe Mht pe Efy mai ales ca stie destul de bine ca majoritatea timpului lui il petrece in garaj nici macar nu vrea sa recunosca ca il mai scoate si noi la o distractie dar na ..................orgoliu e mare

belaclaudia 20-12-10 17:59

re: Danger Toys Club
 
Quote:

Originally Posted by flipper (Post 3912620)
Si cand te gandesti ca imi erati atat de dragi......data viitoare voi stii cu cine defilez.

data viitoare???hmm... cred ca stiai foarte bine cu cine defilezi! si cred ca-ti face placere la cat te cunosc eu pe tine...dar deh acum ce sa mai zici cand ai vazut ca ne-am tinut de cuvant!;)

belaclaudia 20-12-10 18:02

re: Danger Toys Club
 
Quote:

Originally Posted by kimi (Post 3912630)
Ma...cum sa ajungi in halul asta??..

ce denigrant...:lol:

Denigrant? As fi fost de acord cu tine daca ar fi fost dezbracat de baieti sau s-ar fi dezbracat singur dar in conditiile in care a fost dezbracat de fete....

kimi 21-12-10 09:53

re: Danger Toys Club
 
Quote:

Originally Posted by belaclaudia (Post 3914139)
Denigrant? As fi fost de acord cu tine daca ar fi fost dezbracat de baieti sau s-ar fi dezbracat singur dar in conditiile in care a fost dezbracat de fete....

Sora mea, in poze nu se vede cine l-a dezbracat..

Eu il intzep pe Horica de fiecare data cand am ocazia..El stie cat il iubesc :lol:

Astept sa ma invite sa facem o panarama impreuna...

belaclaudia 21-12-10 12:50

re: Danger Toys Club
 
Quote:

Originally Posted by kimi (Post 3915893)
Sora mea, in poze nu se vede cine l-a dezbracat..

Eu il intzep pe Horica de fiecare data cand am ocazia..El stie cat il iubesc :lol:

Astept sa ma invite sa facem o panarama impreuna...

Intr-una din poze se vede o mana de fata...Iar cu invitatu vei avea cam mult de asteptat deoarece pe Horia trebuie sa-l cam iei cu forta in oras!Cred ca daca vrei sa se adevereasca aceasta iesire a voastra ar trebui sa dai pe offline nr tau mie sau lui B138ALX si sa te anuntam cand iesim!;)
Iar cu intepatu... sincer si noi tot de aia le-am pus ca sa-l intepam si sa mai vada lumea ca stie ce este si dupa usile garajului si ca-l iubim. 8)


All times are GMT +2. The time now is 22:20.

- Copyright 2026 4Tuning