![]() |
Re: E30 - CT-87-GMA
Pe burtaaa cu el !!
Da-mi un buzz cand esti pe la calculator sa vorbesc ceva cu tine |
Re: E30 - CT-87-GMA
Sa-l stapanesti sanatos. Asteptam sa-l pui pe burta :D
|
Re: E30 - CT-87-GMA
Quote:
|
Re: E30 - CT-87-GMA
Quote:
|
Re: E30 - CT-87-GMA
maine va primi si o toba finala borla cu 2 tipsuri rotunde... :P
|
Re: E30 - CT-87-GMA
Nu mai instalasi messu ?
|
Re: E30 - CT-87-GMA
are virusi frate calcu asta.... azi il fac
|
Re: E30 - CT-87-GMA
3 Attachment(s)
.......
|
Re: E30 - CT-87-GMA
voi reveni cu poze mai clare....masina a primit toba finala de la borla... arcuri sport... xenoane faza scurta + proiectoare eleron mtehnic 2 care este la vopsit.....
|
Re: E30 - CT-87-GMA
poze poze poze !!!
|
Re: E30 - CT-87-GMA
pozeeee, vreau sa imi aduc si eu un urs...
|
Re: E30 - CT-87-GMA
6 Attachment(s)
Quote:
|
Re: E30 - CT-87-GMA
Frumoasa.Sa ai parte de ea.Mai multe detalii?
|
Re: E30 - CT-87-GMA
[QUOTE=Wilgax;4228564]Frumoasa.Sa ai parte de ea.Mai multe detalii?[/QUOTE
detalii....la motor are serpisori....un filtru k%n un mic soft se limiteaza dupa 7 mii suspensie sport luata de pe un m3 e36 de fabrica scaune sparco..volan m modificata putin si pe la interior.. bad boy look model e46...cam atat... as vrea sa ii fac capota si portbagajul rosii...si sa las doar plafonul negru ca este trecuta in talon...rosu si negru...sa ii schimb lampile....mai este de lucru.. |
Re: E30 - CT-87-GMA
Avanseaza proiectul , Felicitari !:D
|
| All times are GMT +2. The time now is 13:45. |
- Copyright 2026 4Tuning