Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E30 - CT-87-GMA (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/218121-e30-ct-87-gma.html)

rZvBooM 30-01-11 11:12

Re: E30 - CT-87-GMA
 
Pe burtaaa cu el !!

Da-mi un buzz cand esti pe la calculator sa vorbesc ceva cu tine

B-99-SAA 30-01-11 15:08

Re: E30 - CT-87-GMA
 
Sa-l stapanesti sanatos. Asteptam sa-l pui pe burta :D

LuciE36 30-01-11 17:55

Re: E30 - CT-87-GMA
 
Quote:

Originally Posted by B-99-SAA (Post 4035021)
Sa-l stapanesti sanatos. Asteptam sa-l pui pe
burta :D

la`m pus pe burta....maine ii fac poze....i-am aruncat si un set de xenoane de 6000k...:)

LuciE36 30-01-11 17:57

Re: E30 - CT-87-GMA
 
Quote:

Originally Posted by rZvBooM (Post 4034218)
Pe burtaaa cu el !!

Da-mi un buzz cand esti pe la calculator sa vorbesc ceva cu tine

stai ca trebuie sa reinstalez mesu...ca nush ce are ca nu imi arata ce scriu....a luato randeaua...

LuciE36 30-01-11 21:38

Re: E30 - CT-87-GMA
 
maine va primi si o toba finala borla cu 2 tipsuri rotunde... :P

rZvBooM 30-01-11 21:52

Re: E30 - CT-87-GMA
 
Nu mai instalasi messu ?

LuciE36 31-01-11 08:24

Re: E30 - CT-87-GMA
 
are virusi frate calcu asta.... azi il fac

LuciE36 04-02-11 11:53

Re: E30 - CT-87-GMA
 
3 Attachment(s)
.......

LuciE36 05-02-11 12:57

Re: E30 - CT-87-GMA
 
voi reveni cu poze mai clare....masina a primit toba finala de la borla... arcuri sport... xenoane faza scurta + proiectoare eleron mtehnic 2 care este la vopsit.....

rZvBooM 05-02-11 13:02

Re: E30 - CT-87-GMA
 
poze poze poze !!!

CT90SNR 10-02-11 20:27

Re: E30 - CT-87-GMA
 
pozeeee, vreau sa imi aduc si eu un urs...

LuciE36 05-04-11 00:02

Re: E30 - CT-87-GMA
 
6 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by CT90SNR (Post 4072855)
pozeeee, vreau sa imi aduc si eu un urs...

sa transformat in pisica ursu :)))

Wilgax 05-04-11 08:58

Re: E30 - CT-87-GMA
 
Frumoasa.Sa ai parte de ea.Mai multe detalii?

LuciE36 05-04-11 11:13

Re: E30 - CT-87-GMA
 
[QUOTE=Wilgax;4228564]Frumoasa.Sa ai parte de ea.Mai multe detalii?[/QUOTE

detalii....la motor are serpisori....un filtru k%n un mic soft se limiteaza dupa 7 mii
suspensie sport luata de pe un m3 e36 de fabrica scaune sparco..volan m modificata putin si pe la interior.. bad boy look model e46...cam atat...

as vrea sa ii fac capota si portbagajul rosii...si sa las doar plafonul negru ca este trecuta in talon...rosu si negru...sa ii schimb lampile....mai este de lucru..

sek00 05-04-11 11:22

Re: E30 - CT-87-GMA
 
Avanseaza proiectul , Felicitari !:D


All times are GMT +2. The time now is 13:45.

- Copyright 2026 4Tuning