Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Colectii si Colectionari (https://forum.4tuning.ro/651-colectii-colectionari.html)
-   -   Brichete si soldatei (https://forum.4tuning.ro/651-colectii-colectionari/217736-brichete-soldatei.html)

ovibonaparte 30-10-11 10:55

Re: Brichete si soldatei
 
6 Attachment(s)
Este adevarat ca nu am gasit nimic in ultima vreme,dar ce am luat astazi compenseaza din plin:ST DUPONT LIGNE 2 GOLD MONTPARNASSE VERTICAL LINES,MADE IN FRANCE,model 1994,nou nouta,dupa cum se vede,am incarcat-o si functioneaza perfect.
Nu este imitatie,nu comentez pretul de pe net,se pare ca ar fi suflata cu aur industrial,in orice caz sant foarte bucuros de achizitie,m-a costat 50 de lei,omul cerea 100...

Cozmescu-Alin 30-10-11 10:59

Re: Brichete si soldatei
 
Domnule dumneavoastra sunteti constient de bijuteria ce ati achizitionat'o?

ovibonaparte 30-10-11 11:00

Re: Brichete si soldatei
 
Quote:

Originally Posted by Cozmescu-Alin (Post 4678520)
Domnule dumneavoastra sunteti constient de bijuteria ce ati achizitionat'o?

Sunt...:lol:

Cozmescu-Alin 30-10-11 11:06

Re: Brichete si soldatei
 
Va ofer eu 100 RON PE EA!:D

ovibonaparte 30-10-11 11:31

Re: Brichete si soldatei
 
Quote:

Originally Posted by Cozmescu-Alin (Post 4678541)
Va ofer eu 100 RON PE EA!:D

Multumesc,dar daca s-ar pune problema sa o vand sigur as lua mai mult pe ea,dar nu e cazul,nu doresc sa o vand.

Cozmescu-Alin 30-10-11 11:41

Re: Brichete si soldatei
 
Quote:

Originally Posted by ovibonaparte (Post 4678596)
Multumesc,dar daca s-ar pune problema sa o vand sigur as lua mai mult pe ea,dar nu e cazul,nu doresc sa o vand.

:lol::lol::lol::lol:

sergini0 30-10-11 11:43

Re: Brichete si soldatei
 
2 Attachment(s)
S-o stăpāniţi sănătos, foarte frumoasă...
Un update şi la mine, primele două le-am mai postat;).
-Brushed Chrome 200 - Ian 2011
-Street Chrome + Airbrush by Claudio Mazzi - Feb 2011
-Slim Brushed Chrome - Noiembrie 2005

Cozmescu-Alin 30-10-11 11:43

Re: Brichete si soldatei
 
Quote:

Originally Posted by sergini0 (Post 4678631)
S-o stăpāniţi sănătos, foarte frumoasă...
Un update şi la mine, primele două le-am mai postat;).
-Brushed Chrome 200 - Ian 2011
-Street Chrome + Airbrush by Claudio Mazzi - Feb 2011
-Slim Brushed Chrome - Noiembrie 2005

Hai Hai baga si piesa de rezistenta:lol:8)

Cozmescu-Alin 14-11-11 05:38

Re: Brichete si soldatei
 
3 Attachment(s)
Am si eu o bricheta Star, replica zippo ca noua, in cutie de zippo.:lol:

Bricheta are un model foarte frumos cu Jack Daniels de tipul celor de la Zippo.

Eu cer pe ea 20 de RON pe card si suport eu taxele de transport catre cumparator dar sunt deschis la schimburi cu zippo originale pentru care mai pot oferi diferenta.:D


Contact:alin_4tuning

Ruffy RUF 19-11-11 15:09

Re: Brichete si soldatei
 
am si eu o bricheta interesanta! poate intereseaza pe cineva, este gravata pe o parte cu cursa de formula 1, iar marca este STAR-I. daca intereseaza pe cineva pun o poza mai spre seara

ovibonaparte 20-11-11 10:50

Re: Brichete si soldatei
 
2 Attachment(s)
Azi am gasit o bricheta interesanta,pare incompleta,dar mi se pare frumoasa si asa...

2010 25-11-11 09:05

Re: Brichete si soldatei
 
Quote:

Originally Posted by Cozmescu-Alin (Post 4712597)
Am si eu o bricheta Star, replica zippo ca noua, in cutie de zippo.:lol:

Bricheta are un model foarte frumos cu Jack Daniels de tipul celor de la Zippo.

Eu cer pe ea 20 de RON pe card si suport eu taxele de transport catre cumparator dar sunt deschis la schimburi cu zippo originale pentru care mai pot oferi diferenta.:D


Contact:alin_4tuning

frumoasa asta cu Jack!
Quote:

Originally Posted by ovibonaparte (Post 4727232)
Azi am gasit o bricheta interesanta,pare incompleta,dar mi se pare frumoasa si asa...

asta e din aia austriaca Ovi??

ovibonaparte 25-11-11 21:11

Re: Brichete si soldatei
 
asta e din aia austriaca Ovi??[/QUOTE]
Nu stiu ce sa zic,lipseste corpul exterior,dar cred ca e ceva diferit...

2010 29-11-11 15:28

Re: Brichete si soldatei
 
1 Attachment(s)
inca doua..

ovibonaparte 04-12-11 14:13

Re: Brichete si soldatei
 
6 Attachment(s)
Ultima recolta,CHAMP,o marca pe care o ignor,de obicei,dar in lipsa de altceva...(sambata trecuta),in plus modelul e simpatic,apoi ce am luat ieri si azi,doua brichete,una mai noua,una mai veche,frumoase,evident,m-au ,,lovit'' in punctul sensibil cele trei modele cu vehicule de armata,brichetele sunt noi si functionale,enjoy...


All times are GMT +2. The time now is 22:13.

- Copyright 2026 4Tuning