![]() |
re: E46 - TM 77 EEE
Misto cratitzile, faci sarmale in ele. Sa invarti polonicu in ele cu placere si fara incidente :lol:
|
re: E46 - TM 77 EEE
Misto jante , succes in continuare !
|
re: E46 - TM 77 EEE
sprinter ... thx bro' :D
sek00 .. mersi! :) o sa revin cu pozeeeeee...... |
re: E46 - TM 77 EEE
sunt Autec Delos ? :)
|
re: E46 - TM 77 EEE
bos cand iesim pe strazi ? :))
|
re: E46 - TM 77 EEE
2 Attachment(s)
tm 77 adf .. oricand :D
haristeas51 da... modelu ala e... nu sunt wow.. dar m'a cucerit Et-ul ... si J-ul lor.. :D |
re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
|
re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
|
re: E46 - TM 77 EEE
iarasi ne bagi in boala.. ce sa zic acuma, mai am ce?:):):) vor arata beton pe masina in orice caz. Ce dimensiuni de cauciucuri le pui?:)
Da chiar Flavius.... tu ce ai pregatit acolo ? :) |
re: E46 - TM 77 EEE
ce faci ma... ai scos jantele la plimbare sa vada zapada? sau le ai pus la poarta sa te lauzi la vecini :)))
|
re: E46 - TM 77 EEE
De ce am eu impresia ca sub toate mormanele alea de zapada are numai jante :):):)
|
re: E46 - TM 77 EEE
Incet incet o sa ajungi unde iti doresti Caius , imi placea la nebunie matza neagra :) . Ti-as sugera 235 pe spate pentru stretch meserias :>
Spor pe viitor ! |
re: E46 - TM 77 EEE
Ai dat Rial ???:D
Jantele sunt super !! Ai zis cumva ca va fii rosie masina ?:shock::D |
re: E46 - TM 77 EEE
nebunie caius asta, numa surprize faine ne face :D buzatule :))
|
re: E46 - TM 77 EEE
am avut un set la fel , et-ul diferea (fata 40 ,spate 35) spatele avea 245/35 si statea tras bine ( gume falken)
|
| All times are GMT +2. The time now is 15:23. |
- Copyright 2026 4Tuning