Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E46 - TM 77 EEE (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/212946-e46-tm-77-eee.html)

sprinter 13-01-11 15:31

re: E46 - TM 77 EEE
 
Misto cratitzile, faci sarmale in ele. Sa invarti polonicu in ele cu placere si fara incidente :lol:

sek00 13-01-11 16:06

re: E46 - TM 77 EEE
 
Misto jante , succes in continuare !

Caius TM 13-01-11 16:08

re: E46 - TM 77 EEE
 
sprinter ... thx bro' :D

sek00 .. mersi! :)


o sa revin cu pozeeeeee......

haristeas51 13-01-11 17:35

re: E46 - TM 77 EEE
 
sunt Autec Delos ? :)

TM 77 ADF 13-01-11 18:04

re: E46 - TM 77 EEE
 
bos cand iesim pe strazi ? :))

Caius TM 13-01-11 18:43

re: E46 - TM 77 EEE
 
2 Attachment(s)
tm 77 adf .. oricand :D

haristeas51 da... modelu ala e...


nu sunt wow.. dar m'a cucerit Et-ul ... si J-ul lor.. :D

crysty.bobok 13-01-11 18:43

re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

bos cand iesim pe strazi ? )
deci ai si tu ceva frumos pregatit ha ? .... numa bagabontii sunteti acolo la TM ! :))

crysty.bobok 13-01-11 18:47

re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by Caius TM (Post 3982379)
tm 77 adf .. oricand :D

haristeas51 da... modelu ala e...


nu sunt wow.. dar m'a cucerit Et-ul ... si J-ul lor.. :D

ce modest esti :D ... arata beton jantele ! abia ast sa le vad pe masina .. 1

Maniak22 13-01-11 18:51

re: E46 - TM 77 EEE
 
iarasi ne bagi in boala.. ce sa zic acuma, mai am ce?:):):) vor arata beton pe masina in orice caz. Ce dimensiuni de cauciucuri le pui?:)

Da chiar Flavius.... tu ce ai pregatit acolo ? :)

sprinter 13-01-11 19:28

re: E46 - TM 77 EEE
 
ce faci ma... ai scos jantele la plimbare sa vada zapada? sau le ai pus la poarta sa te lauzi la vecini :)))

Maniak22 13-01-11 20:23

re: E46 - TM 77 EEE
 
De ce am eu impresia ca sub toate mormanele alea de zapada are numai jante :):):)

mk3gti 13-01-11 21:02

re: E46 - TM 77 EEE
 
Incet incet o sa ajungi unde iti doresti Caius , imi placea la nebunie matza neagra :) . Ti-as sugera 235 pe spate pentru stretch meserias :>
Spor pe viitor !

SAX1987 13-01-11 21:26

re: E46 - TM 77 EEE
 
Ai dat Rial ???:D

Jantele sunt super !! Ai zis cumva ca va fii rosie masina ?:shock::D

TM 77 ADF 13-01-11 21:53

re: E46 - TM 77 EEE
 
nebunie caius asta, numa surprize faine ne face :D buzatule :))

haristeas51 13-01-11 22:55

re: E46 - TM 77 EEE
 
am avut un set la fel , et-ul diferea (fata 40 ,spate 35) spatele avea 245/35 si statea tras bine ( gume falken)


All times are GMT +2. The time now is 15:23.

- Copyright 2026 4Tuning