Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Renault (https://forum.4tuning.ro/110-masina-mea-renault.html)
-   -   my tuning r5 (https://forum.4tuning.ro/110-masina-mea-renault/212343-my-tuning-r5.html)

vlad_strumph 26-01-11 15:34

Re: my tuning r5
 
Quote:

Originally Posted by fazekasnfs (Post 4022574)
volan sport typer

Si cu imitatie de lemn,nu esti rau:)) zici ca e .... mea...

razvy_91 26-01-11 15:43

Re: my tuning r5
 
Mai urat nici nu se putea ...

fazekasnfs 26-01-11 16:20

Re: my tuning r5
 
razvy_91 daca nu place problema ta orcum amprimit si mai faina casi celolalt care amavut
daca tu ai cara mai faina potsa trimsi una si pentru mine!

StreetStyle22 26-01-11 17:22

Re: my tuning r5
 
Quote:

Originally Posted by fazekasnfs (Post 4020669)
Nu vrau sa o vinzi! si nic nu are eleron numa amprimit una si am montat casavad cum arata da anca nu am ca nuam gasit care pot montez si faina,
si pana acuma auu amfcut singur tot ca nic parint nu am nic bani mult
si cand vreu sa cumper ceva piese scumpa trebe sa lucrez foarte mult
puna acuma 40% amterminat,si acuma trebe sa schimb motoroul ca manca foarte foarte mult!
osavorbim cand amterminat cu masina!
scuza daca nam scris corect,

Cum vrei..e bataie de cap,pacat de banii tai. :)

razvy_91 26-01-11 17:27

Re: my tuning r5
 
Quote:

Originally Posted by fazekasnfs (Post 4022965)
razvy_91 daca nu place problema ta orcum amprimit si mai faina casi celolalt care amavut
daca tu ai cara mai faina potsa trimsi una si pentru mine!

Eu mi-am spus doar parerea ...

fazekasnfs 26-01-11 17:37

Re: my tuning r5
 
razvy_91 ok am inteles dar voi numa atata stiti sa bateti joc de ceilalti

andy_wpo 26-01-11 18:35

Re: my tuning r5
 
iti dau sfaturi nu isi bate nimeni joc,cand o sa intelegi???????????????????

P.S:incearca frate sa scrii in romaneste mai bine,totusi traiesti in Romania de 19 ani

szoke_sz 27-01-11 13:42

Re: my tuning r5
 
Quote:

Originally Posted by fazekasnfs (Post 4021852)
anca nic eu nustiu cum vreau sa fac tot da tapiteria amprimit si da aia amfacut cu blana ,da vreau sa fac cu

da anca nic cine e ? e ceva neam al lui Nick Fishic?

Flo_lancer 27-01-11 23:00

Re: my tuning r5
 
nu imi vine sa cred ca se poate intampla asa ceva in oradea..... sincer chiar imi pare rau.....

DaBotta 27-01-11 23:29

Re: my tuning r5
 
Omuleeeeeee tu chiar nu observi ca nu faci nimic bine ? Toata lumea iti zice acelasi lucru. Chiar suntem toti tampiti si doar tu esti destept ? Daca o faci pentru tine si nu te intereseaza parerea noastra , atunci pentru ce mai postezi aici ?

Bogdan_mb 28-01-11 00:09

Re: my tuning r5
 
rupe bariera masina asta :lol: Pacat ca provine din Oradea :sad:

fazekasnfs 28-01-11 08:40

Re: my tuning r5
 
inchid topicul larevedere!

Flo_lancer 28-01-11 09:39

Re: my tuning r5
 
amin!

zib3r 28-01-11 12:09

Re: my tuning r5
 
Quote:

Originally Posted by fazekasnfs (Post 4028338)
inchid topicul larevedere!

salut.

vladpvs 28-01-11 14:36

Re: my tuning r5
 
Sa ne feresti ochii de urmatoarele modificari pe care le vei face in continuare


All times are GMT +2. The time now is 19:58.

- Copyright 2026 4Tuning