![]() |
Re: Machete in lucru - DrifterGT
Quote:
|
Re: Machete in lucru - DrifterGT
1 Attachment(s)
Cāt timp 300SL e īn pauză, am dat un polish pe bmw să fie mai ok vopseaua de pe el. Nişte poze cu rezultatul.
|
Re: Machete in lucru - DrifterGT
Acum straluceste:!:
O gramada de treaba ai mane:!: |
Re: Machete in lucru - DrifterGT
A iesit de nota 20 foarte simplu si stilat.Sa vedem ce iese din urmatorul proiect.Bafta!
|
Re: Machete in lucru - DrifterGT
6 Attachment(s)
Finalizat.
|
Re: Machete in lucru - DrifterGT
Superb!8)...Felicitari pentru realizare!:D
|
Re: Machete in lucru - DrifterGT
1 Attachment(s)
NEW!
ALUMINIUM EXHAUST.8) |
Re: Machete in lucru - DrifterGT
1. Diametrul e prea mare.
2. Fa-le mai scurte, ies prea mult in afara. |
Re: Machete in lucru - DrifterGT
4 Attachment(s)
|
Re: Machete in lucru - DrifterGT
Man parerea mea este ca ai lasat-o prea jos.Trebuia sa o lasi putin mai inalta. |
Re: Machete in lucru - DrifterGT
Păi ori suntem low ori nu mai suntem ?
Sunt lăsate atāt cāt să se şi īnvārtă şi să stea ok pe maşină . |
Re: Machete in lucru - DrifterGT
chiar daca e o modificare mica, sa stii ca schimba mult in bine aspectul machetei, asa low, dar frumos :-) Aaa, si seria 6 arata super !
|
Re: Machete in lucru - DrifterGT
era SUV cu garda cu care a venit;))
|
Re: Machete in lucru - DrifterGT
Quote:
Quote:
|
Re: Machete in lucru - DrifterGT
5 Attachment(s)
BMW X6 Custom |
| All times are GMT +2. The time now is 23:11. |
- Copyright 2026 4Tuning