Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tuning pe machete (https://forum.4tuning.ro/506-tuning-machete.html)
-   -   Machete in lucru - DrifterGT (https://forum.4tuning.ro/506-tuning-machete/210807-machete-lucru-driftergt.html)

2010 03-01-11 23:01

Re: Machete in lucru - DrifterGT
 
Quote:

Originally Posted by FED express (Post 3946952)
daca e foarte groasa, poti smirghelui partea din spate, ca sa o subtiezi pana la dimensiunea care ti se pare avantajoasa pentru grila machetei.

Foarte corect, pilita va fi de acolo:!:

DrifterGT 24-01-11 16:33

Re: Machete in lucru - DrifterGT
 
1 Attachment(s)
Cāt timp 300SL e īn pauză, am dat un polish pe bmw să fie mai ok vopseaua de pe el. Nişte poze cu rezultatul.

2010 24-01-11 18:11

Re: Machete in lucru - DrifterGT
 
Acum straluceste:!:
O gramada de treaba ai mane:!:

aditzaa 02-02-11 21:56

Re: Machete in lucru - DrifterGT
 
A iesit de nota 20 foarte simplu si stilat.Sa vedem ce iese din urmatorul proiect.Bafta!

DrifterGT 04-02-11 19:49

Re: Machete in lucru - DrifterGT
 
6 Attachment(s)
Finalizat.

timitza09 11-02-11 16:26

Re: Machete in lucru - DrifterGT
 
Superb!8)...Felicitari pentru realizare!:D

DrifterGT 21-02-11 20:13

Re: Machete in lucru - DrifterGT
 
1 Attachment(s)
NEW!

ALUMINIUM EXHAUST.8)

bmwh548 21-02-11 22:28

Re: Machete in lucru - DrifterGT
 
1. Diametrul e prea mare.
2. Fa-le mai scurte, ies prea mult in afara.

DrifterGT 02-03-11 15:38

Re: Machete in lucru - DrifterGT
 
4 Attachment(s)
http://i51.tinypic.com/156uv7b.jpg

......

cruizer11 02-03-11 20:16

Re: Machete in lucru - DrifterGT
 
Man parerea mea este ca ai lasat-o prea jos.Trebuia sa o lasi putin mai inalta.

DrifterGT 02-03-11 21:48

Re: Machete in lucru - DrifterGT
 
Păi ori suntem low ori nu mai suntem ?

Sunt lăsate atāt cāt să se şi īnvārtă şi să stea ok pe maşină .

Racer21 06-03-11 11:10

Re: Machete in lucru - DrifterGT
 
chiar daca e o modificare mica, sa stii ca schimba mult in bine aspectul machetei, asa low, dar frumos :-) Aaa, si seria 6 arata super !

VRS 06-03-11 20:39

Re: Machete in lucru - DrifterGT
 
era SUV cu garda cu care a venit;))

DrifterGT 07-03-11 05:12

Re: Machete in lucru - DrifterGT
 
Quote:

Originally Posted by Racer21 (Post 4146295)
chiar daca e o modificare mica, sa stii ca schimba mult in bine aspectul machetei, asa low, dar frumos :-) Aaa, si seria 6 arata super !

Aşa este, e o machetă prea frumoasă ca model să o stric cu alte modificări .

Quote:

Originally Posted by VRS (Post 4148052)
era SUV cu garda cu care a venit;))

Mă mir cum de au primit licenţă cei de la Maisto să facă suspensia aceea de monster truck cānd maşina reală rulează cu vreo 386 km/h. Presupun că dacă şi reală era la fel... nu mai cumpărau americanii avioane ;).

DrifterGT 14-03-11 12:50

Re: Machete in lucru - DrifterGT
 
5 Attachment(s)
BMW X6 Custom


All times are GMT +2. The time now is 23:11.

- Copyright 2026 4Tuning