Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   BMW tuning (https://forum.4tuning.ro/138-bmw-tuning.html)
-   -   M3-uri ft tari ! (https://forum.4tuning.ro/138-bmw-tuning/20878-m3-uri-ft-tari.html)

alexutzu 15-04-07 21:52

Re: M3-uri ft tari !
 
Quote:

Originally Posted by GolfTuning (Post 853047)
1. bmw`u lu razvy nu e m3
2. sta in suedia :))

de ce te-ai gasit tu sa spulberi misterul??:lol: :lol: :lol:

Mandella 19-04-07 21:18

Re: M3-uri ft tari !
 
m3 e30 din stockholm 800+ hp turbo
http://videos.streetfire.net/video/9...aad8222610.htm

dober_bt 25-04-07 12:17

Re: M3-uri ft tari !
 
no comment foarte frumoase m3 tre sa fac rost si eu de niste poze cu un m3 din botosani cat de curand

xizor 01-05-07 16:12

Re: M3-uri ft tari !
 
9 Attachment(s)
Noul record mondial. TazaM3 a redevenit cel mai puternic M3 din lume cu 1000cp si 836-838 cai la roata . Am pus si un video . Sincer sa fiu am ramas socat cand am vazut ce poate masina aia. Nu stiu cum o poate controla :woowoo: https://www.youtube.com/watch?v=lAhy0qfvMl4

Guwy 01-05-07 17:31

Re: M3-uri ft tari !
 
Am ramas uimit de ce masini am vazut aici ... :D :shock:

MadHat 23-05-07 21:03

Re: M3-uri ft tari !
 
M3-u din al 2-lea post e un M3 CSL cu Supercharger ????

sTAILLL 24-05-07 03:38

Re: M3-uri ft tari !
 
1 Attachment(s)
De asta ce parere aveti?

69_SKZ 24-05-07 13:33

Re: M3-uri ft tari !
 
photoshop,deloc impresionant.

andy_wpo 26-05-07 10:55

Re: M3-uri ft tari !
 
28 Attachment(s)
m3 si nu numai toate niste frumusetzi

sTAILLL 27-05-07 19:17

Re: M3-uri ft tari !
 
Marfa BMW`urile

cmdbass 31-05-07 09:45

Re: M3-uri ft tari !
 
astea albe imi plac la nebunie :D
tare rau m3 ala 1000cp:shock:

Luigyy 05-06-07 22:33

Re: M3-uri ft tari !
 
oare care o fi mai tare ala sau DA-motorsport ???

69_SKZ 05-06-07 23:02

Re: M3-uri ft tari !
 
Quote:

Originally Posted by Luigyy (Post 934980)
oare care o fi mai tare ala sau DA-motorsport ???

ala de la da-motorsport mi se pare o.... ma rog...sa zicem ca doare cifrele sunt impresionante.

ce am vazut pe filmari si mi s-a parut destul de interesant,si peste da-motorsport sunt vs-motor.

Bulbucan 07-06-07 13:42

Re: M3-uri ft tari !
 
Quote:

Originally Posted by andy_wpo (Post 919890)
m3 si nu numai toate niste frumusetzi

Ala negru cu rosu pe la jante e belea!

boropan 07-06-07 14:59

Re: M3-uri ft tari !
 
superbe...


All times are GMT +2. The time now is 11:35.

- Copyright 2026 4Tuning