![]() |
Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
Quote:
|
Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
diferente sunt multe.de la buze la suruburi la faptu ca LM sunt modulare,replicile nu.iar latimea diferita e data din buze nu din et( aici la LM)
e pacat de masina,adica zicea si razvan undeva mai in spate pe topicu asta.hpf diverse filme cu turbo si cursierisme...mai bine ajunge pe linia de plutire sa fie cat mai clean si dupa...eu vad masina asta bine cu roti serioase coilover,daca tot sunt pretentii de bani multi si o culoare normala,nu colant alb. |
Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
Ma scuzati si pe mine ca ma bag aiurea, am doar o mica curiozitate, sper sa nu deranjez pe nimeni: Masina a iesit M pe poarta fabricii sau dupa aia a devenit M?
|
Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
Quote:
Iar latimea in cazul de fata, e data doar de barrel nu de buza, jantele fata-spate avand aceeasi dimensiune la buza. Intr-adevar masina are nevoie de jante serioase si o suspensie decenta, si da poate si o culoare adecvata. Restul e CANCAN ;) |
Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
Quote:
|
Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
Ce a patit bara fata? Am vazut masina aseara in benzinarie cu numarul de inmatriculare in parbriz.
|
Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
Quote:
|
Quote:
Frate , legat de jante, sunt replici n-am zis ca sunt originale niciodata. Eu asa am luat masina si momentan am stat sa fac chestiile normale la masina , schimburi de filtre, ulei , placute etc. N-am stat sa ma apuc de ea pt ca m-am bucurat prea mult de ce inseamna un M si imi parea rau sa o pun la garaj la modificat. Acum ca a venit vremea rece si dupa accidentul minor suferit o sa o bag in modificari radicale. N-am pus eu filme cu turbo, nu e vb de cursierisme ... masina o sa fie ceva ce mai rar vezi si prin afara .. Eu cred k e pe linia de plutire si acum , totusi vorbim de un M nu de orice masina de serie .. si totusi cu colantul ala alb si cu jantele alea replica, cati nu si-ar dori sa o aibe ? Eu spre diferenta de multi bag bani in 2 masini capabile si momentam am stat sa-mi vad si de viata mea personala si de afaceri ca asa vin bani, nu cazand din pom sau de la mami si tati !! Toate la timpu lor ... Cine ma cunoaste stie ca nu vb prostii , n-am luat masina de f. mult timp ca sa zici ca fabulez pe aici ... HPF-ul pt mine ca investitie totusi e pistol cu apa ... In fine .. ms pt commenturile tale negative ;) Quote:
Salut .. nu-i probl... Sa nascut M , traieste ca un M , va trai ca un M cu "coduri" :)) si nu o sa moara niciodata , nu cat o voi avea eu si sper mult timp... Stima, Quote:
salut, bara fatza a patit un mic accident .. deh o prostie a unui prieten si ma impins intr-o domnisoara cu un ibiza si deh ... sa julit putin bara Quote:
Trebuie sa vina multe Mareane ... le astept cu nerabdare ... :twisted: |
Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
Dacă tu spui că da' money is not da' problem aşteptăm rezultatul final şi fişa de la dyno:). Se pare că timpul este cel mai mare rival, nu-i aşa?
|
Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
Quote:
Cine ma cunoaste stie ce si cum ... O sa apara fisa de dyno cand oi vrea eu sau rezultatul final, am prea multe de facut decat sa o frec pe forum non stop .. Fiecare cu varsta si ocupatiile lui .... Timpul intradevar este cel mai mare rival deoarece in permanenta se iveste cate ceva de facut, cate o probl de rezolvat si tot asa .... Iar cand nu am treaba prefer sa ma relaxez intr-un stil frumos ... Numai bine , |
Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
ca tot scrii peste tot la ora asta , neah ca scriu si io aici la tine
HAI ODATA CU KITUL ALA DE CSL!!!!!!! |
Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
:-P
Quote:
Hai la somn daffy :)) ca sa nu mai scriem nici unu :)) hehe .... O sa vina tata si kit-ul CSL dar intai stai sa termin cu magazinu "active custom tuning shop " si dupa ce i-am dat drumu` , adik pe saptamana asta , o sa vina si kit-ul mult asteptat de mine in prima instanta !! :P Toate la timpu lor ... Crezi ca eu nu-mi doresc ? Dar pe langa Kit mai astept si evacuarea eisenmann ... mai astept si softul de la active autowerke, jantele de CSL si multe altele ... deci sunt mai nerabdator ca tine crede-ma :) Acum am gandu in multe directii , nu legate de pasiunea cu masinile ... Hai la somn , noapte buna !! |
Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
Dictaloooooooo sa mor aici....sau dincolo ...acum 2 ore m-am plimbat cu EMU :|...
ce sunet:|...ce acceleratie :))...ce cuplu....ce arogante....grav de tot nu am cuvinte !!! https://www.youtube.com/watch?v=kf9RWrFf27g ---- sandale la greu :D:D:D :lol: si o maioneza in drift :D:D :lol: da bule mama a inebunit Romanu de Maioneza https://www.youtube.com/watch?v=vbXxQ8yaJGc |
Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
Spune tu Baietiilor cum o ardeam eu ,tu Coreanu si Maioneza aseara pe Magheru :D...
spune tu cine ne canta noua aseara in urechi ??:D:D:D..si in ce fel 8-> :D:D:D... da bule mama ce-am mai ras aseara:D...mai pune si tu poze cu masina !!:D:D:D |
Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
Frate chiar atat de putin respect aveti pentru masina asta... chiar nu aveti si voi rabdare 10 minute sa se incalzeasca uleiul? Mai ales cand nici motorul nu era perfect cald/optim
Da-ti in ea aiurea..... sincer.... |
| All times are GMT +2. The time now is 11:18. |
- Copyright 2026 4Tuning