![]() |
Re: Femeile la volan
ghici...:lol:
|
Re: Femeile la volan
Baieti!Nu fiti rai!!!Stiti si voi k si intre barbati sunt unii kre nu au nici o legatura cu sofatul :x :x :x asta-dimineata am intilnit chiar 3 pana ce am iesit d p strada mea!!!!Era sa-nnebunesc....
Nu vreau sa zic k nu aveti oarecare dreptate,k si eu ma feresc cind vad matiz rosu cu vreo blonda la volan...dar poza aia cu fardurile p volan :shock: e prea d tot!!!! :D :D :D |
Re: Femeile la volan
eu ma refesc cand vad matiz in general si o femeie in el:)
|
Re: Femeile la volan
No offence fetelor!
Este demonstrat faptul ca femeile nu se ridica la performantele barbatilor... E nativ! Nu se poate! |
Re: Femeile la volan
Quote:
|
Re: Femeile la volan
Quote:
|
Re: Femeile la volan
ghicitoare ghici prin ce metode/mijloace ajunge o femeie sus? :D :))):):):):) cine stie?
|
Re: Femeile la volan
se poate prin multe metode...dar eu vorbeam de cele corecte...daca tu le bagi pe toate in aceeasi oala e problema ta;)
|
Re: Femeile la volan
Quote:
|
Re: Femeile la volan
nu e vorba de conceptii...
aici era vorba despre niste calitati fizice si psihice... vorbeam despre sofat, nu despre ajuns sus... in mod sigur femeile au si ele calitatile lor si in unele privinte-i depasesc pe barbati cu mult.. dar la sofat nu! e adevarat! exista si exceptii, dar sint f putine.... nu e vorba ca vreau eu sa fie asa... e pur si simplu realitatea! femeile au reflexele mai slabe si psihicul mai fragil... NATIV! |
Re: Femeile la volan
hahaha profa mea de mate de la med. tanara blonda plm :)) are permis dar face ore cu instructoru' ca nu stie sa sofeze ... am intrebat cum a luat carnetu si a zis ca atunci stia acum nu mai stie ! :))) ma intreba cum are prioritate...etc etc chestii simple ..vai doamne mare iti e imparatia :)))
|
Re: Femeile la volan
Mai bine face ore cu instrucotrul decat sa intre in trafic singura si sa faca masina praf ! respect !
|
Re: Femeile la volan
asa este dmn...femeile au psihicul mai fragil...voi intrati in copac cu mintea limpede...voi nu ati observat ca la stirile despre accidente rutiere auzi mereu:"un TANAR a facut accident si a omorat pe loc si cei 3-4 prieteni aflati cu el"...hmmm....foarte rar auzi stirea incepand cu:"o tanara...etc"...kiar nu te pune pe ganduri?...faceti voi misto de noi dar...:rolleyes2
|
Re: Femeile la volan
Unele femei sunt praf la volan mai ales daca au si fitze in cap , am un tovaras care sa facut praf din cauza unei idioate cu imresii pe ea , a intrat in el cu un ford cu 220 km/h si ea avea permis de 3 luni , ea a murit pe loc , tipu de era cu ea in masina a murit la spital ,iar tovarasului meu ia murit nevasta si fetitza ,el avea 70 km/h cu un passat iar tipa a intrat in depasire si la lovit frontal ! nasol ! mai cunosc femei care la volan se cred printzese si calca acceleratzia la balana !
|
Re: Femeile la volan
Quote:
de exemplu prudenta si realismul in trafic... barbatii asa sint ei! mai devreme sau mai tarziu, nu e unul sa nu e vada zmeu... cand vb de psihic fragil, ma refer la situatii speciale de criza, in care femeile reactioneaza diferit... diferit in rau! nu in bine... de ex daca rulezi cu 100 si ti se blocheaza o roata? sau faci explozie... femeia intra instantaneu in panica! ok! si barbatul la fel! diferenta e ca barbatul isi revine rapid si incearca sa faca ceva.... femeia nu! sau daca da, prea putin si prea tarziu... va rog sa ma credeti! nu plimb ursul prin padure... e adevarat! |
| All times are GMT +2. The time now is 05:22. |
- Copyright 2026 4Tuning