![]() |
holden commdore da' mere.... bravo bogdane
baga poza :arrow: |
1 Attachment(s)
:arrow:
|
pontiac?
|
Nope. Indiciu: nu e americana, dar se vinde la ei... :wink:
|
Honda :?:
|
Not quite, dar esti pe-aproape... :wink:
|
Puteam spune k este Ford dar este Kia sigur
|
eu zic ca e toyota
|
Speedy a fost cel mai aproape... :wink: Restul, wrong...
|
Atunci inteleg ca este Acura?
|
Corect, dogarel...ce model si ai cashtigat...hai ca-i usor... :wink:
|
1 Attachment(s)
Una foarte usoara sa ne mai dezmortim un pic
|
Era randul lui dogarel, mmihai...chiar sunteti incapabili e a respecta 3 reguli simple?... :roll: Si nici macar nu e \"regulamentara\" poza, e intreaga...sunteti imposibili, pe cuvantul meu...se vede varsta...
|
Doar nu e CIVIC?
Si ala e un Safrane cat capul meu de mare :D |
e acura type s sau rsx?
|
| All times are GMT +2. The time now is 12:50. |
- Copyright 2026 4Tuning