Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   JOC INTERACTIV - GHICESTE MASINA - partea a III a (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/1971-joc-interactiv-ghiceste-masina-partea-iii.html)

R-NOS15 26-09-04 19:08

holden commdore da' mere.... bravo bogdane

baga poza :arrow:

Bogdan_16v 26-09-04 20:13

1 Attachment(s)
:arrow:

R-NOS15 26-09-04 20:19

pontiac?

Bogdan_16v 26-09-04 21:01

Nope. Indiciu: nu e americana, dar se vinde la ei... :wink:

Speedy 26-09-04 21:17

Honda :?:

Bogdan_16v 26-09-04 21:47

Not quite, dar esti pe-aproape... :wink:

MMihai 27-09-04 09:51

Puteam spune k este Ford dar este Kia sigur

DaBebeKID 27-09-04 10:34

eu zic ca e toyota

Bogdan_16v 27-09-04 13:12

Speedy a fost cel mai aproape... :wink: Restul, wrong...

dogarel 27-09-04 13:18

Atunci inteleg ca este Acura?

Bogdan_16v 27-09-04 13:19

Corect, dogarel...ce model si ai cashtigat...hai ca-i usor... :wink:

MMihai 27-09-04 13:24

1 Attachment(s)
Una foarte usoara sa ne mai dezmortim un pic

Bogdan_16v 27-09-04 13:28

Era randul lui dogarel, mmihai...chiar sunteti incapabili e a respecta 3 reguli simple?... :roll: Si nici macar nu e \"regulamentara\" poza, e intreaga...sunteti imposibili, pe cuvantul meu...se vede varsta...

dogarel 27-09-04 13:53

Doar nu e CIVIC?
Si ala e un Safrane cat capul meu de mare :D

@Nos@ 27-09-04 14:56

e acura type s sau rsx?


All times are GMT +2. The time now is 12:50.

- Copyright 2026 4Tuning