![]() |
Re: Cielo ysm
Daca beleai ochii mai bine vedeai ca are discuri spate !
|
Re: Cielo ysm
Unii inca nu au aflat ca intr-un topic pot fi mai multe pagini.
|
Re: Cielo ysm
Lasa ma vopsitu, ti-am dat motoru ala de juma de an, punel dreaq pe masina ca sa plictisit sa stea pe la Claudiu pe acolo :))) .
|
Re: Cielo ysm
toate la timpul lor "graba strica treaba":twisted:
|
Re: Cielo ysm
pana acum aratu super la aspect. mult succes in continuare cu masina
|
Re: Cielo ysm
14 Attachment(s)
ms . poze inca se lucreaza la bestie:twisted:
|
Re: Cielo ysm
12 Attachment(s)
marti o sa pun poze cu masina vopsita albastru subaru perlat.
|
Re: Cielo ysm
12 Attachment(s)
marti poze cu ysmail vopsit albastru subaru perlat
|
Re: Cielo ysm
7 Attachment(s)
poze cu ysmail vopsit miercuri cu ea echipata:twisted: .sper sa va placa culoarea
|
Re: Cielo ysm
Arata bine :D
|
Re: Cielo ysm
superba masina.arata demential culoarea asta pe ea!per total e :shock:
abia ast s-o vad asamblata! |
Re: Cielo ysm
maine o sai fac poze la masina ansamblata ,si pe urma o sa o duc la garaj la DNC Service 'claudiu"sai faca inplantul de motor (c20xe):twisted::twisted::twisted:
|
Re: Cielo ysm
Asa da, sa fie pachetul complet :D
|
Re: Cielo ysm
7 Attachment(s)
poze cu ysmail ansamblat
|
Re: Cielo ysm
Frumos, frumos, frumos... n-am cuvinte, simplu si de efect, frumoasa nuanta de albastru. Acum sa vedem si c20xe-ul sub capota.
|
| All times are GMT +2. The time now is 17:43. |
- Copyright 2026 4Tuning