Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii VW (https://forum.4tuning.ro/323-discutii-vw.html)
-   -   VW Fest in Bucharest (https://forum.4tuning.ro/323-discutii-vw/19375-vw-fest-bucharest.html)

SpeedeR 06-07-06 19:06

Re: VW Fest in Bucharest
 
nici eu nu mai cred ca vin... cel putin cu masina..
:( :( :( :( :( :(
asta e...poa vin k pieton :D

sil4tuning 06-07-06 19:15

Re: VW Fest in Bucharest
 
ce ai patit ma nigga ? :(

-ZZ- 06-07-06 19:49

Re: VW Fest in Bucharest
 
Quote:

Originally Posted by SpeedeR
nici eu nu mai cred ca vin... cel putin cu masina..
:( :( :(
asta e...poa vin k pieton :D


Si eu am ramas fara carnet :x :x .......dar am dovadaaaaa 8) 8)

Asa ca prezent is....numa sa stiu sa ajung la polivalenta :???: :???:

balann_jointt 07-07-06 02:38

Re: VW Fest in Bucharest
 
ce naspa!!! ba baieti haideti sa gasim un loc si pt liniute frate ca am oameni aici care vor neaparat sa dam si niste gusi!!!! in seara asta m-am dat cu Vw golf 5! baiatu e super ( Andrei) !!! Si masina trage GRAVV!!:))) Sper sa pot sa iau cat mai multi de aici si sper ca o sa veniti si vi in numar mare! bafta si mai tinem legatura!
golfuletz daca apare vreo modificare de locatie sau ora zii si mie pe mess

balann_jointt 07-07-06 02:46

Re: VW Fest in Bucharest
 
1 Attachment(s)
Vw Golf TDI 110 cp! mai sunt baieti cu 5-uri ?????

ANDREI_GTI_TGV 07-07-06 02:57

Re: VW Fest in Bucharest
 
deabia astept sa ajung la vw fest ... eu si cu balan joint .... sper sa o dau pe NEGRUTZA de mai sus si la liniutze ... dar sa vedem daca putem .... pe curand....

EvLSant0S 07-07-06 05:56

Re: VW Fest in Bucharest
 
Am vb si eu cu niste anonimi .. au zis ca vin si ei ... :) vr6 powah :D

sa vedem care-i treaba intre vr6 si ... :D ce motoare mai au baietii :D


locuri de......
nu-i problema.. se gasesc .. :D

trust us :D

bogdan_wrc 07-07-06 07:47

Re: VW Fest in Bucharest
 
@speeder...nasol frate..las' ca vii pe jos si masina o aducem cumva trasa...pe trailer..vedem noi ..e prea vedeta sa lipseasca..

@zz..daca e ceva...te iau eu de la intrare in Buc..ca stiu eu unde e polivalenta.. daca te ajuta iti explic asa... pe inteles...
pana la urma e sambata 15, la 0ra 19.00??

GolfuletzS 07-07-06 17:10

Re: VW Fest in Bucharest
 
Quote:

Originally Posted by EvLSant0S
Am vb si eu cu niste anonimi .. au zis ca vin si ei ... :) vr6 powah :D

sa vedem care-i treaba intre vr6 si ... :D ce motoare mai au baietii :D


locuri de......
nu-i problema.. se gasesc .. :D

trust us :D

va asteptam :P .... vr6 nu prea are... rivali... in amrca Vw decat alte vr6 sau r32 ;) ......

ANDREI_GTI_TGV 07-07-06 17:50

Re: VW Fest in Bucharest
 
rivali nu se stie .... eu o dau pe a mea si cu r 32 si cu gti .... nu mi-e frica ... folesesc toti cei 110 cai si un manz :))))

-ZZ- 09-07-06 09:15

Re: VW Fest in Bucharest
 
Eu am sa fiu saptamana viitoare in Bucuresti de martzi.....si am inteles ca Polivalenta e de undeva de pe tineretului tot inainte....dar aflu eu pana sambata de la pretenarii din buc 8) 8)

Parca era ora 17 00 sambata...eu asa stiu...cum e domnule organizator?:???:

GolfuletzS 09-07-06 09:51

Re: VW Fest in Bucharest
 
O sa vedem zilele astea.... de la ce ora sa inceapa VW Festul.... spuneti la ce ora v`ar conveni si cadem la un acord.... ;)

-ZZ- 09-07-06 09:54

Re: VW Fest in Bucharest
 
Pa eu am inteles ca am cazut deja de acord si ora era 17 00.....mai votam inca?:???: :???:

GolfuletzS 09-07-06 09:57

Re: VW Fest in Bucharest
 
ora nu s`a votat s`a votat data si ziua ! nu cred ca o sa se mai faca un poll cu ora..... spuneti la ce ora v`ar conveni.


eu zic sa ne itnalnim in jurul ore 6-7.

Skillzu 09-07-06 18:49

Re: VW Fest in Bucharest
 
data si ziua...pai..e cam acelasi lucru...k nu poti sa votezi 25 iulie marti.... :D


anyway...hotarati-va mai repede ora oficiala pentru ca nu mai dureaza mult si trebuie sa scoatem si afisul.;)


All times are GMT +2. The time now is 16:06.

- Copyright 2026 4Tuning