![]() |
Re: lucrarile mele cristy2boy
3 Attachment(s)
Quote:
asa arata masina |
Re: lucrarile mele cristy2boy
2 Attachment(s)
am facut si spoileru spate fara stopu acela si am facut si grila neagra:twisted:
|
Re: lucrarile mele cristy2boy
1 Attachment(s)
Mie imi place :D
poti sa ii faci si un mic ''bad boy '' in spate ?:D |
Re: lucrarile mele cristy2boy
Quote:
|
Re: lucrarile mele cristy2boy
1 Attachment(s)
Ms! pui si o poza cand ii gata ;) Bafta!
aa shi niste jante Ats Cup?:D |
Re: lucrarile mele cristy2boy
1 Attachment(s)
uite si portbagaju.
|
Re: lucrarile mele cristy2boy
Arata cumva :) fa'o sa se vada mai clar :D!
|
Re: lucrarile mele cristy2boy
1 Attachment(s)
Sooper bv!
Mi-ai putea face si mie un opel zafira alb? |
Re: lucrarile mele cristy2boy
2 Attachment(s)
am pus si ats-urile si cu discurile:twisted:
|
Re: lucrarile mele cristy2boy
2 Attachment(s)
am facut si compartimentu motorului pentru a putea baga un motor de vr6:twisted:
|
Re: lucrarile mele cristy2boy
2 Attachment(s)
gata si motorasu:D
nu am mai pus de vr6 |
Re: lucrarile mele cristy2boy
3 Attachment(s)
mici upgrade-uri
|
Re: lucrarile mele cristy2boy
3 Attachment(s)
am terminat si dacia super nova:twisted:
|
Re: lucrarile mele cristy2boy
Bravo! Imi place ... ceva reusit :)
imi poti trimite un PM cu id'u tau sa mai stam de vorba :D |
Re: lucrarile mele cristy2boy
Salut, Cristy nu mi-ai dat raspunsul daca imi faci si mie un opel zafira :D?
|
| All times are GMT +2. The time now is 22:19. |
- Copyright 2026 4Tuning