Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E36 - M43B18 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/180331-e36-m43b18.html)

crysty.bobok 05-10-10 21:36

Re: E36 - M43B18
 
Bv man ! Asteptam pozele !

alex4you 06-10-10 10:06

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by Neamtzu_e36 (Post 3705459)
HAPPY :peace: este gata masina am sa revin cu poze pe lumina

felicitari...sper sa iasa asa cum iti doresti....bafta in continuare.....

SB09HMM 06-10-10 13:01

Re: E36 - M43B18
 
felicitari pentru matza, pacat de accident, si felicitari ca ai refacuto ..stiu cum e , cand o vezi lovita esti si trist si parca te si ambitionezi sa o faci mai frumoasa.spor la modificari !!!

Neamtzu_e36 08-10-10 11:13

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by SB09HMM (Post 3706684)
felicitari pentru matza, pacat de accident, si felicitari ca ai refacuto ..stiu cum e , cand o vezi lovita esti si trist si parca te si ambitionezi sa o faci mai frumoasa.spor la modificari !!!

Ms domnu ,si matza ta arata bine sincer imi place ;)

Neamtzu_e36 08-10-10 11:14

Re: E36 - M43B18
 
3 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by crysty.bobok (Post 3705494)
Bv man ! Asteptam pozele !

ms,ms mai am sa ii pun bandourile,si fata de usa pe interior la sofer
cateva poze

rares22 10-10-10 10:01

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by Neamtzu_e36 (Post 3711539)
ms,ms mai am sa ii pun bandourile,si fata de usa pe interior la sofer
cateva poze

ma bucur ca ai reusit sa o faci!!!:D dar e un pic de diferenta de culoare sau ma insel eu?

Wilgax 10-10-10 10:09

Re: E36 - M43B18
 
Eo ce am zis.....am grait eu bine ca indiferent de cum arata omu o scoate la capat.Frumos neamtzule.Repet ce s-a zis si mai sus ca este o diferenta intre culoarea data si cea originala, ori se vede asa din cauza unghiului din care privesti, dar a iesit.Acum ca ai trecut peste cap. asta asteptam noutati.Si nu uita sa fie poze cat mai multe!


PS: portiera fata e alta, sau ai scos-o pe cea originala inapoi la linie?daca e aia originala, inseamna ca omu are talent.

RoByNeT 11-10-10 08:18

Re: E36 - M43B18
 
E usa originala. Da o pagina inapoi si o vezi in lucru ...

Wilgax 11-10-10 08:21

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by RoByNeT (Post 3718335)
E usa originala. Da o pagina inapoi si o vezi in lucru ...





Inseamna ca cel ce a facut operatiunea are maini de aur frate.Frumos.Se pare ca inca mai sunt oameni care isi cunosc meseria foarte bine!

RoByNeT 11-10-10 08:22

Re: E36 - M43B18
 
Tocmai m`am uitat mai bine in spate si nu vad nici`o poza cu usa in kit, deci imi cer scuze dar cred ca e alta usa :lol:

sprinter 11-10-10 08:24

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by RoByNeT (Post 3718350)
Tocmai m`am uitat mai bine in spate si nu vad nici`o poza cu usa in kit, deci imi cer scuze dar cred ca e alta usa :lol:

Repede tu sa imbarligi lumea frate...

@ neamtzu: Se pastreaza traditia cu ciorapii? :lol:

RoByNeT 11-10-10 08:25

Re: E36 - M43B18
 
sa fie cu iertare la tine acolo ma =)))))

Neamtzu_e36 11-10-10 09:00

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by Wilgax (Post 3715843)
Eo ce am zis.....am grait eu bine ca indiferent de cum arata omu o scoate la capat.Frumos neamtzule.Repet ce s-a zis si mai sus ca este o diferenta intre culoarea data si cea originala, ori se vede asa din cauza unghiului din care privesti, dar a iesit.Acum ca ai trecut peste cap. asta asteptam noutati.Si nu uita sa fie poze cat mai multe!


PS: portiera fata e alta, sau ai scos-o pe cea originala inapoi la linie?daca e aia originala, inseamna ca omu are talent.

Usa fata este alta ,nu avea rost sa o indrept ca era indoita rau ,la vopsea se vede umpic de diferenta dar asta e la anu o revopsesc pe toata

Neamtzu_e36 11-10-10 09:01

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by sprinter (Post 3718359)
Repede tu sa imbarligi lumea frate...

@ neamtzu: Se pastreaza traditia cu ciorapii? :lol:

nu frate sa anuntat iarna grea si am renuntat la ciorapi am bagat o pereche de izmene sa tina de cald :D:D

Neamtzu_e36 11-10-10 09:09

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by RoByNeT (Post 3718350)
Tocmai m`am uitat mai bine in spate si nu vad nici`o poza cu usa in kit, deci imi cer scuze dar cred ca e alta usa :lol:

este domnu alta usa :D:D


All times are GMT +2. The time now is 09:39.

- Copyright 2026 4Tuning