Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 5 (https://forum.4tuning.ro/644-masina-mea-bmw-seria-5.html)
-   -   E60 - 535d (https://forum.4tuning.ro/644-masina-mea-bmw-seria-5/174790-e60-535d.html)

DEVIL's Style 17-03-10 00:45

Re: E60 - 535d
 
Quote:

Originally Posted by cristi_tecar_30 (Post 3190158)
cam 15 imi ia si mie.cred ca de la brandex o sa achizitionez.o sa te contactez eu pt o comanda


Sa nu imi iei in nume de rau [entru ca nu e spus cu rautate ], e bine sa ai langa tine persoane serioase care sa te poate ajuta sa achzitionezi diversele accesorii pentru masina ta , iar brandex se numara printre ele !

@vladigrec : bmw ul 530 D difera de 535D ...un 530 D are 218 respectiv 231 cai putere [ depinde de anul fabricarii ] si are un consum in oras de aprox 9-10-11 L [ cel cu o cutie de viteze manual ]...pe cand un 535D are 272 respectiv 286 de cai si o cutie automata de la ZF consumul e undeva la 13 -15 in functie de cum mergi cu ea !

cristi_tecar_30 17-03-10 10:19

Re: E60 - 535d
 
la drum lung mio aratat pe bord consum de 8.9 din valcea pana in dej.cand am fost ieri ca am mai avut cu inmatriculat si de alea.si prin oras cunsuma destul de bine ca na is cai multi

HaiCuMie 18-03-10 01:22

Re: E60 - 535d
 
lasa baracuda black chrome si alte prosti,sunt mishto de tot astea.
https://www.youtube.com/watch?v=lLOZ0b4L3YA

cristi_tecar_30 18-03-10 11:24

Re: E60 - 535d
 
lapte ti'ai promovat video-ul aici?:))))
astea o sa le las.poate le vopsesc in rest astea raman

bitzucv9 18-03-10 18:19

Re: E60 - 535d
 
nu le vopsii! :x

cristi_tecar_30 18-03-10 20:52

Re: E60 - 535d
 
sa le las asa zici u?

road_runner 18-03-10 21:54

Re: E60 - 535d
 
cunosc masina de fostul propietar... am condus-o... e tare rau masina! sa ai parte de ea!

BMnWA 18-03-10 23:03

Re: E60 - 535d
 
masina serioasa cu motor si mai serios :)

cristi_tecar_30 19-03-10 15:44

Re: E60 - 535d
 
multumesc de aprecieri baieti.o sa pun poze seara asta ca am schimbat foliile de pe masina,am pus mai negre:D

cristi_tecar_30 22-03-10 16:07

Re: E60 - 535d
 
2 Attachment(s)
ajutati'ma si pe mine la ce difuzor sa ma decid?
cel hamann sau cel din carbon?sunt foarte indecis

road_runner 23-03-10 18:37

Re: E60 - 535d
 
Quote:

Originally Posted by cristi_tecar_30 (Post 3208979)
ajutati'ma si pe mine la ce difuzor sa ma decid?
cel hamann sau cel din carbon?sunt foarte indecis

CARBON all the way! :lol::lol::lol:

Provenzano 23-03-10 20:31

Re: E60 - 535d
 
Quote:

Originally Posted by cristi_tecar_30 (Post 3208979)
ajutati'ma si pe mine la ce difuzor sa ma decid?
cel hamann sau cel din carbon?sunt foarte indecis

Hamann....si restul....

Gyo*TDS 24-03-10 00:24

Re: E60 - 535d
 
intr-adevar Hamann ar da bine ,e original si in plus..e firmaa cu renume :)

cristi_tecar_30 24-03-10 21:16

Re: E60 - 535d
 
si tobe sa pun tot hamann sau alea nu conteaza ce firma?
vreau sa pun mai mult de forme.adica sa arate ca la m5.are rost sa cumpar hamann sau alte firme si sa fie direct dedicate pt e60 sau nu are importanta?

m_power87 24-03-10 22:27

Re: E60 - 535d
 
Ambele difussere arata bine, eu as merge pe cel de carbon, in legatura cu evacuarea... recomand Eisenmann, Remus sau Supersprint


All times are GMT +2. The time now is 16:56.

- Copyright 2026 4Tuning