Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   4TuningDAYS 2010 (https://forum.4tuning.ro/619-4tuningdays-2010.html)
-   -   Echipa de sprijin (https://forum.4tuning.ro/619-4tuningdays-2010/173319-echipa-sprijin.html)

lupalb 12-03-10 11:53

Re: Echipa de sprijin
 
Fratilor, pentru primii care ajung acasa si citesc aceste randuri, sper ca ati facut si voi niste poze.... am rugamintea sa le postati aici sau la topicu` de poze sa vedem si noi munca si pregatirile.
Multumesc anticipat.

expres 12-03-10 15:04

Re: Echipa de sprijin
 
imi pare rau ca n`am putut sa ma inscriu ...am si eu niste intrebari.
trebuia neaparat sa am permis sau o varsta ? sper ca urmatoru eveniment sa prind si eu loc :D :lol:

lopez_punto 12-03-10 17:25

Re: Echipa de sprijin
 
important !!!!!!! cei care au fost astazi la echipa de sprijin si s-au inregistrat, sa fie prezenti maine (sambata) dimineata la ora 8.30

lopez_punto 12-03-10 17:52

Re: Echipa de sprijin
 
la 8.30 se face prezenta la poarta C ....la pompieri

neew 12-03-10 18:35

Re: Echipa de sprijin
 
Quote:

Originally Posted by lopez_punto (Post 3175857)
la 8.30 se face prezenta la poarta C ....la pompieri

in caz k vin cu masina cum am fost si astazi , se poate gasi un loc de parcare sa mi las si eu jucaria cat timp suntem acolo?

toader 12-03-10 19:44

Re: Echipa de sprijin
 
Intradevar ora la care trebuie sa fim acolo este 9.00... poarta C (informatie proaspata de la Gratian)... Va salut si va astept maine acolo

no limits design 12-03-10 20:38

Re: Echipa de sprijin
 
Eu cand am plecat de acolo era vorba de 8:30....da e mai bine la 9

edinho_realmadrid 12-03-10 20:40

Re: Echipa de sprijin
 
da ! avem o jumatate de ora in plus :D De abea astept ziua de maine !

bodo 12-03-10 21:54

Re: Echipa de sprijin
 
imi pare rau ca nu m-am putut alatura echipei de sprijin si anu' asta am fost cu munca forta,dar maine m-am invoit special sa fiu prezent la eveniment :D

lopez_punto 12-03-10 22:07

Re: Echipa de sprijin
 
imi rectific si eu postul de mai sus ............ne-am mai gandit si ora intalnirii este 9.00 la poarta C. va astept cu lista de prezenta

bodo 12-03-10 22:13

Re: Echipa de sprijin
 
ma bag si eu pe lista aia de prezenta :lol: ?

plictisit 13-03-10 21:55

Re: Echipa de sprijin
 
maine ( duminica ) la 8 jumate cica

F4NN471K_DR1V3R 13-03-10 22:52

Re: Echipa de sprijin
 
Daca mai e nevoie de ajutor ma ofer cu cea mai mare placere
[email protected]
Dumitrescu Adrian

Gratzian 13-03-10 23:56

Re: Echipa de sprijin
 
foarte buna prestatia echipei de sprijin, mai buna ca in orice an...
maine mai e nevoie de un supliment de cativa baieti

askhy 13-03-10 23:59

Re: Echipa de sprijin
 
Ma ofer voluntar :D, dupa cum dispun de timp liber ;)


All times are GMT +2. The time now is 17:56.

- Copyright 2026 4Tuning