![]() |
Re: Echipa de sprijin
Fratilor, pentru primii care ajung acasa si citesc aceste randuri, sper ca ati facut si voi niste poze.... am rugamintea sa le postati aici sau la topicu` de poze sa vedem si noi munca si pregatirile.
Multumesc anticipat. |
Re: Echipa de sprijin
imi pare rau ca n`am putut sa ma inscriu ...am si eu niste intrebari.
trebuia neaparat sa am permis sau o varsta ? sper ca urmatoru eveniment sa prind si eu loc :D :lol: |
Re: Echipa de sprijin
important !!!!!!! cei care au fost astazi la echipa de sprijin si s-au inregistrat, sa fie prezenti maine (sambata) dimineata la ora 8.30
|
Re: Echipa de sprijin
la 8.30 se face prezenta la poarta C ....la pompieri
|
Re: Echipa de sprijin
Quote:
|
Re: Echipa de sprijin
Intradevar ora la care trebuie sa fim acolo este 9.00... poarta C (informatie proaspata de la Gratian)... Va salut si va astept maine acolo
|
Re: Echipa de sprijin
Eu cand am plecat de acolo era vorba de 8:30....da e mai bine la 9
|
Re: Echipa de sprijin
da ! avem o jumatate de ora in plus :D De abea astept ziua de maine !
|
Re: Echipa de sprijin
imi pare rau ca nu m-am putut alatura echipei de sprijin si anu' asta am fost cu munca forta,dar maine m-am invoit special sa fiu prezent la eveniment :D
|
Re: Echipa de sprijin
imi rectific si eu postul de mai sus ............ne-am mai gandit si ora intalnirii este 9.00 la poarta C. va astept cu lista de prezenta
|
Re: Echipa de sprijin
ma bag si eu pe lista aia de prezenta :lol: ?
|
Re: Echipa de sprijin
maine ( duminica ) la 8 jumate cica
|
Re: Echipa de sprijin
|
Re: Echipa de sprijin
foarte buna prestatia echipei de sprijin, mai buna ca in orice an...
maine mai e nevoie de un supliment de cativa baieti |
Re: Echipa de sprijin
Ma ofer voluntar :D, dupa cum dispun de timp liber ;)
|
| All times are GMT +2. The time now is 17:56. |
- Copyright 2026 4Tuning