Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PC Games (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games.html)
-   -   Counter Strike 1.6 (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games/17059-counter-strike-1-6-a.html)

blowwind 26-05-06 14:40

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
things are working great :) inca 128mb de ram si e gata serverul :D

EvLSant0S 26-05-06 16:01

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
yap, one thing .. e gol frate.. pana-l populezi .....

3vil 26-05-06 16:06

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
Daca ar fi sa va jucati si sa mai chemati si din cunoscuti s-ar afla repede de el....dar atata timp cat nimeni nu intra sa se joace nu v-a fi niciodata plin...

Acum am dat si drumul la site : funpark.ro

Singurul lucru care mai ramane de facut e problema ram-ului care se va rezolva in curand

ZerO_CooL 26-05-06 20:40

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
Haideti sa jucam...

orlando 26-05-06 20:47

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
m-am bagat acum pe funpark ;)

dagosh88 30-05-06 15:43

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
Hai ca intru si eu la cs,o sa intru cu da_yo.
Pana la urma pe care se joaca pe av3 sau pe funpark?

bano 03-06-06 18:50

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
merge cumi ami merge mie masina serveru adica deloc ziceti un ser care sant useri de pe aici sa le dau HED SHOT >>>>

bano 12-06-06 12:18

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
multi admini prosti pe maus ma dat afara ban .multi joaca si codati si daca comentezi ati da kick ban, mm de jegosi

bano 20-06-06 12:27

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
am o antrebare cine stie cum bag poze normale la logos cu fottoshopu am aIcercat , si nustiu cum . poate cineva sami faca niste poze de tipu ala .

B|shOp-VR6 21-06-06 09:08

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
E un program, tre sa le salvezi ca jpeg apoi te descurci cu programul respectiv. Ideea e, ca dupa ce folosesti programul sa pui logoul nu te duci la Oprions sa il cauti.. lasi asa, ca il ia automat :)

Cristi T 24-06-06 13:13

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by bano
am o antrebare cine stie cum bag poze normale la logos cu fottoshopu am aIcercat , si nustiu cum . poate cineva sami faca niste poze de tipu ala .

Counter-Strike 1.6
- make a pldecal.wad file copy and name it tempdecal.wad
- you have now the following two files in cstrike directory: pldecal.wad and tempdecal.wad
- delete the custom.hpk and custom2.hpk files from the same directory (it is possible that custom2.hpk does not exist there, in this case delete only the first one).

http://www.cstrike.ro/spray_logo.php
sper sa reusesti eu unu nu am reusit sal fac sa mearga :???:

Swat-Cat 26-06-06 17:39

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
pe ce servare mai jucati... ca nu am mai dat de nimeni...

aDytZa_1989 27-06-06 12:37

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
e super av3 . Bv Santos ai avut dreptate. Ia zii cand intri sa te omor umpic aaa????? ;)

sTAILLL 01-07-07 16:23

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
Si eu joc CS :> chiar bine zic eu PGL divizia A 2 sez ... :performante locu 2 PGL div A sez 15

nutzuXXL 01-07-07 23:25

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
p ce servere jucati ?


All times are GMT +2. The time now is 06:30.

- Copyright 2026 4Tuning