![]() |
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
Nu trimite in RO.
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
Sau orice alt Chevrolet Impala 1963-1964 negru cu interiorul rosu, hardtop, 1:18(cum e ala din poza) sau alb decapotabil...unu care trimite si in ro...daca m-ar ajunge vrunu pana in 120lei cam asa
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
Nu prea gasim.:cry:
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
recomand pe domnul decodat.
face treaba buna.;) |
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
salut la ce pret ajunge ? cu transportu la mine
http://cgi.ebay.de/Herpa-031202-H0-V...item519016173d |
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
20 Euro.
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
up...
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
UP...
|
URGENT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
http://cgi.ebay.com/Brawa-Trolley-Bu...06126343244613
Aş dori să cumpăr acest troleibuz sau ceva similar,la scara 1/87..momentan nu depăseşte 20 euro,dar să zicem că ajunge la 30 euro....cāt ar costa cu tot cu transport şi comision? Cu transportul īn ţară nu e problemă deoarece pot veni īn Buzău după el |
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
Acum m-am uitat , este 17 E transportul + 30 + 5 = 52 E
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
perfect..
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
up...
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
Salutare ! Un R 12 Break , cum e cel al lui dog99 ?
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
Il cauti, il gasesti si ti-l aduc, el le gaseste singur pe Ebay si-mi da linkurile.
Cauta si vei gasi.;) |
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
|
| All times are GMT +2. The time now is 08:10. |
- Copyright 2026 4Tuning