Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tot ceea ce nu poate fi incadrat (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat.html)
-   -   5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat/156269-5-masini-recunoscator-exista.html)

Dodo_998 01-06-10 17:54

Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
 
Quote:

Originally Posted by andi_cimpean (Post 3407887)
Nu mai fiţi mă răi...

Recunoştiinţa are mai multe definiţii, dacă pot spune aşa...
Gratitudine pentru fabricanţi, că au făcut aşa maşină (nu contează care, sau dacă cel care a postat, posedă aşa ceva).

P.S . Eu spre exemplu mi-am prezentat maşinile, pe care am şi apucat să le conduc şi am fost recunoscător că au fost făcute.

exact, pe care le-ai condus, dar baietii nici n-au vazut in ro unele masini prezentate pe aici, d`apai sa le mai conduca..

JunKer_hP 13-06-10 13:52

Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
 
1.Vw Polo
2.Vw Golf
3.Subaru impreza
4.Evo 7,8,9
5.Audi S3

spiner 19-06-10 00:01

Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
 
1 Mitsubishi Evo
2 Ford Mustang Shelby
3 Lamborghini Mulcielago
4 VW Golf
5 Sang Yong Rexton

Ruffy RUF 19-06-10 11:32

Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
 
1.Mazda RX-7 (wankel:D)
2.Bmw E31 (850CSi)
3.Bmw E38 (740d)
4.Mercedes w124 300E Hammer AMG (6.0 l , 375 Cp, top speed 305 km/h)
5.Ford Sierra Cosworth


cam astea is :D

si ca sa ma explic dc acest top5:D

1. Singura masina din lume care functioneaza cu un asemenea motor(daca ma insel corectatima, excluzand aici Mazda seria de Rx )
2.A vrut sa fie o masina care sa concureze cu Ferarri, Porsche, Lambo etc, insa costurile mari au adus incet incet masina spre finalul carierei.
3.Masina suprema pentru mine, este si pentru familie, pentru afaceri, pentru batrani, pentru tineri... o vad extraordinara:D
4.Era mai rapida 96-200 km/h ca Lambo Countach si plecat de la o baza balena ce mai :D a ajuns un sedan al naibi de rapid:D
5.Pentru victoriile obtinute in curse indiferent de care fel:D

3Xtreme 19-06-10 16:07

Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
 
1. BMW M3 (toata generatia)
2. Nissan Silvia (la fel, toata generatia)
3. Mazda RX-7/RX-8 (motoarele rotative wenkel, dupa cum zicea si Ruffy RUF)
4. Lamborghini LP560-4
5. Audi Quattro S1

+ multe altele...

pheerya 04-08-10 15:16

Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
 
1. chevrolet camaro ss
2. ford mustang gt
3. vw corrado
4. vw new beeetle
5. honda civic fk3

rizea.vlad 04-08-10 20:48

Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
 
1. Alfa Romeo Montreal
2. Alfa Romeo 33 Stradale
3. Ferrari F40
4. Lancia Stratos
5. VW Golf GTI

sTAILLL 06-08-10 02:01

Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
 
1. BMW e30 M3
2. Lancia delta integrale
3. AUDI s1 & s2
4. Toyota Supra
5. Lamborghini Countach

TFK 08-08-10 14:37

Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
 
1. Dacia Logan (Am invatat sa conduc pe ea)
2. Trabant
3. Oltcit
4. Dacia 1310
5. Fiat 1500 (O ruda a avut in posesie si am avut ocazia sa fiu pasager)

sorinel_boss 08-08-10 16:07

Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
 
1. Masina de tuns lol :D
2. Dacia Logan - deh, am facut scoala pe ea..
3. Opel Astra Caravan - My car :lol:
4. Bmw 530 xD - my favourite :twisted:
5. Mercedes CLS 320

Alex4u 15-08-10 18:33

Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
 
1)Dacia 1310
2)Peugeot 206
3)Bmw 525
4)Opel Astra
5)Peugeot Partner

Evoluzione 16-08-10 18:04

Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
 
1. Masina de barbirit, ca de cand o folosesc nu mai da in mine Maria cand vreu s-o sarut :D
2. Dacia Berlina, ca am facut scoala pe ea, bine... a facut pana in timpul examenului, dar tot ramane in sufletul meu :love:
3. Mercedes Viano, pentru ca salvarea asta l-a salvat pe tata cand a facut infart.
4. Mercedes C200 CDI, pentru ca nu consuma mult :rolleyes2
5. Golf, legenda frate, bate tot, de la Stratos la F40!

Acuma sa fim seriosi, topicul asta a devenit chiar penibil...

cristianic 19-08-10 22:44

Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
 
1 de mult uitatul TV.....salvarea asta a dus.o pe mama la spital cand m.am nascut eu
2 Dacia 1310 pe ea am invatat sa conduc
3 cielo...masina care.o conduc ocazional
4 bmw seria 3 iubesc masinile astea
5 fiat ducato.....(pt ca am si o duba preferata)

EfEcT-MaStEr 19-08-10 23:02

Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
 
1.renault grand scenic
2.dacia logan
3.daewoo matiz
4.dacia duster
5.renault twingo

KrYpToN 03-09-10 11:36

Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
 
1BMW E30
2BMW E36
3BMW E34
4Ford [Toate modelele vechi si noi]
5VW Golf [1,2,3,]


All times are GMT +2. The time now is 20:42.

- Copyright 2026 4Tuning