![]() |
Re: E46 - 320 CI
Aceiasi operatiune de vopsire a barilor trebuie sa o efectuez si eu, imi poti recomanda unde le-ai facut In Targoviste?
"Ochelarii" hamman se potrivesc fara modificari? Personal cred ca ar merita niste tipsuri la finala ca la 330i in rest superba, sa ai noroc de ea! |
Re: E46 - 320 CI
4 Attachment(s)
Daca ai nevoie de vopsit vorbim pe pm si iti recomand service-ul unde le-am facut eu...au cuptor si tot ce trebuie...numai ca si pretul este pe masura!!
Azi am luat masina si va intra din nou la garaj :D |
Re: E46 - 320 CI
De 1 martie odata cu venirea caldurii am scos si masina....primul lucru evident revizia ...filtre si ulei Motul :D
http://s25.postimg.org/nqpyyusr3/20150228_130812.jpg upload a gif http://s25.postimg.org/y26x599u7/20150228_131733.jpg image hosting free http://s25.postimg.org/3ysedb6kv/20150303_100530.jpg temp image upload |
Re: E46 - 320 CI
Oameni nesimtiti....e atat de greu cand deschizi usa la masina sa ai grija sa nu o lovesti pe cea parcata langa .....
Asa mi-am gasit aripa stg spate...iar acum trebuie sa revopsesc toata aripa din cauza asta !!! http://s25.postimg.org/h500obeof/20150402_135924.jpg upload foto |
Re: E46 - 320 CI
Am patit si eu din astea :( . Vezi ca exista o trusa foarte ieftina , cu niste ventuze , si un pistol cu ceara . Se lipeste ventuza se lasa 10 minute , dupa care incepi sa rotesti pana se trage tabla la loc . Pe urma dai cu un strat foarte foarte subtire de oja neagra peste locul unde a sarit vopseaua , si gata . Ai sa vezi cat de bine o sa fie pe urma , si nu mai vopsesti toata aripa . Asta e parerea mea .
|
Re: E46 - 320 CI
|
| All times are GMT +2. The time now is 23:02. |
- Copyright 2026 4Tuning