Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   Ştiaţi că eu in acest moment ... (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/154239-stiati-moment.html)

Champion 15-12-09 21:56

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
Imi curat hainele de zapada dupa bulgareala si incerc sa ma dezghet :X

Darius DMS 16-12-09 21:27

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
22:27......astept un PM cu un continut extrem de important,pentru mine:))

y2ki 16-12-09 22:21

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
23:16 ma plictisesc extrem de tare si astept sa se descarce fifa 2008

pHlow 18-12-09 14:39

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
14:38 ma intreb de ce francezii considera ca a manca o clatita cu jambon = masa de pranz?? mi-e foame :(

morpheusmaster 18-12-09 16:57

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
17.57 Ma mir cat de ranchiunosi pot fi unii oameni...

dolb 18-12-09 21:54

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
22:53 m-am intors de la joaca prin zapada ! maine..schimb scutu :D

mafiozzo 19-12-09 02:19

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
03:18 imi aduc aminte.. de primele posturi in care se auziea ca asteapta sa se inchida topicu

green_e30 19-12-09 14:51

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
15:50 ascult Guess who-Anu 2000 si ma plictisesc:D!

tudysvv 19-12-09 20:02

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
21:03 Ascult radio21 ..si vad ce mai e nou pe 4T :D

Alex30 20-12-09 00:31

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
1:31 ascult muzica si mor de plictiseala :D

green_e30 20-12-09 10:30

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
11:30 Racit ca dracu si verific Mailu!

DTH 20-12-09 10:37

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
11.37 : Dupa o noapte de nedormit @ poker cash game si verificat forumu :)) , ma bag si eu in pat , ca sunt moarta de somn , desi as mai sta :))) dar imi cam pica ochii pe tastatura :D , am stat sa postez ca sunt cam racita si mi-am terminat ceiutzu :)) asa ca bag somn grav !

VaLeX 21-12-09 02:04

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
02:04 Ii urez Claudiei , insanatosire grabnica , vezi ce se-ntampla daca iesi afara dezbracata ? :D Racesti laa ....la ce vrei tu :*

andi_cimpean 21-12-09 15:05

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
Mai toata lumea a "mintit" cand a scris aici!

Va spun eu ce faceau in "acest moment"...

SCRIAU PE ACEST THREAD :lol:...

P.S. Ca si mine de altfel.

DTH 21-12-09 15:24

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
16: 20 : ii Multumesc lui Valex , sper sa ma fac bine , m-am trezit si cu gatu intepenit ....:(( ....aaa ce mai fac....joc cs ....si cam atat :)))


All times are GMT +2. The time now is 09:05.

- Copyright 2026 4Tuning