![]() |
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
interesante jante, cati inchi au ?
bad boy peste stopuri, nu? L.E. 15, acum am vazut :D |
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
Quote:
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
Quote:
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
robi mi-ai luat vorba din gura....cum o veni badboy-u peste stopuri si unde l-o fi vazut :shock:
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
3 Attachment(s)
Quote:
stiu ce vrea sa zica yg.alex.avem o corsa in valcea a unui prieten care are asa ceva,dar la oltcit nu merge findca sunt dreptunghilare stopurile,la corsa find mai rotunde.am pus niste poze Quote:
Quote:
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
Quote:
dre, merg si pe stopuri patratzoase: ex golf 4, golf 3, golf 2 cand ajung la valcea iti dau poze, momentan sunt la SB si nu am pozele pe calculatoru asta L.E. golfu 2 din Ghetto are, si golfu 4 PAK, poate le stiti.asta ce e din RO. ;) |
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
6 Attachment(s)
Quote:
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
Arata super jantele astea.Cred ca ar da mai bine daca ai evaza aripile de pe spate.
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
Quote:
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
Spor la finisat, ai de lucru din plin...
O sa iese ceva frumos, nu crezi ca aripile trebuiau umflate ceva mai mult inainte sa aplici chitul? Bafta! |
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
Quote:
Quote:
Quote:
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
foarte tari jantele alea!!8)
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
9 Attachment(s)
Quote:
zilele astea am montat si butucii modificati cu prindere 4X100 dar, din pacate imi freaca janta pe interior si a trebuit sa iau si niste flanse de la dezmembrari+prezoane mai lungi.poze |
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
Frumoasa masina ....Cat ai dat pe flanse si prezoane?
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
ms,ptr flanse am dat ceva la schimb.am doua de vanzare + prezoane lungi daca te intereseaza
|
| All times are GMT +2. The time now is 07:40. |
- Copyright 2026 4Tuning