Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Oltcit (https://forum.4tuning.ro/119-masina-mea-oltcit.html)
-   -   Oltcit Club 11 - VL 02 ABU (https://forum.4tuning.ro/119-masina-mea-oltcit/151800-oltcit-club-11-vl-02-abu.html)

yg.alex 19-10-10 16:27

Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
 
interesante jante, cati inchi au ?

bad boy peste stopuri, nu?

L.E. 15, acum am vazut :D

don_eduardo37 19-10-10 16:33

Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
 
Quote:

Originally Posted by Dr.Dre (Post 3738983)
TEASER !!! :twisted:

Frumusica masina, insa te-ai hotarat ce culoare ii dai?

robisavage 19-10-10 17:25

Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
 
Quote:

Originally Posted by yg.alex (Post 3740450)

bad boy peste stopuri, nu?

:weirdface

julaikos 19-10-10 17:33

Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
 
robi mi-ai luat vorba din gura....cum o veni badboy-u peste stopuri si unde l-o fi vazut :shock:

Dr.Dre 19-10-10 19:27

Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
 
3 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by julaikos (Post 3740630)
robi mi-ai luat vorba din gura....cum o veni badboy-u peste stopuri si unde l-o fi vazut :shock:


stiu ce vrea sa zica yg.alex.avem o corsa in valcea a unui prieten care are asa ceva,dar la oltcit nu merge findca sunt dreptunghilare stopurile,la corsa find mai rotunde.am pus niste poze

Quote:

Originally Posted by yg.alex (Post 3740450)
interesante jante, cati inchi au ?

bad boy peste stopuri, nu?

L.E. 15, acum am vazut :D

sunt pe 15 7j cu gume 195 45 15 :twisted:

Quote:

Originally Posted by don_eduardo37 (Post 3740464)
Frumusica masina, insa te-ai hotarat ce culoare ii dai?

culoare in proportie de 90% va fi tot crem,sau mai bine zis intr-o cutie de alb se va adauga putin crem + (perla albastra daca o sa am bani).nu vreau sa mai schimb talonul si sa mai merg pe la rar

yg.alex 19-10-10 19:44

Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
 
Quote:

Originally Posted by julaikos (Post 3740630)
robi mi-ai luat vorba din gura....cum o veni badboy-u peste stopuri si unde l-o fi vazut :shock:

nu ati vazut niciodata bad boy peste stopuri? :))

dre, merg si pe stopuri patratzoase: ex golf 4, golf 3, golf 2
cand ajung la valcea iti dau poze, momentan sunt la SB si nu am pozele pe calculatoru asta

L.E. golfu 2 din Ghetto are, si golfu 4 PAK, poate le stiti.asta ce e din RO. ;)

Dr.Dre 19-10-10 19:50

Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
 
6 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by yg.alex (Post 3741084)
nu ati vazut niciodata bad boy peste stopuri? :))

dre, merg si pe stopuri patratzoase: ex golf 4, golf 3, golf 2
cand ajung la valcea iti dau poze, momentan sunt la SB si nu am pozele pe calculatoru asta

ok tati,ne auzim la valcea...pun si niste poze cu jantele puse pe masina(dar fara flanse momentan)

cruizer11 19-10-10 19:53

Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
 
Arata super jantele astea.Cred ca ar da mai bine daca ai evaza aripile de pe spate.

NXdev 19-10-10 20:06

Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
 
Quote:

Originally Posted by Dr.Dre (Post 3741118)
ok tati,ne auzim la valcea...pun si niste poze cu jantele puse pe masina(dar fara flanse momentan)

Frumoase jantele.Arata super pe masina :twisted:, ai facut o achizitie buna :D.

bobocu91 19-10-10 21:16

Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
 
Spor la finisat, ai de lucru din plin...
O sa iese ceva frumos, nu crezi ca aripile trebuiau umflate ceva mai mult inainte sa aplici chitul?

Bafta!

Dr.Dre 19-10-10 21:33

Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
 
Quote:

Originally Posted by cruizer11 (Post 3741129)
Arata super jantele astea.Cred ca ar da mai bine daca ai evaza aripile de pe spate.

aripile spate sunt evazate destul de mult.live se vede mai bine decat in poze

Quote:

Originally Posted by NXdev (Post 3741182)
Frumoase jantele.Arata super pe masina :twisted:, ai facut o achizitie buna :D.

merci,sper sa nu am probleme cu nenea militianu,ca e diferenta mare intre ce am avut si astea
Quote:

Originally Posted by bobocu91 (Post 3741389)
Spor la finisat, ai de lucru din plin...
O sa iese ceva frumos, nu crezi ca aripile trebuiau umflate ceva mai mult inainte sa aplici chitul?

Bafta!

aripile sunt evazate destul de mult,daca le evazez si mai mult incepe sa se traga tabla din partea de sus si se deformeaza urat.am dat cu chit provizoriu sa vad cum vine,dar vopsitorul il va dat pe tot jos si il va face ca la carte

Cristi_nbi 27-10-10 20:01

Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
 
foarte tari jantele alea!!8)

Dr.Dre 27-10-10 21:26

Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
 
9 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by Cristi_nbi (Post 3762627)
foarte tari jantele alea!!8)

ms ;)

zilele astea am montat si butucii modificati cu prindere 4X100 dar, din pacate imi freaca janta pe interior si a trebuit sa iau si niste flanse de la dezmembrari+prezoane mai lungi.poze

Mht'u 05-11-10 18:27

Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
 
Frumoasa masina ....Cat ai dat pe flanse si prezoane?

Dr.Dre 06-11-10 00:16

Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
 
ms,ptr flanse am dat ceva la schimb.am doua de vanzare + prezoane lungi daca te intereseaza


All times are GMT +2. The time now is 07:40.

- Copyright 2026 4Tuning