Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E36 - coupe ///M packet (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/147063-e36-coupe-packet.html)

ArCaDa 23-11-09 12:00

Re: E36 - coupe ///M packet
 
Boss da'i un galben :X !! :-) Sa te strig TAXI pe strada :lol:

ziemenz 23-11-09 12:05

Re: E36 - coupe ///M packet
 
La fel am si eu in plan farurile, dar cu o tenta putina mai deschisa ... deh ... vreau sa ma mai plimb si noaptea. Si a mea tot rosie o sa fie, asteptam pozele cu masina ca sunt curios sa vad cum au iesit.

Tweety_rzw 23-11-09 12:06

Re: E36 - coupe ///M packet
 
8 Attachment(s)
Tu faci diferenţa ,:lol:ambele culori îmi sunt plăcute,uite şi roşie şi albicioasă!
Sper să nu te superi că ţi-am umplut topicul de poze cu pisicii:lol:
App văd că "boala" de schimbare a jantelor este şi în California (Sean DuB pisica albă 2 seturi de jante diferite):lol:

Adryanno 23-11-09 17:26

Re: E36 - coupe ///M packet
 
ALB !!! :D

sprinter 23-11-09 18:22

Re: E36 - coupe ///M packet
 
Quote:

Originally Posted by Tweety_rzw (Post 2829396)
Tu faci diferenţa ,:lol:ambele culori îmi sunt plăcute,uite şi roşie şi albicioasă!
Sper să nu te superi că ţi-am umplut topicul de poze cu pisicii:lol:
App văd că "boala" de schimbare a jantelor este şi în California (Sean DuB pisica albă 2 seturi de jante diferite):lol:

E sexy si Imola... una singura e pe aici ..

lucian_bmw 24-11-09 02:14

Re: E36 - coupe ///M packet
 
unul dintre cele mai frumoase E36 de la noi ! felicitari si tineo tot asa !

MARI_NSL 26-11-09 00:11

Re: E36 - coupe ///M packet
 
1 Attachment(s)
alb alb :lol:

ArCaDa 26-11-09 08:13

Re: E36 - coupe ///M packet
 
Sa'mi trag una :shock: . Poti sa incerci una si pe galben ?:X

MARI_NSL 26-11-09 18:25

Re: E36 - coupe ///M packet
 
1 Attachment(s)
am una ....

dar nu prea a iesit :-)

cRbL 26-11-09 18:53

Re: E36 - coupe ///M packet
 
5 Attachment(s)
ceva ceva

Gti_edition 26-11-09 20:30

Re: E36 - coupe ///M packet
 
16 Attachment(s)
si pozele promise. multumesc baieti pt poze..mi-ar place sa am una din fiecare culoare:D.
urmeaza sa primeasca bara spate M originala si un nou nas ca au incercat baietii buni sa ma usureze de el si au spart ceva cleme..se vede si in poze ca nu mai sta normal. ma mai gandesc sa-i pun cutie manuala dar poate in primavara. sper sa va placa farurile. ps.am pus xenon peste tot

gelu_r 26-11-09 20:39

Re: E36 - coupe ///M packet
 
Mie unu farurile nu imi plac deloc , jantele sunt superbe , iar cutia , am vrut sa te intreb daca e automata , ca am observat ca schimba automat de la sunetul tobei.. dar nu eram sigur..

PS: poate ne combinam cu jantele astea , mai dau dif.

Gti_edition 26-11-09 20:43

Re: E36 - coupe ///M packet
 
Quote:

Originally Posted by gelu_r (Post 2839520)
Mie unu farurile nu imi plac deloc , jantele sunt superbe , iar cutia , am vrut sa te intreb daca e automata , ca am observat ca schimba automat de la sunetul tobei.. dar nu eram sigur..

PS: poate ne combinam cu jantele astea , mai dau dif.

jantele nu sunt de vanzare

Adryanno 26-11-09 21:12

Re: E36 - coupe ///M packet
 
Eu tot pe alb .. zic sa mergi ! :D

Marian_nebunu 26-11-09 21:14

Re: E36 - coupe ///M packet
 
e superba;) laso asa


All times are GMT +2. The time now is 17:16.

- Copyright 2026 4Tuning