Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Femei (https://forum.4tuning.ro/28-femei.html)
-   -   Ce'ai face daca.... (https://forum.4tuning.ro/28-femei/14704-ceai.html)

aleks 14-06-06 08:46

Re: Ce'ai face daca....
 
n-are rost... pari disperat pe urma...
odata si bine e suficient, mai mult... cazi pe locul 2...

Al3xius 15-06-06 13:32

Re: Ce'ai face daca....
 
I-as lua frumos de manuta pe amandoi(mai ales pe ea) si continuarea o deduceti singuri daca va zic ca am carlig de remorcare la masina, nu ? :D

Oricum ... ar avea parte de o ultima plimbare cu masina mea, pe banii mei :D doar ca de data asta ..pe partea cealalta a caroseriei ! :D

sebaaa 19-09-06 22:38

Re: Ce'ai face daca....
 
deci primul caz.. ala kre baga strambe e jegos si merita sa si-o fure..
clar..si aia e..

Detman 19-09-06 23:19

Re: Ce'ai face daca....
 
pai, daca aia e atat de proasta incat sa il creada pe prietenul meu, si e atat de proasta incat sa se combine cu el ( adik nu isi da seama ce cauta el ) ...

i-as lega de calorifer :)))) ... pe bune, i-as da de l-as rupe pe prietenul ala a meu si ... pe ea as lasa-o in plata Domnului ca e proasta

nu shtiu ce as face daca prietena mea m-ar insela cu o fata... :))))))
am forma un trio, daca si ele ar dori :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))

DASCALUGABRIEL 24-09-06 21:36

Re: Ce'ai face daca....
 
Quote:

Originally Posted by Mertzanik (Post 423492)
.......pe cand unul care raneste la suflet ..fol creieru e mult mai castigat k durerea poate ramane mult mai mult timp...ceea ce este si mai greu de facut ...se poate numi un om echilibrat ...

echilibrat?niet cred ca mai degraba extrem de pervers:twisted: ,cu rabdare inepuizabila asteptind ocazia si momentul potrivit pt a savura ce urmeaza..........:twisted: :evil: :twisted:
consider ca aceasta metoda e mai complicata ,consumatoare de mari resurse,dak nu ai nervii tari risti sa gresesti si sa ti-o furi tu in propriul joc ,cu propriile arme ,ceea ce e nashpa rau di tat
concluzia:good things come tho those who wait.......
si cum spunea cineva drag mie-AM TOT TIMPUL DIN LUME...............

dexter_20 25-09-06 15:17

Re: Ce'ai face daca....
 
Quote:

Originally Posted by DASCALUGABRIEL (Post 563881)
echilibrat?niet cred ca mai degraba extrem de pervers:twisted: ,cu rabdare inepuizabila asteptind ocazia si momentul potrivit pt a savura ce urmeaza..........:twisted: :evil: :twisted:
consider ca aceasta metoda e mai complicata ,consumatoare de mari resurse,dak nu ai nervii tari risti sa gresesti si sa ti-o furi tu in propriul joc ,cu propriile arme ,ceea ce e nashpa rau di tat
concluzia:good things come tho those who wait.......
si cum spunea cineva drag mie-AM TOT TIMPUL DIN LUME...............

Asa e!If u wait long enough,everything will come to u! Treaba e testata si...mi s-a intamplat sa ma intorc cu coada intre picioare dupa....3 ani.Bine ca am ramas amici in tot acest timp,dar ea vrea DOAR amici sa fim.Si ea ce a facut in timpul asta? NIMIC! Si-a vazut de viata ei si gata.

Spark 25-09-06 15:37

Re: Ce'ai face daca....
 
lasa ca din astea si eu am avut ... da` nah` .. nu 3 ani .. ci doar 9 luni-1 an :oops:

aleks 27-09-06 12:21

Re: Ce'ai face daca....
 
Quote:

Originally Posted by spiry_moto (Post 347431)
ce'ai face dak...
1 prietenul cel mai bun i-ar spune prietenei tale ca ai inselat-o doar pt a se da la ea iar ea de suparare s-ar combina cu el? Pe cine ai fi suparat? Pe cine ai condamna? Pe cine ai ierta?

Un alt caz....ce-ai face dak
2 ai afla ca prietena ta pe care o iubesti te inseala cu......o fata? (si va rog nu va ganditi cum ar fi prietena ta cu prietena ei si cu tine in pat k asa e clar ca tuturor va va surade ideea :P )

stick to the topic pls...

br01tim 18-10-06 17:08

Re: Ce'ai face daca....
 
pai ce sa fac,ce ar face orice om normal:l-as pandi pe ala cand vine intr-o seara aks si cu inca vreo 3 prieteni l-as rapi si i-as da o bataie crunta si l-as pune sa o sune pe aia sa-i spuna adevarul!ea saracutza in afara ca e proasta nu are nici o vina!
P.S. haideti fratilor k am glumit eu sunt un om pasnic nu as face asta:bat: ..........sau as face-o?hmmmm:twisted:

DolusD 18-10-06 20:20

Re: Ce'ai face daca....
 
Quote:

pai ce sa fac,ce ar face orice om normal:l-as pandi pe ala cand vine intr-o seara aks si cu inca vreo 3 prieteni l-as rapi si i-as da o bataie crunta
Cum frate bataie ??? de rotisor ai auzit ??? invelit intr-o carpeta si luat fiecare cm in parte :D :D :D ! ce sadic is ! :D :D :D ! respect !

br01tim 19-10-06 20:59

Re: Ce'ai face daca....
 
:) ce vrei frate ala care iti face una ca asta nu e prieten si merita si mai rau!l-as duce in padurea Baneasa,l-as lega de un copac si l=as da cu bidineaua cu c***t si i-as face si poze!

DolusD 19-10-06 21:06

Re: Ce'ai face daca....
 
Yo tot la "rotisor" raman dar e buna si faza cu legatu de un copac la marginea orasului :D :D :D ! respect !

aleks 28-10-06 23:05

Re: Ce'ai face daca....
 
stii ce le-as face: le-as da verde la aman2, duca-se cu prostia lor cu tot, sa se tina de mana, ea ca-i proasta si musca la vrajeala lui, el ca-i pervers si o face din vorbe doar k sa si-o traga cu femeia prietenului lui...
nicio bataie, si stii de ce? pt k toate in viata se platesc, si pana la urma tot si-o ia, one way or another....

DolusD 29-10-06 10:57

Re: Ce'ai face daca....
 
ce toata viatza ....... nu exista asa ceva ...... pai ori e tovarasu meu ori nu ??? pai cum sa fwta femeia daca imi e tovaras ???? nici nu stii ce satisfactie ai cand ii rupi 2-3 coaste si o mana ! mmmmmm ! heheheheh :evil: :evil: :evil:

Trixi 29-10-06 11:49

Re: Ce'ai face daca....
 
:yikes: :yikes: :yikes:


All times are GMT +2. The time now is 09:19.

- Copyright 2024 4Tuning