![]() |
Re: Instinctive MotorSport
Quote:
|
Re: Instinctive MotorSport
sa inteleg ca sunt cocalar de coltul strazii?
o spun fara sa se supere careva. daca nu esti sigur ca vrei ceva..nu lua! nu am bagat nimanui mana in buzunar. de multe ori intreb clientii daca vor acel lucru de mai multe ori..pt a putea fi sigur ca il trimit. nu e cu suparare daca cineva imi spune ca nu are bani..sau ca vrea sa amanam. atata timp cat esti sincer si corect..vei avea de castigat. ma ghidez dupa faptul ca sunt serios si asta astept si eu de la ceilalti. probabil am gresit atunci cand am semnalat ca am fost pacalit. cazul e inchis..replicile le dau pt ca vad ca inca se scrie aici. atata tot! numai bine tuturor! |
Re: Instinctive MotorSport
Quote:
|
Re: Instinctive MotorSport
Fie ca bucuria invierii Domnului sa va aduca in suflet liniste, pace si fericirea de a petrece aceste clipe magice alaturi de cei dragi!
Echipa Full Throttle racing team va ureaza Paste fericit! |
Re: Instinctive MotorSport
va multumesc dle presedinte pt urare..sa fie lumina in casele tururor. numai bine.
@daffy- nu m-am suparat..am intrebat..fii fara grija. oricum..am sa fac tot posibilul sa nu mai postez aici..din punctul meu de vedere problema e rezolvata de mult. am luat aminte..data viitoare voi fi mai precaut. suuces in continuare cu clubul. doresc sa urez pe aceasta cale Paste Fericit tutror, multa sanatate si bucurii. stima, titiDSN. |
Re: Instinctive MotorSport
Fie ca bucuria invierii Domnului sa va aduca in suflet liniste, pace si fericirea de a petrece aceste clipe magice alaturi de cei dragi!
Paste Fericit Instinctive MotorSport!!! |
Re: Instinctive MotorSport
Clubul Street Racing Squad va ureaza un Paste Fericit alaturi de cei dragi,multa sanatate,si putere de munca,si la cat mai multe masini modificate!!!
|
Re: Instinctive MotorSport
Shoo daca mai intri pe site dami si mie un tarr ca vreau sa vb cu tine by
|
| All times are GMT +2. The time now is 15:03. |
- Copyright 2026 4Tuning