Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PC Games (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games.html)
-   -   NFS UG2 Drifters (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games/131129-nfs-ug2-drifters.html)

Racer_e30 13-12-09 18:08

Re: NFS UG2 Drifters
 
uite id meu
racer_e30

Racer_e30 13-12-09 18:16

Re: NFS UG2 Drifters
 
care se da acuma id meu RACER_E30 un buzz si se rezolva astept

DannyKid 13-12-09 18:41

Re: NFS UG2 Drifters
 
E careva acu pe joc?
5 minute, un drift canion, atat ! Ca trebuie sa ma car :lol:

Styla 13-12-09 18:59

Re: NFS UG2 Drifters
 
Quote:

Originally Posted by Racer_e30 (Post 2888119)
uite id meu
racer_e30

okay ms

R3chin 15-12-09 17:05

Re: NFS UG2 Drifters
 
2 Attachment(s)
Salut vreau si eu sa am cu cine juca un nfs u2.
Am un evo pentru drift
Si o Celica pt serpentine
Id mes insane4_you care vrea sa jucam .

NtzDra 15-12-09 23:26

Re: NFS UG2 Drifters
 
ce nick are serveru si ce parola dak imi puteti zice si mie va rog frumos

Xtremer 17-12-09 17:05

Re: NFS UG2 Drifters
 
1 Attachment(s)
Cui ii place scorul? :-"

Note : drift de 10 ture :D

DannyKid 18-12-09 18:38

Re: NFS UG2 Drifters
 
Care te bagi asta seara la drift? Hai ca nu am chef de strainii din alte tari de pe pLan :))

kenzor 18-12-09 19:09

Re: NFS UG2 Drifters
 
EU ma bag !
ska.grin id ;d

Alex30 23-12-09 13:13

Re: NFS UG2 Drifters
 
Care imi explica si mie cum sa joc ? :D Ca am incercat cu plan si nu merge...Am Windows 7. Care ma ajuta sa intre pe id-ul meu (e in semnatura)

Ingerasul99 23-12-09 15:04

Re: NFS UG2 Drifters
 
Diseara in jurul orelor 19:00 - 20:00 , va astept pe serverul de hamachi sa ne jucam una mica!

2fast4u_DK 25-12-09 19:59

Re: NFS UG2 Drifters
 
Nu are legatura cu topicul dar in caz ca va intereseaza ;) -> https://www.youtube.com/watch?v=K64odJKkk3I snow mod click

eMH 28-12-09 13:23

Re: NFS UG2 Drifters
 
Bagabontilor,v-ati apucat iar de NFSU2 pe net,si pe mine nu m-a anuntat nimeni. Norocul vostru ca nu am mai jucat de multa vreme,ca altfel va trageam pe nas.

Azi ma apuc iar de driftuit,si cred ca pana la sfarsitul lunii iar joc cu voi.

Cu snow mod asta care e schema,face drifturi mai bine,sau e doar de design??

DaViD TL 30-12-09 19:58

Re: NFS UG2 Drifters
 
Quote:

Originally Posted by eMH (Post 2928846)
Bagabontilor,v-ati apucat iar de NFSU2 pe net,si pe mine nu m-a anuntat nimeni. Norocul vostru ca nu am mai jucat de multa vreme,ca altfel va trageam pe nas.

Azi ma apuc iar de driftuit,si cred ca pana la sfarsitul lunii iar joc cu voi.

Cu snow mod asta care e schema,face drifturi mai bine,sau e doar de design??

Ai inviat ?!?

eMH 30-12-09 21:19

Re: NFS UG2 Drifters
 
Pai daca pe mine nu m-ati anuntat niciunul ca ati facut alt topic :|

BTW,sper ca macar pe asta,daca se cheama NFS DRIFTERS sa nu mai vb de curse de drag,circuit, cules mandarine,strans mazarea din cenusa (cenusareasa) si asa mai departe. Deci Drift,tata !


All times are GMT +2. The time now is 23:02.

- Copyright 2026 4Tuning