Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PROVOCARI (https://forum.4tuning.ro/61-provocari.html)
-   -   BMW E30 S50 turbo vs. ...? (https://forum.4tuning.ro/61-provocari/130664-bmw-e30-s50-turbo-vs.html)

shadowro 09-10-09 00:19

Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
 
Quote:

Originally Posted by georgerg (Post 2704624)
nu stiu daca o sa vedem cine este mai cu mot sau fara dar daca ajungem toti acolo sigur va fi fun!!! eu am comandat piesa lipsa si sper pana saptamana viitoare sa ajung!!!

am inteles ca o sa fie prezent si un evo8 destul de competent.

bobiMOM 09-10-09 08:39

Quote:

Originally Posted by Cubanez84 (Post 2704618)
Nu se poate schimba grupa dar de la ora 10 pana la ora 13 vor fi libere deci se poate sa concurezi cu oricine vrei tu.Si mai e si parada sambata seara cine doreste sa vina de sambata!

Aha, sa-nteleg ca la libere o sa fie frumos....La Tg Secuiesc m-am inscris la 2 grupe...ma rog e bine si asa....distractie sa fie!
Quote:

Originally Posted by pop gheorghe (Post 2704485)
dar sa faceti bine sa ajungeti cu masinile ????

mashina e pe elevator, mi-a picat `volanta pe ganduri`. Oricum sunt prezent 100% la Tulcea....si-n 3 rotzi!

georgerg 09-10-09 17:41

Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
 
Quote:

Originally Posted by bobiMOM (Post 2704980)
........mashina e pe elevator, mi-a picat `volanta pe ganduri`. Oricum sunt prezent 100% la Tulcea....si-n 3 rotzi!

sper sa nu ai probleme si sa rezolvi !!!

om bun 09-10-09 20:39

Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
 
am auzit ca va intalniti in seara asta , e adevarat !?

georgerg 09-10-09 20:43

Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
 
Quote:

Originally Posted by om bun (Post 2706546)
am auzit ca va intalniti in seara asta , e adevarat !?

cine se intalneste cu cine?!? volanta lui bobi cu planetara mea?!?!:lol:

bobiMOM 09-10-09 21:20

Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
 
Quote:

Originally Posted by georgerg (Post 2706557)
cine se intalneste cu cine?!? volanta lui bobi cu planetara mea?!?!:lol:

Nu ai nici tu toate piulitzele acasa! :))))))))))))))))))))))

T@zMania 13-10-09 18:54

Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
 
boss scotzi ''gti''ul ala odata sa simtzi si tu gustul infrangerii?:)

bobiMOM 14-10-09 07:33

Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
 
Quote:

Originally Posted by T@zMania (Post 2716063)
boss scotzi ''gti''ul ala odata sa simtzi si tu gustul infrangerii?:)

Gata sefu, o sa fac o cerere scrisa la mama si vineri seara ma prezint la start! Am promis...acum nu mai am scapare! Poate te bat sa vezi ce rad....80 cai in fortza!

T@zMania 14-10-09 13:19

Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
 
Quote:

Originally Posted by bobiMOM (Post 2717244)
Gata sefu, o sa fac o cerere scrisa la mama si vineri seara ma prezint la start! Am promis...acum nu mai am scapare! Poate te bat sa vezi ce rad....80 cai in fortza!

ramane pe vineri....o sa fiu primul care te face pe 402m;):)

bobiMOM 15-10-09 09:12

Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
 
In seara asta vin in B! Vrea cineva sa-shi testeze mashina inainte de cursa de la Tulcea?

bogdan 15-10-09 13:15

Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
 
1 Attachment(s)
eu zic sa te dai cu grija si sa te pastrezi pentru tulcea ca mai sunt 3 zile poate pleci acasa cu asta

bobiMOM 15-10-09 15:02

Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
 
Quote:

Originally Posted by bogdan (Post 2720866)
eu zic sa te dai cu grija si sa te pastrezi pentru tulcea ca mai sunt 3 zile poate pleci acasa cu asta

:)))))))))))) Cum e vremea pe la voi? Ca la Valcea sunt 4grade acum!:rolleyes2

Apropos: Pe mine ma bagatzi la S4 nu? Si avem timp si de libere din ce am vazut acolo! Ca ma gandeam sa ma bag direct la S5 dar am citit regulamentul!

bogdan 15-10-09 17:24

Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
 
nu stiu cum e vremea ca sunt in buc,da sunt libere cronometrate

ianyST 15-10-09 20:03

Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
 
la tulcea azi a fost frumos 13- 14 grade ,dar acum seara a inceput ploaia

mi-e cam frica de vremea asta sa nu ne faca o surpriza neplacuta

bobiMOM 15-10-09 20:38

Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
 
Quote:

Originally Posted by ianyST (Post 2722036)
la tulcea azi a fost frumos 13- 14 grade ,dar acum seara a inceput ploaia

mi-e cam frica de vremea asta sa nu ne faca o surpriza neplacuta

Eu vin oricum de Sambata! Dc e poate facem si noi ceva p-acolo Sambata seara! Un club ceva, un bar cat de cat????


All times are GMT +2. The time now is 17:31.

- Copyright 2026 4Tuning