![]() |
Re: cine are audi 100
Am multe piese de 100 intre 85 si 91.Daca va pot ajuta cu ceva,cu cea mai mare placere.Emil.0724/863720 [email protected] ,messenger ID,emillex
|
Re: cine are audi 100
salut baieti.imi pare bine ca mai sant pasionati de audi 100.am si eu una din 87 1,8 benzina+gpl cu care fac taxi zi de zi.cea mai mare problema a mea :manerele de la usi.prapaditii astia de clienti se apuca sa traga ca disperatii de ele si mi le fac praf odata la cateva luni.am avut eu un stoc dar s-a cam epuizat.daca poate sa ma ajute cineva macar cu cele din fata i-as ramane profund indatorat.mai am si eu ceva piese,cine are nevoie sa tipe poate il pot ajuta.multumesc.
|
Re: cine are audi 100
Salut,am avut audi 100 model '80, acum am trecut la model mai nou din '90,am fost si sunt f mulltimit de ele.Manere gasesti prin orice magazin de piese straine pe febi dar nu te tin prea mult
are cineva 100 diesel ? |
Re: cine are audi 100
sal, am si eu un audi 100 corp diplomatic din 1994 .. crek is singurul cu motor de 2.8 V6 cu 180 cp !!! il am cam de 1 an jumate :) ..si pot spune ca nu se compara cu masina muuult mai noi .. directia,confortul,stabilitatea,putere .. la semafor numa masini peste 200cp ma pot lua .. :D
|
Re: cine are audi 100
salut am un audi 100 din 92 sunt masini ok facute la tehnologia de azi la confort l-am tuningat e misto si am un motor de 1.8 GTI de 139 cp nu e original si as avea nevoie de o galerie de audi 16 v daca ma poate ajuta cineva dau oricat pe ea
|
Re: cine are audi 100
7 Attachment(s)
sal,
In sfarsit un topic in .ro cu audi 100, Am doua audi-uri 100:un 100 turbo quattro(2.2 10v) 165cp,fabricat 12/90;ca dotari are auto a/c,geamuri electrice,inchidere centralizata,oglinzi electrice |
Re: cine are audi 100
2 Attachment(s)
si un 100 din '86,2000cmc 115cp;
|
Re: cine are audi 100
Quote:
|
Re: cine are audi 100
Quote:
|
Re: cine are audi 100
SAlut. Am si eu un audi 200 Turbo 1982(luat de 1 zi), porneste, dar nu sta la relantii, si nu merge "rotund".
Cine ma poate ajuta si pe mine cu reparatie??? Stie cineva cat consuma???:evil: |
Re: cine are audi 100
Ai un nr. de telefon unde sa te pot contacta id-ul meu este lc_hans. Chiar am nevoie de sfatul unui specialist.multumesc
|
Re: cine are audi 100
ma poti ajuta cu sfaturi. Am un motor 2.2 Turbo. id:lc_hans
|
Re: cine are audi 100
Quote:
|
Re: cine are audi 100
5 Attachment(s)
Am un Audi 100 s4 2,2 turbo 20v 230 cai quattro beton masina si este de vanzare urgent
|
Re: cine are audi 100
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 22:07. |
- Copyright 2026 4Tuning